تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پنجره آهنی با پنجره دو سه جداره, تعویض,پنجره,آهنی,پنجره,دو,سه,جداره,, تعویض پنجره آهنی با پنجره دو سه جداره

تعویض پنجره آهنی با پنجره دو سه جداره

جمعه 30 تیر 1396
09:43 ق.ظ
بهرام پروهانبه طورکلی تعویض پنجره آهنی با پنجره دو سه جداره به راحتی انجام می شود و جزوء ساده ترین عملیات ساختمانی می باشد،برای تعویض درب پنجره قدیمی با درب و پنجره upvc و آلومینیوم احتیاج به مصالح ساختمانی نبوده و درب و پنجره به وسیله پیچ و فوم های مخصوص روی فریم درب و پنجره قدیمی نصب میشود.

پنجره دوجداره upvc
به طورکلی تعویض پنجره آهنی با پنجره دو سه جداره به راحتی انجام می شود و جزوء ساده ترین عملیات ساختمانی می باشد،برای تعویض درب پنجره قدیمی با درب و پنجره upvc و آلومینیوم احتیاج به مصالح ساختمانی نبوده و درب و پنجره به وسیله پیچ و فوم های مخصوص روی فریم درب و پنجره قدیمی نصب میشود.
نحوه تعویض پنجره آهنی با پنجره دو سه جداره به این ترتیب است که درب و پنجره های قدیمی با فرز بریده شده و درب و پنجره های دوجداره upvc و آلومینیوم بوسیله پیچ های مخصوص بر روی فریم (قاب) درب و پنجره های قبلی نصب می گردد و توسط  فوم و چسب مخصوص درزگیری می شود. پس از تعویض درب و پنجره ها می توان به جرات می توان گفت میزان  صرفه جویی در انرژی تا ۴۵ درصد افزایش می یابد. البته دقت در انتخاب شرکت سازنده درب و پنجره دوجداره بسیار مهم است. با در نظر گرفتن مزیت های برشمرده شده برای درب و پنجره دوجداره می توان به جرات گفت که در تمامی پروژه ها مهم ترین انتخاب پنجره دوجداره یو پی وی سی است چرا که مستقیما با ارامش و اسایش خانواده در ارتباط است.

تعویض پنجره قدیمی

در تعویض پنجره بدون تخریب ، لنگه ها و شیشه های پنجره قدیمی برداشته شده و فریم دورتا دور پنجره یا به عبارتی فریم محیطی پنجره که در دیوار فرو رفته باقی می ماند و پنجره دوجداره یو پی وی سی یا الومینیومی به فریم محیطی باقی مانده پیچ می شود ، به دلیل استفاده از پروفیل های مخصوص تعویضی (پروفیل بازسازی) معمولا قسمت کمتری از فریم محیطی بعد از نصب پنجره دو جداره یو پی وی سی یا الومینیومی دیده می شود .اگر سطح مقطع پروفیل محیطی که از پنجره قدیمی باقی می ماند کمتر از حد مجاز(۶سانت) باشد یا باید از پروفیل های بازسازی استفاده کرد و یا با آهنگری و آنکشی سطح مقطع ۶ سانت را بوجود آورد.البته استفاده از پروفیل های بازسازی در صورت نصب و ساخت صحیح توصیه می شود زیرا علاوه بر کارایی بهتر موجب زیبایی محیط پنجره می شود.

لزوم تعویض پنجره آهنی با پنجره دو سه جداره
•    جلوگیری از هدر رفت گرما و سرما
•    زیبایی و تنوع در رنگ
•    عایق صوتی
•    کاهش هزینه های اقتصادی و انرژی
•    افزایش طول عمر درب و پنجره
•    تعویض شیشه قدیمی پنجره دوجداره برای افزایش کارایی در مصرف انرژی
این شرکت با کادری مجرب و کارآزموده آماده ارائه هر گونه خدمات نصب و تعویض درب ها و پنجره ها می باشد. این شرکت با ارائه ضمانت نامه، این اطمینان را به شما می دهد که درب ها و پنجره های شما به بهترین حالت ممکن و در کمترین زمان نصب خواهند شد و در صورت بروز هر گونه مشکلی در تمام روزهای هفته آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.