تعویض پنجره دو سه جداره - انواع توری پلیسه پنجره دوجداره کاربرد توری در ساختمان, انواع,توری,پلیسه,پنجره,دوجداره,کاربرد,توری,ساختمان,, انواع توری پلیسه پنجره دوجداره کاربرد توری در ساختمان

انواع توری پلیسه پنجره دوجداره کاربرد توری در ساختمان

یکشنبه 14 مهر 1398
04:02 ب.ظ
بهرام پروهانانواع توری پلیسه پنجره دوجداره کاربرد توری در ساختمان: با شروع فصل گرما نیاز به تبادل جریان هوا در خانه بیشتر میشود. که این نیاز با باز کردن درب و پنجره فراهم می شود. ولی با باز شدن درب و پنجره های دوجداره جریان هوا با خود مهمان هایی ناخوانده به همراه می آورد که مزاحم آرامش و آسایش ما می شوند. بهترین و آسان ترین راه برای مقابله با دفع حشرات مصرف از توری هایی می باشد که بر روی درب و پنجره دوجداره نصب می شود.

انواع توری پلیسه پنجره دوجداره کاربرد توری در ساختمان

توری پلیسه آکاردئونی

ولی جهت انتخاب مناسب توری پلیسه پنجره دوجداره دفع حشرات برای درب و پنجره دوجداره به چه نکته هایی باید توجه کرد؟ شرکت پنجره ماندگار سازنده درب و پنجره UPVC، خط ساخت نسل جدیدی از توری های درب و پنجره دوجداره با عالی ترین کیفیت را برای ارائه به شما کاربران گرامی راه اندازی کرده است. مکانیزم توری پنجره دوجداره به طور کامل با مکانیزم توری های قدیمی گوناگون است و دارای قاب ثابت هستند و همچنین از توری های غیر فلزی به کار گرفته می شود.

عمدتا از توری اکاردئونی برای انواع درب و پنجره ها به کار گرفته می شود و قیمت توری پلیسه به حالت مترمربعی محاسبه می شود. در قسمت انتهای این نوشته نحوه محاسبه قیمت توری پنجره پلیسه بیان شده است.

مزایای توری پلیسه پنجره دوجداره:

  1. بکارگیری از فریم آلومینیومی با رنگ الکترواستاتیک
  2. بکارگیری از بهترین مواد مصرفی
  3. مستحکم در مقابل شرایط گوناگون آب و هوایی
  4. ایزوله نمودن کامل محیط خانه شما
  5. قابلیت نصب بر روی انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی
  6. باز و بست راحت توری

انواع توری پنجره

توری نسل جدید درب و پنجره ها به سه دسته کلی تقسیم بندی می شود که در زیر به توضیح آن میپردازیم:

∗ توری ثابت و لولایی پنجره دوجداره

از جمله خصوصیات توری های ثابت، نصب راحت بدون نیاز به پیچ و قابلیت جابجایی می باشد و مخصوص پنجره های UPVC کوچک است. به صورت معمول در پنجره های سرویس بهداشتی از این نوع توری استفاده می شود.

∗ توری رولینگ افقی و عمودی پنجره دوجداره

حالت بازشو این مدل از توری ها به حالت افقی و عمودی می باشد که حالت عمودی آن مخصوص پنجره های کوچک و حالت افقی در درب و پنجره UPVC قدی به کار برده می شود. فشار زیاد بر روی قطعات رول شونده و قسمت انتهای توری در توری رولینگ، موجب از کار افتادن توری خواهد شد بنابراین این نوع توری توصیه نمی شود.