تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو سه جداره ترک تاروس, تعویض,پنجره,قدیمی,پنجره,دو,سه,جداره,ترک,تاروس,, تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو سه جداره ترک تاروس

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو سه جداره ترک تاروس

جمعه 16 تیر 1396
09:42 ق.ظ
بهرام پروهانازجمله دلایل تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو سه جداره ترک تاروس می توان به نفوذ گرد و خاک، سر و صدا, از بین رفتن گرما و یا سرمای محیط داخلی و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد. با تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو سه جداره ترک تاروس و نصب درب ها و پنجره های  دو و یا سه جداره می توان به رفع این مشکلات کمک شایانی نمود. درهنگام خرید پنجره دوجداره باید به شرکت سازنده و پروفیل مصرفی دقت زیادی داشت.
تعویض پنجره های قدیمی
ازجمله دلایل تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو سه جداره ترک تاروس می توان به نفوذ گرد و خاک، سر و صدا, از بین رفتن گرما و یا سرمای محیط داخلی و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد. با تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو سه جداره ترک تاروس و نصب درب ها و پنجره های  دو و یا سه جداره می توان به رفع این مشکلات کمک شایانی نمود. درهنگام خرید پنجره دوجداره باید به شرکت سازنده و پروفیل مصرفی دقت زیادی داشت.
برندهای مختلفی از پروفیل برای ساخت درب ها و پنجره های دوجداره یو پی وی سی وجود دارد. در این بین درب ها و پنجره های ترکیه ای تاروس از جمله درب ها و پنجره هایی است که بسیار مورد پسند افراد قرار می گیرد. درب و پنجره ترکیه ای تاروس را می توان در اشکال و رنگ های مختلف تولید و عرضه نمود. خرید و تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو سه جداره ترک تاروس دارای گارانتی می باشند. یک برند ترکیه ای معتبر در صنعت پروفیل یو پی وی سی تاروس نام دارد. کمپانی تاروس جزء تولید کنندگان انواع پروفیل های یو پی وی سی می باشد، که محصولات خود را تحت لیسانس کشور آلمان به سایر کشور ها، از جمله ایران صادر می نماید.

پنجره ترکیه ای تاروس

با افزایش استقبال از درب ها و پنجره های یو پی وی سی، پروفیل های ترک تاروس راه خود را به ایران باز کردند. هرچند پس از سال ۱۳۸۵ و با ایجاد کارخانه های تولید پروفیل یو پی وی سی در کشور ، کم کم این پروفیل ها جای خود را به پروفیل های ایرانی دادند ولی هنوز هم بدلیل قیمت کمتر در ایران پروفیل های پنجره دوجداره ترک تاروس مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت پنجره ماندگار سعی کرده برای تکمیل سبد کالایی خود و حضور در پروژه های مختلف شهری و ارضای نیاز سلایق مختلف از پروفیل هایی ترکیه ای تاروس نیز استفاده نماید اما در این میان استانداردهایی برای استفاده از این پروفیل ها تعریف نموده که علاوه بر قیمت مناسب به استاندارد نیز نزدیک باشد تا خریدار در مدت کوتاهی مجبور به تعویض این پنجره ها نباشد.
پروفیل یو پی وی سی ترکیه ای تاروس نیز در بین تعدادی از فعالان ساخت درب ها و پنجره های دو جداره یو پی وی سی طرفدار دارد. این کمپانی نیز در ایران دارای نمایندگی فروش است؛ اما در سالهای اخیر با توجه به کیفیت بالای محصولات داخلی، حضور این برند نیز در ایران کمرنگ تر از گذشته شده است.