تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پنجره دو سه جداره UPVC, تعویض,پنجره,دو,سه,جداره,UPVC,, تعویض پنجره دو سه جداره UPVC

تعویض پنجره دو سه جداره UPVC

چهارشنبه 21 تیر 1396
01:09 ب.ظ
بهرام پروهاندر هنگام تعویض پنجره دو سه جداره  UPVCباید با مباحث ، استانداردها و چگونگی بهتر انجام دادن آن آشنا باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را در انجام این کار داشته باشید. این شرکت با تاسیس دپارتمان تخصص در بحث تعویض پنجره دو سه جداره  UPVCو با استفاده از دانش  تحصصی پرسنل خود به همراه متریال استاندارد و مورد تائید مراجع کیفی داخلی و خارجی آمادگی انجام کلیه امور مشاوره و عقد قرارداد با مشتریان گرامی را دارد.
در هنگام  تعویض پنجره دو سه جداره UPVC باید با مباحث ، استانداردها و چگونگی بهتر انجام دادن آن آشنا باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را در انجام این کار داشته باشید. این شرکت با تاسیس دپارتمان تخصص در بحث تعویض پنجره دو سه جداره UPVC و با استفاده از دانش  تحصصی پرسنل خود به همراه متریال استاندارد و مورد تائید مراجع کیفی داخلی و خارجی آمادگی انجام کلیه امور مشاوره و عقد قرارداد با مشتریان گرامی را دارد.
واقعیت قضیه اینجاست که عمده هنر یک شرکت تولید کننده پنجره های دوجداره یو پی وی سی در بحث تعویض پنجره دو سه جداره UPVC معلوم می شود به طوری که :
۱-اندازه گیری بسیار دقیق لازم است چون عموما به علت گذشت زمان و فشار وارده مصالح ساختمان بر روی پنجره قدیمی ممکن است دارای ابعاد مختلفی در چند نقطه در ارتفاع و عرض پنجره شاهد باشیم.
اگر به این مسئله درست دقت نشود ممکن است بعد از جداسازی پنجره قدیمی پنجره دوجداره upvc تولید شده بزرگ و یا حتی کوچک باشد که در اینجا محل نصب پنجره جدید مدتی بدون پنجره خواهد بود تا پنجره با اندازه درست تولید شده و به محل نصب برسد و این در حالی است که منزل مسکونی در حال سکونت است و یا ممکن است آن تولید کننده محترم اشتباهات مربوط به اندازه گیری خود را بر گردن وضعبت موجود انداخته و با چسب و فوم و انواع روش ها اقدام به رفع ایراد خود نماید ، در اینصورت شما هرگز پنجره عایق و استانداردی نخواهید داشت. همچنین لازم به ذکر است حتی اشتباهات کوچک در اندازه گیری که به چشم نمی آید می تواند در آینده مشکلاتی ایجاد کند زیرا پنجره دوجداره UPVC به علت ماهیت پولیمری خود در بحث اندازه گیری دارای قواعد و قانونهای خاص خود می باشد. می توان این نتیجه را گرفت که در بحث تعویض پنجره دو سه جداره  UPVC مهمترین عامل نحوه اندازه گیری می باشد حتی مهمتر از تولید.
۲- اجرا کردن طرح پنجره دوجداره upvc  با همان طرح پنجره قدیمی چه از نظر ظاهر، رنگ و شکل کلی تا در ساختمان تضادی در نما  پیدا نشود که این مسئله نیاز به تخصص و هنر طراحی و امکانات تولید استاندارد دارد.
۳- یکی از مهمترین مسائل انتخاب پروفیل مناسب جهت اجرای بحث تعویض پنجره دو سه جداره  UPVC است چرا که می بایست با کارشناسی مشخص گردد که از چه پروفیلی استفاده شود تا زائده های پنجره قدیمی کاملا پوشانده شود و در نهایت شما از پنجره قدیمی هیچ زائده ای را نبینید.لازم به ذکر است که عمدتا دیده می شود در تعویض پنجره دو سه جداره  UPVC از همان پروفیلهایی که در ساختمانهای نوساز استفاده می شود  بهره گرفته می شود و در نهایت شما با یک پنجره دوجداره upvc مواجه خواهید بود که در کناره های آن زائده های پنجره قبلی رویت می شود که می تواند بسیار زننده باشد و حتی دیزاین واحد مسکونی شما را خراب کند. پس اول داشتن تخصص در کارشناسی و اندازه گیری و بعد در اختیار داشتن انواع پروفیلهای استاندارد بسیار حائز اهمیت است زیرا با توجه به تنوع و انواع پروفیل در پنجره های قدیمی اعم از آهن و چوب و آلومینیوم می تواند پروفیل upvc مصرفی در تعویض پنجره قدیمی متغیر  گردد.

۴- پنجره می بایست طوری طراحی گردد که استفاده از آن برای مالک یا ساکنین بسیار آسان باشدبه طوری که بعد تعویض پنجره دو سه جداره  UPVC دچار مشکلات کاربری نشود از جمله می بایست کلیه مسائل ایمنی،حفاظتی و نحوه چگونه باز شدن پنجره ها در هر اطاق،آشپزخانه،تراس بررسی و کارشناسی گردد.
پنجره دوجداره UPVC به علت ذات مواد مصرفی خود در تولید دارای استانداردهای بسیار زیادی است از جمله برش استاندارد ، جوش استاندارد ، سوراخکاری استاندارد و تمیزکاری استاندارد و…. و….. های بسیار مهم. پس اگر پنجره دوجداره UPVC اگر در ماشین آلات ضعیف تولید شوند ماهیت اصلی خود را از دست می دهند و در مدت زمان این مسله آشکارا تر خواهد شد. متاسفانه در بازار فعلی پنجره هایی با کیفیت پائین به علت استفاده از ماشین آلات ارزان و غیر استاندارد دیده می شود. پس حتما از امکانات و شیوه تولید کارخانه مد نظرتان اطمینان حاصل کنید.