تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض درب و پنجره ساختمان های قدیمی, تعویض,درب,و,پنجره,ساختمان,های,قدیمی,, تعویض درب و پنجره ساختمان های قدیمی

تعویض درب و پنجره ساختمان های قدیمی

جمعه 23 تیر 1396
08:24 ق.ظ
بهرام پروهانامروزه تعویض درب و پنجره ساختمان های قدیمی مورد استقبال قرار گرفته است. یکی از مهم ترین دلایل اتلاف انرژی وجود پنجره های قدیمی از جمله آهنی و چوبی می باشند که علاوه بر هدر دادن انرژی باعث ورود آلودگی، گرد و غبار و صداهای ناهنجار بیرون می شود از این رو بهترین راه حل ممکن تعویض درب و پنجره ساختمان های قدیمی می باشد که با پیشرفت تکنولوژی این کار بدون تخریب و به راحتی امکان پذیراست.
تعویض پنجره های قدیمی در کرج البرز
امروزه تعویض درب و پنجره ساختمان های قدیمی مورد استقبال قرار گرفته است. یکی از مهم ترین دلایل اتلاف انرژی وجود پنجره های قدیمی از جمله آهنی و چوبی می باشند که علاوه بر هدر دادن انرژی باعث ورود آلودگی، گرد و غبار و صداهای ناهنجار بیرون می شود از این رو بهترین راه حل ممکن تعویض درب و پنجره ساختمان های قدیمی می باشد که با پیشرفت تکنولوژی این کار بدون تخریب و به راحتی امکان پذیراست.
شما بدون هیچ نگرانی با توجه به نمای ساختمان می توانید پنجره های دوجداره یو پی وی سی را در انواع طرح و رنگ سفارش دهید. پنجره های دوجداره یو پی وی سی از نگاه طرح دارای شکل های متنوعی می باشند، که با توجه به سلیقه و نوع سفارش شما مشتریان عزیز می توان مناسب ترین طرح پنجره دوجداره یو پی وی سی را انتخاب کرد. لازم بذکر است که در پنجره های دارای کتیبه و همچنین پنجره یو پی وی سی یک لنگه از حالت بازشوی کشویی نمی توان استفاده کرد.
پنجره ها مانند دیگر عناصر موجود در طراحی داخلی و خارجی در سبک های متفاوتی مانند کلاسیک و مدرن تهیه و تولید می شوند. انتخاب مدل جدید پنجره مناسب با دکوراسیون منزل تاثیر زیادی بروی زیبایی و شکوه جلوه اتاق نشیمن، پذیرایی و سایر اتاق های خانه خواهد گذاشت. پنجره ها یکی از بهترین راه ها برای آوردن محیط خارج به داخل خانه هستند و به شما کمک می کنند با منظره خارج از منزلتان ارتباط داشته باشید و در عین حال که از این منظره لذت می برید، ایمن و راحت نیز باشید. اگر شما هم قصد تعویض پنجره های فعلی منزلتان، یا انتخاب مدلی برای خانه تازه ساز خود را دارید در این سایت با نمونه هایی زیبا از پنجره هایی که هم نمای داخلی زیبایی دارند و هم در نمای خارجی به شکوه و کلاس ساختمان شما خواهند افزود، آشنا خواهید شد.شرکت مفتخر است با توجه به سبک معماری ساختمان و طراحی داخلی زیباترین مدل پنجره یو پی وی سی را  به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

پنجره دوجداره عایق 100% اب باران

رنگ بندی متنوع در تعویض درب و پنجره ساختمان های قدیمی
تنوع رنگ درب و پنجره دوجداره upvc  این شرکت هر سلیقه ای را پوشش می دهد. رنگ پایه و اصلی پروفیل های درب و پنجره یو پی وی سی، به دلیل ترکیبات مواد اولیه سفید میباشد با این حال پروفیل های رنگی درب و پنجره یو پی وی سی برای معماران و گروه های عمرانی و یا حتی برای افرادی که برای تعویض پنجره های قدیمی منزل خود با پنجره یو پی وی سی اقدام میکنند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این شرکت مفتخراست با توجه به تنوع رنگ محصولات خود، این خواسته مشتریان عزیز خود را در انتخاب رنگ درب و پنجره یو پی وی سی ارج می نهد.
پروفیل های روکش شده (لمینت) یو پی وی سی : پروفیل های لمینت مخصوص درب و پنجره یو پی وی سی برای ایجاد طرح های تزینی و برجسته رنگی جهت نماهای طرح چوب ساخته شدند و در کنار زیبایی امتیازاتی همچون ثبات رنگ در شرایط مختلف آب وهوایی، ضد خش بودن، دوام و استحکام نیز دارند و به راحتی نظافت می شوند. جنس روکش و چسب روکش در کیفیت این نوع پروفیل ها از اهمیت بسزایی برخوردار است. لازم بذکر است این نوع رنگ درب و پنجره یو پی وی سی دارای ضمانت می باشد.
برای تعویض درب و پنجره ساختمان های قدیمی و اطلاع از هزینه تعویض و حضور در محل سکونت یا اداره شما و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.