تعویض پنجره دو سه جداره - هزینه تعویض پنجره دو سه جداره upvc , هزینه,تعویض,پنجره,دو,سه,جداره,upvc,, هزینه تعویض پنجره دو سه جداره upvc

هزینه تعویض پنجره دو سه جداره upvc

دوشنبه 26 تیر 1396
04:02 ب.ظ
بهرام پروهانیراق آلات که یکی از اصلی ترین آیتم های تعیین کننده در کیفیت محصول می باشد همانطور که میدانیم با گران شدن نرخ ارز، بعضی از تولید کنندگان برای کاهش هزینه تعویض پنجره دو سه جداره upvc محصول خود، از یراق آلات بی کیفیت استفاده می کنند در نتیجه هنگام خرید پنجره دوجداره باید دقت کنید.

انواع شیشه سه جداره
یراق آلات که یکی از اصلی ترین آیتم های تعیین کننده در کیفیت محصول می باشد همانطور که میدانیم با گران شدن نرخ ارز، بعضی از تولید کنندگان برای کاهش هزینه تعویض پنجره دو سه جداره upvc محصول خود، از یراق آلات بی کیفیت استفاده می کنند در نتیجه هنگام خرید پنجره دوجداره باید دقت کنید.
اگر منزل شما نیاز به تعمیر ندارد و انجام بنایی از وقت و حوصله شما دور است، پیشنهاد ما انجام کار تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب است و تنها کافیست وسایل خود را به فاصله 2 متراز پنجره ها دور کنید. هزینه تعویض پنجره دو سه جداره upvc با توجه به مزایای متعدد آن اندک است. برای تعویض درب و پنجره آهنی و آلومینیومی تنها کافی است فریم های درب و پنجره های قدیمی در چارچوب خود باقی بماند و تمام اجزای داخلی ان ها جدا شود تا درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی بنا بر سلیقه شما برای پوشاندن فریم قبلی ساخته شده و به وسیله تعمیرکاران متخصص ما تعویض درب و پنجره قدیمی با درب و پنجره دوجداره بدون تخریب به بهترین نحو صورت گیرد.لازم بذکر است که در هنگام انتخاب پنجره، هزینه تعویض پنجره دو سه جداره upvc بسیار مورد توجه قرار میگیرد بنا براین محصول مورد انتخاب میبایست در بالاترین کیفیت ومناسب ترین قیمت بکار گرفته شود تا ما بتوانیم از تمامی محاسن و برتری پنجره های دوجداره UPVC بهره مند شویم.


پنجره دوجداره

از مهمترین مباحث تاثیرگذار در هزینه تعویض پنجره دو سه جداره upvc عبارتند از:

شناخت یراق آلات مناسب برای پنجره ها
شناخت از پروفیل مصرفی در ساخت پنجره دو جداره
بررسی و تحقیق در رابطه با کارخانه تولید کننده
اطلاع از ماشین آلات تولید کننده درب و پنجره
استفاده از تیم نصب کارآزموده
بررسی قیمت پنجره دو جداره یو پی وی سی محصول در مقایسه با سایر کارخانه های تولید کننده.
به طور کلی استفاده از پروفیل های بازسازی در پنجره های آهنی و قدیمی نیاز به تخریب نداشته و به راحتی روی فرم پنجره آهنی و یا الومینیومی سوار شده و نمای پنجره را تحت پوشش قرار می دهد و هم چنین درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی به راحتی عایق شده و در زمان کوتاه و سهولت عملیات نصب انجام می شود. در بیشتر موارد در تعویض پنجره قدیمی از پروفیل با لبه ال شکل استفاده میشود که خود علاوه بر عایق بودن بیشتر ، فریم پنجره قبلی (قدیمی) را نیز تحت پوشش قرار میدهد و باعث زیبایی و عدم دیده شدن پنجره های قبلی میشود.
قطعات تشکیل دهنده یراق آلات تک حالته استاندارد یو پی وی سی
_ اسپانیولت: با کیفیت از آلیاژ مرغوب و از قسمت چرخ دنده تولید میگردد تا در طول زمان فرسوده نشود. در هنگام نصب روی پنجره های دو جداره اگر از یراق آلات بی کیفیت استفاده شود باعث شکستن دستگیره در هنگام نصب شده و یا هرز شدن پیچ دستگیره را به همراه خواهد داشت. جای پیچ ها در روی اسپانیولیت بسیار مهم است و بهتر است هر ۳۰ سانت یک پیج قرار گیرد. در سمت چرخ دنده بهتر است که پیچ ها به هم نزدیکتر بوده تا در اثر فشار دستگیره، اسپانیولیت از پروفیل جدا نشود
بهتر است مقدار روکش اسپانیولیت استاندارد باشد و تست مقاومت در آب و نمک را به مقدار۳۰۰ ساعت گذرانده باشد تا درب و پنجره در منطقه نمناک دچار خوردگی نشود.
_ دستگیره ها : دستگیره پنجره دو جداره یو پی و سی معمولا از جنس آلومینیوم یا پلاستیک موجود است که البته بعضی از دستگیره ها از جنس آلومینیوم نامرغوب ساخته میشوند. در دستگیره های پنجره های یو پی وی سی نکته مهم که باید به آن توجه داشت ارتفاع آن است. زیرا این ارتفاع مانند اهرم عمل کرده و باعث فشار کمتر به آن در هنگام استفاده از پنجره میشود. در دستگیره های ارزان قیمت چون تولید کنندگان از وزن و ارتفاع آن کم میکنند این دستگیره ها شکننده بوده و زود میشکنند. باید در تولید پیچ دستگیره ازآلیاژ مرغوب استفاده نمود تا در هنگام استفاده و نصب روی پنجره یو پی سی شکسته نشود.