تعویض پنجره دو سه جداره - مزایای تعویض پنجره معمولی با پنجره دو سه جداره upvc, مزایای,تعویض,پنجره,معمولی,پنجره,دو,سه,جداره,upvc,, مزایای تعویض پنجره معمولی با پنجره دو سه جداره upvc

مزایای تعویض پنجره معمولی با پنجره دو سه جداره upvc

شنبه 10 تیر 1396
09:20 ق.ظ
بهرام پروهانمهم ترین مزیت تعویض پنجره معمولی با پنجره دو سه جداره، تعویض و نصب آنها بدون نیاز به تخریب دیوارهای منازل، بنایی، گچ بری، آهنگری و جوشکاری, رنگ امیزی و صرف هزینه های سرسام آور نصب است چرا که درب و پنجره های دوجداره بدون هیچ گونه خرابی و در کوتاه ترین زمان ممکن جایگزین می شوند.
رگلاژ پنجره
مهم ترین مزیت تعویض پنجره معمولی با پنجره دو سه جداره، نصب آنها بدون نیاز به تخریب دیوارهای منازل، بنایی، گچ بری، آهنگری و جوشکاری, رنگ امیزی و صرف هزینه های سرسام آور نصب است چرا که درب و پنجره های دوجداره بدون هیچ گونه خرابی و در کوتاه ترین زمان ممکن جایگزین می شوند.
مزایای تعویض پنجره معمولی با پنجره دو سه جداره upvc : امکان نصب آنها بر روی ساختمان هایی است که از درب و پنجره های تک جداره قدیمی، آهنی, آلومینیومی و یا چوبی برخوردار هستند. امروزه تعویض درب و پنجره قدیمی به یکی از معضل ترین کابوس های خانواده ها تبدیل شده ،دلیل آن هم واضح است. بخاطر تصور اشتباه از عواملی چون علاوه بر مزیت هایی از قبیل عایق بودن از نظر حرارتی، برودتی و صدا، پنجره های دو یا چند جداره مزایای بسیاری دارند. یکی از مهم ترین این مزیت ها که قطعا برای خانم های خانه بسیار مهم است، جلوگیری از نفوذ گرد و غبار به داخل خانه است که تا حد قابل توجهی کار گردگیری روزانه یا هفتگی شما تقلیل خواهد یافت و دیگر نیازی نیست نگران میهمان های سرزده وسط هفته باشید. علاوه بر گرد و غبار نفوذ رطوبت هم مساله بسیار مهمی است که در خانه هایی که پنجره هایی معمولی دارند پیش می آید، به دلیل عدم درزگیری مناسب یا عایق نبودن کامل نما هنگام بارندگی رطوبت به داخل ساختمان از اطراف پنجره ها نفوذ می کند یا از طریق خود پنجره به دلیل تعریق شیشه پنجره، رطوبت را به داخل منتقل می کند و ممکن است دیوار های اطراف آن پنجره دچار نم شده و نمای زشتی را به گچ کاری داخلی ساختمان شما بدهد.

نصب پنجره

تعمیرات پنجره دو سه جداره با تعمیرات پنجره آلمینیومی کاملا متفاوت است و تعداد اندکی از تعمیرکاران با سازوکار هر دو آشنا هستند، دلیل این تفاوت در پارامترهای ساخت و مواد اولیه و یراق الاتی است که به کار رفته است، در بخش تفاوت پنجره یو پی وی سی و آلومینیوم این موارد را مورد بررسی قرار دادیم.
زمانی که افراد خود اقدام به تعمیر و رگلاژ پنجره دو سه جداره می کنند شروع به دستکاری تمامی قسمت های پنجره می کنند تا شاید ایراد را بر طرف کنند اما این کار فقط وضعیت را بدتر می کند زیرا اگه در یراق الات تغییراتی دهند به طور کاملا دستگیره و قفل از کار می افتد و اگر زهوار را خارج کرده و شیشه دوجداره را جابه جا کنند و یا جای زیر شیشه ها را تغییر دهند دیگر لنگه در قاب محکم نمی شود و از رگلاژ خارج می شود و امکان شکستن شیشه تا حدود زیادی بالا می رود.