تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض و نصب پنجره دوجداره, تعویض,و,نصب,پنجره,دوجداره,, تعویض و نصب پنجره دوجداره

تعویض و نصب پنجره دوجداره

شنبه 2 اردیبهشت 1396
09:20 ق.ظ
بهرام پروهانتعویض  و نصب پنجره های قدیمی و آهنی با پنجره های دوجداره

ما می توانیم با آسان ترین روش جلوی هزینه های منزل و اتلاف انرژی را بگیریم. این شركت قابلیت تعویض پنجرهای قدیمی شما را با پنجره های دوجداره یو پی وی سی دارد. اكیپ های اجرایی این شركت تجربه  انجام این كار را به كرات دارا می باشند. این عملیات بدون هیچ گونه تخریب ، با استفاده از باكیفیت ترین برندهای المان و تركیه (Roto) (ENDOW) ، تولید و نصب درب و پنجرهای دوجداره یو پی وی سی با دستگاهای اتوماتیك انجام می شود.
ابتدا كارشناسان ما از محل مورد نظر شما بازدید میكنند. در مدت ۲۴ ساعت نقشه و طرح پنجره های شما به همراه زمان انجام عملیات اماده میباشد. پس از توافق در خصوص مفاد قرارداد و براورد هزینه های آن ظرف مدت ۵ روز سفارش شما اماده تحویل می باشد. ۴۸ ساعت قبل از اماده سازی سفارش شما واحد فروش تاریخ دقیق عملیات اجرا را به شما اطلاع خواهد داد. كلیه عملیات تعویض و جایگزینی پنجره های شما ظرف یك روز انجام میشود. بازدید اولیه جهت براورد هزینه و مشاوره در محل رایگان میباشد/ برای كسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ما تماس بگیرید.

 مزایای تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره را می توان به صورت زیر شرح داد :

عایق گرما و سرما:

طبق مطالعات سازمان بهینه سازی مصرف سوخت، ۴۸ درصد راه های نفوذ هوا از پنجره ها و ۲۴ درصد از درها است. عایق بودن شیشه ها، اتلاف انرژی های سرمایشی و گرمایشی را تا ۴۵ درصد کاهش می دهد.

عایق صوتی:

شیشه های چند جداره، نوع گاز مصنوعی بین شیشه ها، استفاده از درزگیرهای لاستیکی مناسب و همچنین فضای متخلخل پروفیل های UPVC، موجب شده این پنجره ها نسبت به پنجره های فلزی سبکتر بوده، در عین حال عایق خوبی در مقابل صوت می باشند و مقاومت کافی در برابر باد و طوفان و لرزش در هنگام باد از خود بروز دهند.

کارایی و تنوع شکل و رنگ:تنوع رنگ و قابلیت ساخت با طرح های متنوع، پنجره ها را برای هر نوع معماری مناسب می سازند.قابلیت چرخش پنجره بر روی دو محور افقی و عمودی به وسیله چرخش دستگیره:امکان استفاده راحت برای تهویه ی هوا یا باز و بسته کردن پنجره ها را فراهم می سازد. اقتصادی:پنجره های یو پی وی سی نیاز به رنگ آمیزی ندارند و بنا به درخواست مشتری به صورت سفید و یا رنگی تولید می شود. درب و پنجره های دوجداره UPVC به راحتی با محلول های آب و صابون تمیز می شوند و نیازی به جلا و رنگ آمیزی دوره ای ندارد.