تعویض پنجره دو سه جداره - شرکت تعویض و نصب و فروش درب و پنجره دوجداره, شرکت,تعویض,و,نصب,و,فروش,درب,و,پنجره,دوجداره,, شرکت تعویض و نصب و فروش درب و پنجره دوجداره

شرکت تعویض و نصب و فروش درب و پنجره دوجداره

شنبه 6 خرداد 1396
04:14 ب.ظ
بهرام پروهانشرکت های درب و پنجره دوجداره علاوه بر ساخت آن ها به کار فروش، نصب و تعویض پنجره های دوجداره و درب ها می پردازد این محصولات بصورت عایق هستند که در برابر رطوبت، گرد و خاک و سر و صدا و سایر موارد مقاوم می باشد. امروزه این نوع درب و پنجره های دوجداره  upvcبه دلیل نصب آسان و کیفیت بالا بسیار پر طرفدار هستند.

تعویض پنجره
شرکت های درب و پنجره دوجداره علاوه بر ساخت آن ها به کار فروش، نصب و تعویض پنجره های دوجداره و درب ها می پردازد این محصولات بصورت عایق هستند که در برابر رطوبت، گرد و خاک و سر و صدا و سایر موارد مقاوم می باشد. امروزه این نوع درب و پنجره های دوجداره upvc به دلیل نصب آسان و کیفیت بالا بسیار پر طرفدار هستند.
امروزه صنعت تولید درب و پنجره یو پی وی سی جایگاه مناسب خود را در بین صنایع مرتبط همچون ساختمان سازی و معماری به خوبی یافته است. شیشه هایی که بر روی درب ها و پنجره دوجداره یو پی وی سی نصب می شوند می توانند به صورت دوجداره، سه جداره و حتی چهار جداره استفاده شوند. نوع چهار جداره آن بیشتر در آزمایشگاه ها، استدیو های ضبط صدا و محیط هایی که نیاز به عایق بندی بالایی دارند استفاده می گردد.


درب پنجره دوجداره

تعویض پنجره دوجداره

بسیاری از کارگاه های ساخت درب و پنجره یو پی وی سی نیز در سر تا سر کشور مشغول به فعالیت هستند. اما اکثر این کارگاه ها از دستگاه های بسیار ارزان و غیر استاندارد برای ساخت درب ها و پنجره های یو پی وی سی خود استفاده می نمایند. از این رو بهتر است که برای سفارش و خرید درب ها و پنجره های یو پی وی سی به شرکت های معتبر ساخت این گونه درب ها و پنجره ها مراجعه نماییم. هر کدام از شرکت های فروش درب و پنجره یو پی وی سی برند هایی خاص از پروفیل یو پی وی سی را استفاده می نمایند. با توجه به نوع پروفیل مصرفی، قیمت درب ها و پنجره های یو پی وی سی با هم متفاوت خواهد شد.
هر شرکت  روند کاری مخصوص به خود را دارد. در این شرکت روند کاری بدین صورت است که ابتدا ابعاد حدودی و مدل درب ها و پنجره ها از مراجعه کنندگان و مشتریان گرفته می شود. سپس این ابعاد حدودی به نرم افزار طراحی درب و پنجره داده می شود تا پیش فاکتوری مبنی بر آن صادر گردد. این پیش فاکتور برای مشتری ارسال می شود و در صورتی که نسبت به قیمت موجود در پیش فاکتور نظر مساعدی داشته باشند یکی از کارشناسان ما جهت اندازه گیری دقیق درب ها و پنجره ها به محل مذکور مراجعه می نماید. سپس فاکتور نهایی با توجه به این ابعاد دقیق صادر می گردد و قرارداد منعقد می شود.