تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض انواع پنجره دو سه جداره upvc, تعویض,انواع,پنجره,دو,سه,جداره,upvc,, تعویض انواع پنجره دو سه جداره upvc

تعویض انواع پنجره دو سه جداره upvc

شنبه 27 خرداد 1396
12:30 ب.ظ
بهرام پروهانامروزه تعویض پنجره دو سه جداره و جایگزینی آنها با پنجره های قدیمی و آهنی بسیار مورد توجه قرار گرفته است دلیل آن مزایای متعدد پنجره دوجداره نسبت به پنجره های قدیمی است. این شرکت در کار فروش، نصب وتعویض درب ها و پنجره های قدیمی بسیار شناخته شده و تمامی کارهای این شرکت با ضمانت و با بالاترین کیفیت انجام می گیرد.

پنجره ماندگار
امروزه تعویض پنجره دو سه جداره و جایگزینی آنها با پنجره های قدیمی و آهنی بسیار مورد توجه قرار گرفته است دلیل آن مزایای متعدد پنجره دوجداره نسبت به پنجره های قدیمی است. این شرکت در کار فروش، نصب وتعویض درب ها و پنجره های قدیمی بسیار شناخته شده و تمامی کارهای این شرکت با ضمانت و با بالاترین کیفیت انجام می گیرد.
از مهم ترین مزایای تعویض پنجره دو سه جداره  و درب یو پی وی سی، امکان نصب آنها بر روی ساختمان هایی است که از درب و پنجره های تک جداره قدیمی، آهنی, آلومینیومی و یا چوبی برخوردار هستند. امروزه تعویض پنجره قدیمی به یکی از معضل ترین کابوس های خانواده ها تبدیل شده ،دلیل آن هم واضح است. بخاطر تصور اشتباه از عواملی چون تخریب دیوارهای منازل، بنایی، گچ بری، آهنگری و جوشکاری, رنگ امیزی و هزینه های سرسام آور تعویض درب دوجداره و پنجره است که آن ها را قانع میکند از همان درب و پنجره های قدیمی با کمترین کیفیت و کارایی مطلوب استفاده کنند که مضرات بی شماری دارد و مهمترین آن افزایش هدر رفت انرژی و در پیرو آن افزایش هزینه اقتصادی می باشد. اما راه حل این موضوع در دستان ماست و آن هم تعویض بدون حتی کوچکترین تخریب و بنایی است.
با ساده ترین روش جلوی هزینه های جاری واتلاف انرژی باارزش را بگیرید.

خرید پنجره تراس
استفاده از باكیفیت ترین برندهای المان و تركیه. (Roto) (ENDOW) تولید و نصب درب و پنجرهای دوجداره upvc با دستگاهای اتوماتیك.
تولید بهترین و مرغوب ترین شیشه های دوجداره باتزریق گاز ارگون.
ضمانت نامه برای تمامی پروفیل و شیشه های دو و سه جداره.
این شركت قابلیت تعویض پنجرهای قدیمی شما را با پنجره های 2 و 3 جداره upvc را دارد.
اكیپ های اجرایی این شركت تجربه انجام این كار را به كرات دارا می باشند.
این عملیات بدون هیچ گونه تخریب انجام میشود.
ابتدا كارشناسان ما از محل مورد نظر شما بازدید میكنند.
در مدت 24 ساعت نقشه و طرح پنجره های شما به همراه زمان انجام عملیات اماده میباشد.
پس از توافق در خصوص مفاد قرارداد و براورد هزینه های آن ظرف مدت 5 روز سفارش شما اماده تحویل می باشد.
48 ساعت قبل از اماده سازی سفارش شما واحد فروش تاریخ دقیق عملیات اجرا را به شما اطلاع خواهد داد.
كلیه عملیات تعویض و جایگزینی پنجره های شما ظرف یك روز انجام میشود.
بازدید اولیه جهت براورد هزینه و مشاوره در محل رایگان میباشد/ برای كسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ما تماس بگیرید.
 مزایای تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره
عایق گرما و سرما: طبق مطالعات سازمان بهینه سازی مصرف سوخت، 48 درصد راه های نفوذ هوا از پنجره ها و 24 درصد از درها است. عایق بودن شیشه ها، اتلاف انرژی های سرمایشی و گرمایشی را تا 45 درصد کاهش می دهد.
عایق صوتی:شیشه های چند جداره، نوع گاز مصنوعی بین شیشه ها، استفاده از درزگیرهای لاستیکی مناسب و همچنین فضای متخلخل پروفیل های UPVC، موجب شده این پنجره ها نسبت به پنجره های فلزی سبکتر بوده، در عین حال عایق خوبی در مقابل صوت می باشند و مقاومت کافی در برابر باد و طوفان و لرزش در هنگام باد از خود بروز دهند.
کارایی و تنوع شکل و رنگ:تنوع رنگ و قابلیت ساخت با طرح های متنوع، پنجره ها را برای هر نوع معماری مناسب می سازند. قابلیت چرخش پنجره بر روی دو محور افقی و عمودی به وسیله چرخش دستگیره:امکان استفاده راحت برای تهویه ی هوا یا باز و بسته کردن پنجره ها را فراهم می سازد.
اقتصادی:پنجره های UPVC نیاز به رنگ آمیزی ندارند و بنا به درخواست مشتری به صورت سفید و یا رنگی تولید می شود. درب و پنجره های UPVC به راحتی با محلول های آب و صابون تمیز می شوند و نیازی به جلا و رنگ آمیزی دوره ای ندارد.