تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پنجره دوجداره upvc وین تک, تعویض,پنجره,دوجداره,upvc,وین,تک,, تعویض پنجره دوجداره upvc وین تک

تعویض پنجره دوجداره upvc وین تک

پنجشنبه 1 تیر 1396
11:48 ق.ظ
بهرام پروهاناین شرکت ازجمله شرکت های معتبر در زمینه تعویض پنجره دو سه جداره و نصب انواع درب و پنجره یو پی وی سی دوجداره می باشد. این شرکت برای تولید درب ها و پنجره های یو پی وی سی خود از پروفیل هایی با برندهای معتبر استفاده می نماید. شركت برای تولید محصولات خود، از پروفیل  Wintech  استفاده می كند. این پروفیل بسیار باکیفیت و دارای ضمانت معتبر است.

پنجره دوجداره
این شرکت ازجمله شرکت های معتبر در زمینه تعویض پنجره دو سه جداره و نصب انواع درب دوجداره و پنجره یو پی وی سی دوجداره می باشد. این شرکت برای تولید درب ها و پنجره های یو پی وی سی خود از پروفیل هایی با برندهای معتبر استفاده می نماید. شركت برای تولید محصولات خود، از پروفیل  Wintech  استفاده می كند. این پروفیل بسیار باکیفیت و دارای ضمانت معتبر است.
طراحی پروفیل های وینتك امكان نصب انواع یراق آلات و ایجاد بازشوهای متنوع را در سیستم های درب و پنجره uPVC فراهم می كند. استفاده از یراق آلات استاندارد در ارتقاء كیفی درب و پنجره دوجداره upvc موثر بوده و رعایت نكات فنی و پهنای بازشو، وزن شیشه های لنگه بازشوها در انتخاب نوع یراق آلات از نكات حائز اهمیت است. برای تعویض پنجره دو سه جداره وین تک بهترین گزینه است.
محصولات وینتك با بیش از 30 سال سابقه تولید، با توجه به كیفیت بالا و رعایت استانداردهای لازم در مراحل تولید، به بیش از 60 كشور صادر می شود. این مجموعه جهت سرویس دهی مطلوب به مشتریان خود، علاوه بر كارخانجات تولیدی خود در كشور تركیه (شهر آنتالیا)، در شش كشور آلمان، روسیه، اوكراین، هندوستان، آذربایجان و تونس (و اخیراً ایران) كارخانجات تولیدی ایجاد كرده و در 54 كشور دفاتر فروش، انبارهای محصولات و شبكه های نمایندگی فروش دایر كرده است.
وینتك با بهره گیری از بهترین مواد اولیه كه قبل از ارائه به خطوط تولید در آزمایشگاه مورد تست های كیفی قرار می گیرد و با تلفیق مدیریت هدفمند و تكنولوژی برتر در تولید، مفتخر به دریافت بیش از 13 استاندارد و و گواهینامه فنی معتبر شده است كه از جمله آنها می توان به استانداردهای ift ROSENHEIM ، RAL و گواهینامه های ایزو 9001 و ایزو 14001 اشاره كرد.


یو پی وی سی ثابت

درب و پنجره های دوجداره UPVC ، عایق حرارتی هستند. متریال استفاده شده از آنها می تواند در شرایط سخت جوی مانند رطوبت بالا، آب و هوای خشك و گرم، دمای زیر صفر و یا حرارت بسیار بالا ظاهر خود را حفظ نماید. این شرایط تأثیری بر محصولات ساخته شده از یو پی وی سی ندارد و این محصولات می توانند سالیان متوالی بدون تغییر شكل یا هر گونه ایرادی بدون نیاز به نگهداری خاصی به كار خود ادامه دهند.

همچنین این در و پنجره ها در برابر آتش مقاوم هستند. آزمایش های بسیاری در این زمینه بر روی آنها انجام شده است كه نشان می دهد در و پنجره یو پی وی سی در آتش سوزی، دافع آتش خواهد بود.
خاصیت این نوع محصولات مقاومت بالای آنها در برابر آب و رطوبت است. نوع ساخت آنها به نحوی است كه فاصله یا ترك برای نفوذ آب در آنها وجود نخواهد داشت. همچنین این محصولات خصلت ضدآب بودن را نیز دارا هستند كه در شرایط آب و هوایی خاص بهترین انتخاب محسوب می شوند.
درب و پنجره های "یو پی وی سی" نسبت به انواع چوبی، آلومینیومی و آهنی عایق های به مراتب بهتری هستند. در ساخت این نوع پنجره ها، به طور معمول از شیشه دوجداره استفاده می شود كه امكان رد و بدل شدن گرما یا سرما از محیط داخلی خانه به خارج و یا بالعكس را تقریباً غیر ممكن می سازد. این خاصیت عایق بودن برای به وجود آوردن محیطی لذت بخش و همچنین پایین آوردن مصرف انرژی بسیار مناسب است. در واقع یو پی وی سی به دلیل اینكه هادی حرارت نیست ماده ای مناسب برای كاهش مصرف انرژی به شمار می رود.
در برابر آلودگی صوتی نیز محصولات تولید شده از یو پی وی سی عایق های بسیار مناسبی هستند. همچنین این محصولات از ایمنی بالایی برخوردارند. زیرا مكانیزم قفل و یراق آنها بسیار كارآمد است؛ تخریب قفل و شكستن قاب یو پی وی سی برای ورود به ساختمان كار چندان آسانی نیست !
عایق حرارتی
- ضریب انتقال حرارت در رده چوب
- امکان استفاده از شیشه های تک جداره و دو جداره انتقال حرارت شیشه دو جداره همانند انتقال جرارت یک دیوار به ضخامت 35 سانتی متر استنزدیک به نیمی از اتلاف انرژی در ساختمان ها از طریق درب و پنجره صورت می پذیرد . جهت بررسی میزان ممانعت پنجره در برابر عبور گرما و سرما ، از کمیتی به نام ضریب انتقال حرارت (u_value) استفاده می شود که این ضریب وابسته به ضرایب انتقال حرارت شیشه و چارچوب می باشد.در حقیقت ضریب انتقال حرارت مرتبط با مقدار انرژی است که از واحد سطح(یک متر مربع) شی مورد نظر در واحد زمان (یک ثانیه)می گذرد،در شرایطی که درجه کلوین اختلاف دما در دو سمت داخلی و خارجی آن شی ایجاد شده باشد.بر این اساس،این کمییت با واحد وات بر متر مربع درجه کلوین و یا واحدهای مشابه با آن گزارش می شود. در اشکال زیر ضرایب انتقال حرارت چند نوع شیشه ای(ug)آماده است.در این میان تعادل و تناسب ضرایب انتقال حرارت شیشه و چارچوب در طراحی بهینه پنجره یک ساختمان از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و به عنوان مثال غیر منطقی بودن استفاده از شیشه دوجداره در پنجره فلزی و یا استفاده از شیشه یک جداره در پنجره upvc ( یو پی وی سی ) را نشان می دهد.در ارتباط با کاهش شدت صوت نیز علاوه بر نوع چارچوب ،ضخامت وتعداد لایه های شیشه نیز از اهمیت به سزایی برخوردار است.در اشکال زیر میزان کاهش شدت صوت در چند نوع شیشه مقایسه شده است. در ارتباط با ضرایب انتقال حرارت چارچوب (UF) نیز،به عنوان مقایسه جهت پروفیل های آلمینیومی حدود w/m2ok 9/5،جهت پروفیل های ترمال برک حدود w/m2ok 5/3و جهت پروفیل های upvc عادی حدود w/m2ok می باشد.
عایق صوتی
یکی از مشکلات امروز شهر نشینی آلودگی صوتی می باشد که باعث اثرات نامطلوب بر سلامت بهداشت روح و روان می باشد از امراض آلودگی صوتی بیماریهای عصبی و قلبی را می توان نام برد و نیز باعث کاهش توانایی های جسمی و فکری می شود .
شنیدن صدایی با شدت 100db در مدت 10 دقیقه نیاز به 20 دقیقه استراحت در محیط کاملاً آرام دارد .
چند نمونه از صدای ناهنجار : هواپیما 180db ، خودرو های سنگین 90db ، اماکن عمومی 70db پنجره upvc (یو پی وی سی ) با 4 محفظه کاهش صوتی بین 20db الی 40db را دارا می باشد .
آب بندی مناسب با استفاده از لاستیک های Epdm
- عدم نفوذ آب بداخل در هنگام بارندگی های شدید یا شستشو پنجره
- عدم نفوذ گردو غبار در طوفان ( تمیزی پرده ها و کاغذ دیواری ها و ... )
ثبات رنگ
حفظ شفافیت رنگ ، عدم نیاز به رنگ آمیزی ، مقاوم در برابر خوردگی ، مناسب برای هر نوع آب و هوا
( گرمای 70c و سرمای 60c - ) و مقاوم در برابر اشعه uv از ویژگی های این پروفیل است .
نصب آسان
نصب پنجره بعد از نماکاری و رنگ آمیزی داخل ساختمان انجام می شود که این امر باعث ظرافت و تمیزی بیشتر کار می شود.