تعویض پنجره دو سه جداره - نمایندگی تعویض پنجره دو سه جداره یو پی وی سی, نمایندگی,تعویض,پنجره,دو,سه,جداره,یو,پی,وی,سی,, نمایندگی تعویض پنجره دو سه جداره یو پی وی سی

نمایندگی تعویض پنجره دو سه جداره یو پی وی سی

پنجشنبه 25 خرداد 1396
09:45 ق.ظ
بهرام پروهاننمایندگی های تعویض پنجره دوجداره و درب یو پی وی سی مختلفی در سطح کشور به فعالیت مشغول هستند بسیاری از آنها دارای نمایندگی برند های بسیار معتبر پروفیل یو پی وی سی می باشند که در ساخت درب و پنجره استفاده می شود.

شیشه سانرژی


نمایندگی های تعویض پنجره دوجداره و درب یو پی وی سی مختلفی در سطح کشور به فعالیت مشغول هستند بسیاری از آنها دارای نمایندگی برند های بسیار معتبر پروفیل یو پی وی سی می باشند که در ساخت درب و پنجره استفاده می شود.
در استحکام درب و پنجره های UPVC  با ابعاد استاندارد، به غیر از طراحی عواملی مانند پرو فیل و مقاومت خمشی آن، نوع یراق آلات  و نوع شیشه موثر هستند. وجود قوطی U گالوانیزه با ضخامت مناسب در سطح مقطع پروفیل و وجود سطح گالوانیزه در جایگاه مخصوص تعبیه شده جهت ورود و اتصال پیچ  به آن و جلوگیری از هرز شدن پیچ.
به منظور مقاوم سازی و تقویت در و پنجره های تولیدی ، از پروفیل های گالوانیزه با ضخامت مناسب در داخل در پروفیل های
UPVC   استفاده می شوند .به کار گیری پرو فیل گالوانیزه در داخل پرو فیل های اصلی UPVC  و پیچ شدن پنجره، مقاومت در و پنجره های ساخته شده را نیز افزایش می دهد. پرو فیل های گالوانیزه باعث بالا بردن استقامت پرو فیل های UPVC  در برابر فشار باد و فشار های وارده از طرف ساختمان به در و پنجره نیز می شوند.


پنجره رنگی

در صورت بزرگ شدن ابعاد پنجره ها از عرض یا ارتفاع ۵/۳ متر بهتر است ضخامت قوطی گالوانیزه و در ابعاد بزرگتر ضخامت یا سطح مقطع پرو فیل نیز افزایش یابد .در ارتفاعات زیاد (در برج ها) نیروی باد بیش تر و سطح پنجره بزرگ تر باشد ضخامت این پرو فیل های گالوانیزه بایستی بیش تر باشد؛ این ضخامت از ورق ۱ میلی متر شروع شده و بر حسب مورد تا ضخامت از ۲میلی متری  می رسد. در اکثر سازندگان درب و پنجره دو جداره برای پنجره های با ابعاد و در طبقات معمول ساختمان ضخامت پرو فیل گالوانیزه مصرفی ۲۵/۱ میلی متر می‌باشد.
چند مشخصه بارز و محسنات برای تعویض پنجره دوجداره
درجه استقامت بسیار بالای پنجره دوجداره UPVC ،قابلیت طراحی و فرم های زیبا جلوگیری از به هدر رفتن انرژی بوسیله پنجره دو جداره یو پی وی سی ،قابلیت جلوگیری از صدا و درجه بالای آگوستیکی، جلوگیری از ورود غبار و آلودگی هوا از بیرون به داخل مقاومت محیطی بالا و مقاومت بالا در برابر تابش اشعه ماورای بنفش خورشید و عدم تغییر رنگ، عدم اشتعال و آتش زایی عدم زنگ زدگی، مقاومت 100%در برابرخوردگی و رطوبت هوا سهولت نصب و امنیت در برابر سرقت خود رنگی و عدم نیاز به رنگ اولیه و سالانه، تولید در رنگ های متفاوت درب و پنجره های دو جداره عدم نیاز به نظافت زیاد و تمیز شدن بسیار آسان مقاوم در برابر همه موارد شیمیایی، قیمت مناسب، تنوع فرم ها و بازشو ها،مقاومت متریالی و نصبی بسیار بالا و فرم و متریال مدرن و کلاسیک و وجود طرح ها و رنگ های متنوع.