تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو سه جداره upvc, تعویض,پنجره,قدیمی,پنجره,دو,سه,جداره,upvc,, تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو سه جداره upvc

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو سه جداره upvc

دوشنبه 12 تیر 1396
03:30 ب.ظ
بهرام پروهانبرای تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو سه جداره upvc عرض و ارتفاع پنجره های خود را اندازه گیری نموده ، سپس از طریق تماس با کارشناسان فروش از قیمت اولیه پنجره های خود مطلع گردید. با تعویض قدیمی با پنجره دو سه جداره upvc 50 درصد در هزینه های مربوط به انرژی صرفه جویی کرده اید.

تعویض پنجره
برای تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو سه جداره upvc عرض و ارتفاع پنجره های خود را اندازه گیری نموده ، سپس از طریق تماس با کارشناسان فروش از قیمت اولیه پنجره های خود مطلع گردید. با تعویض قدیمی با پنجره دو سه جداره upvc 50 درصد در هزینه های مربوط به انرژی صرفه جویی کرده اید.
در تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو سه جداره upvc یو پی وی سی نیازی به تخلیه محل پروژه نمی باشد و تنها با جابجایی وسایل منزل ویا محیط کار در فاصله ۲ متری از پنجره ها این امر امکان پذیر است. بدلیل سفارشی بودن ابعاد و طرح پنجره ها، پنجره دو سه جداره upvc جدید هیچگونه تغییری در شکل ظاهری تیپ پنجره ها (به استثنا شکل دکوراتیو داخلی قاب پنجره ها) ایجاد نمی کند و  تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو سه جداره upvc نمای ساختمان را بهم نمی ریزد.
۴نکته اساسی و مهم در خرید پنجره دو سه جداره upvc استاندارد:
۱-طراحی استاندارد پنجره دو سه جداره upvc
۲-اندازه گیری دقیق  و انتخاب نوع پروفیل یو پی وی سی جهت پنجره دو سه جداره upvc
۳-تولید استاندارد شیشه و پنجره دو سه جداره upvc
۴-نصب استاندارد پنجره دو سه جداره upvc
با توجه به بالا رفتن هزینه های مربوط به انرژی و لزوم اجرای مدیریت مصرف در منازل شما می توانید بدون تخریب اقدام به تعویض پنجره های آهنی و آلومینیومی قدیمی خود با پنجره های دوجداره  UPVC نمایید. از اینرو شرکت پنجره ماندگاربا ایجاد دپارتمان تخصصی تعویض پنجره های قدیمی توانسته است خدمات بسیار مناسبی را به مشتریان عزیز ارائه دهد.شما می توانید ابعاد خود را به شماره 09127298086  تلگرام نمایید تا از پیش فاکتور اولیه خود مطلع شوید.

پنجره دوجداره upvc

مزایای تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو سه جداره upvc یو پی وی سی را می توان به صورت زیر شرح داد :
عایق گرما و سرما:
طبق مطالعات سازمان بهینه سازی مصرف سوخت، ۴۸ درصد راه های نفوذ هوا از پنجره ها و ۲۴ درصد از درها است. عایق بودن شیشه ها، اتلاف انرژی های سرمایشی و گرمایشی را تا ۴۵ درصد کاهش می دهد.
عایق صوتی:
شیشه های چند جداره، نوع گاز مصنوعی بین شیشه ها، استفاده از درزگیرهای لاستیکی مناسب و همچنین فضای متخلخل پروفیل های UPVC، موجب شده این پنجره ها نسبت به پنجره های فلزی سبکتر بوده، در عین حال عایق خوبی در مقابل صوت می باشند و مقاومت کافی در برابر باد و طوفان و لرزش در هنگام باد از خود بروز دهند.
کارایی و تنوع شکل و رنگ
تنوع رنگ و قابلیت ساخت با طرح های متنوع، پنجره ها را برای هر نوع معماری مناسب می سازند.قابلیت چرخش پنجره بر روی دو محور افقی و عمودی به وسیله چرخش دستگیره:امکان استفاده راحت برای تهویه ی هوا یا باز و بسته کردن پنجره ها را فراهم می سازد. اقتصادی:پنجره های UPVC نیاز به رنگ آمیزی ندارند و بنا به درخواست مشتری به صورت سفید و یا رنگی تولید می شود. درب و پنجره های UPVC به راحتی با محلول های آب و صابون تمیز می شوند و نیازی به جلا و رنگ آمیزی دوره ای ندارد.