تعویض پنجره دو سه جداره - چگونگی تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره , چگونگی,تعویض,پنجره,های,قدیمی,دوجداره,, چگونگی تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره

چگونگی تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره

جمعه 13 مرداد 1396
10:07 ق.ظ
بهرام پروهانبرای اطلاع از چگونگی تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره با کارشناسان شرکت های معتبر تماس بگیرید. در تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره اندازه گیری بسیار دقیق لازم است چون عموما به علت گذشت زمان و فشار وارده مصالح ساختمان بر روی پنجره های قدیمی ممکن است دارای ابعاد مختلفی در چند نقطه در ارتفاع و عرض پنجره شاهد باشیم.

تعویض پنجره هتل
برای اطلاع از چگونگی تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره با کارشناسان شرکت های معتبر تماس بگیرید. در تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره اندازه گیری بسیار دقیق لازم است چون عموما به علت گذشت زمان و فشار وارده مصالح ساختمان بر روی پنجره های قدیمی ممکن است دارای ابعاد مختلفی در چند نقطه در ارتفاع و عرض پنجره شاهد باشیم.
به طور کلی استفاده از پروفیل های بازسازی در پنجره های قدیمی نیازی به تخریب نداشته و به راحتی روی فرم پنجره قدیمی سوار شده و نمای پنجره را تحت پوشش قرار می دهد و هم چنین درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی به راحتی عایق شده و در زمان کوتاه و سهولت عملیات نصب انجام می شود. واقعیت قضیه اینجاست که عمده هنر یک شرکت تولید کننده پنجره های upvc در بحث تعویض پنجره های قدیمی معلوم می شود به طوری که اگر به این اندازه گیری درست دقت نشود ممکن است بعد از جداسازی پنجره قدیمی پنجره دوجداره upvc تولید شده بزرگ و یا حتی کوچک باشد که در اینجا محل نصب پنجره جدید مدتی بدون پنجره خواهد بود تا پنجره با اندازه درست تولید شده و به محل نصب برسد و این در حالی است که منزل مسکونی در حال سکونت است و یا ممکن است آن تولید کننده محترم اشتباهات مربوط به اندازه گیری خود را بر گردن وضعبت موجود انداخته و با چسب و فوم و انواع روش ها اقدام به رفع ایراد خود نماید ، در اینصورت شما هرگز پنجره عایق و استانداردی نخواهید داشت.
چگونگی تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره
همچنین لازم به ذکر است حتی اشتباهات کوچک در اندازه گیری که به چشم نمی آید می تواند در آینده مشکلاتی ایجاد کند زیرا پنجره دوجداره UPVC به علت ماهیت پولیمری خود در بحث اندازه گیری دارای قواعد و قانونهای خاص خود می باشد. می توان این نتیجه را گرفت که در بحث تعویض پنجره های قدیمی مهمترین عامل نحوه اندازه گیری می باشد حتی مهمتر از تولید.
اجرا کردن طرح پنجره دوجداره upvc  با همان طرح پنجره قدیمی چه از نظر ظاهر، رنگ و شکل کلی تا در ساختمان تضادی در نما  پیدا نشود که این مسئله نیاز به تخصص و هنر طراحی و امکانات تولید استاندارد دارد.

یکی از مهمترین مسائل انتخاب پروفیل مناسب جهت اجرای بحث تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره upvc  است چرا که می بایست با کارشناسی مشخص گردد که از چه پروفیلی استفاده شود تا زائده های پنجره قدیمی کاملا پوشانده شود و در نهایت شما از پنجره قدیمی هیچ زائده ای را نبینید.
لازم به ذکر است که عمدتا دیده می شود در تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره upvc از همان پروفیلهایی که در ساختمانهای نوساز استفاده می شود  بهره گرفته می شود و در نهایت شما با یک پنجره دوجداره upvc مواجه خواهید بود که در کناره های آن زائده های پنجره قبلی رویت می شود که می تواند بسیار زننده باشد و حتی دیزاین واحد مسکونی شما را خراب کند.
پس اول داشتن تخصص در کارشناسی و اندازه گیری و بعد در اختیار داشتن انواع پروفیلهای استاندارد بسیار حائز اهمیت است زیرا با توجه به تنوع و انواع پروفیل در پنجره های قدیمی اعم از آهن و چوب و آلومینیوم می تواند پروفیل upvc مصرفی در تعویض پنجره قدیمی متغیر  گردد.
پنجره می بایست طوری طراحی گردد که استفاده از آن برای مالک یا ساکنین بسیار آسان باشد به طوری که بعد از تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره upvc دچار مشکلات کاربری نشود از جمله می بایست کلیه مسائل ایمنی،حفاظتی و نحوه چگونه باز شدن پنجره ها در هر اطاق،آشپزخانه،تراس بررسی و کارشناسی گردد. متاسفانه در بازار فعلی پنجره هایی با کیفیت پائین به علت استفاده از ماشین آلات ارزان و غیر استاندارد دیده می شود.
اقدامات لازم و چگونگی تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره
قبل از تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc ، نیاز به اقداماتی است که توسط کارفرما یا مشتریان باید صورت پذیرد. یکی از این اقدامات جدا کردن پرده های پنجره ی مورد تعویض است که باید صورت پذیرد. همچنین در فاصله یک متری پنجره ها، فرش، موکت، مبلمان و سایر وسایلی که امکان آسیب دیدن آن وجود دارد باید جمع شود و در فاصله ی ۲ متری نیز وسایل با کاور یا پارچه پوشانده شود تا گرد و غبار و براده آهن برروی آنها قرار نگیرد. در آخر مسیر رفت و آمد و حمل و نقل پنجره ها باید باز باشد تا احتمال برخورد ابزار با اشیا منزل در هنگام تعویض پنجره به حداقل برسد.