تعویض پنجره دو سه جداره - مطالب مهر 1398, تعویض پنجره دو سه جداره, تعویض پنجره آهنی به یو پی وی سی, بهترین شرکت پنجره سازی, ساخت پنجره دوجداره, شرکت تولید درب پنجره, تعویض پنجره دو سه جداره, تعویض پنجره آهنی به یو پی وی سی, بهترین شرکت پنجره سازی, ساخت پنجره دوجداره, شرکت تولید درب پنجره

انواع توری پلیسه پنجره دوجداره کاربرد توری در ساختمان

یکشنبه 14 مهر 1398
04:02 ب.ظ
بهرام پروهانانواع توری پلیسه پنجره دوجداره کاربرد توری در ساختمان: با شروع فصل گرما نیاز به تبادل جریان هوا در خانه بیشتر میشود. که این نیاز با باز کردن درب و پنجره فراهم می شود. ولی با باز شدن درب و پنجره های دوجداره جریان هوا با خود مهمان هایی ناخوانده به همراه می آورد که مزاحم آرامش و آسایش ما می شوند. بهترین و آسان ترین راه برای مقابله با دفع حشرات مصرف از توری هایی می باشد که بر روی درب و پنجره دوجداره نصب می شود.


ادامه مطلب

پنجره دوجداره رفسنجان خرید شیشه آکاردئونی بالکن

سه شنبه 2 مهر 1398
01:46 ب.ظ
بهرام پروهانپنجره دوجداره رفسنجان خرید شیشه آکاردئونی بالکن :شیشه آکاردئونی در فضاهای گوناگون کارایی دارد. یکی از خصوصیات نصب شیشه آکاردئونی در تراس تاشو بودن آن می باشد. البته این سیستم برای بالکن هایی که عرض دهانه آنها بیشتر از 2 متر باشد، به کار برده می شود. بنابراین در تراس های بزرگ و با مساحت زیاد بکارگیری از شیشه آکاردئونی تراس گزینه مناسبی می باشد. شیشه به کار رفته در این سیستم از نوع سکوریت شده و با ضخامت 8 میل انتخاب می شود.


ادامه مطلب