تعویض پنجره دو سه جداره - پنجره دوجداره رفسنجان خرید شیشه آکاردئونی بالکن, پنجره,دوجداره,رفسنجان,خرید,شیشه,آکاردئونی,بالکن,, پنجره دوجداره رفسنجان خرید شیشه آکاردئونی بالکن

پنجره دوجداره رفسنجان خرید شیشه آکاردئونی بالکن

سه شنبه 2 مهر 1398
01:46 ب.ظ
بهرام پروهانپنجره دوجداره رفسنجان خرید شیشه آکاردئونی بالکن :شیشه آکاردئونی در فضاهای گوناگون کارایی دارد. یکی از خصوصیات نصب شیشه آکاردئونی در تراس تاشو بودن آن می باشد. البته این سیستم برای بالکن هایی که عرض دهانه آنها بیشتر از 2 متر باشد، به کار برده می شود. بنابراین در تراس های بزرگ و با مساحت زیاد بکارگیری از شیشه آکاردئونی تراس گزینه مناسبی می باشد. شیشه به کار رفته در این سیستم از نوع سکوریت شده و با ضخامت 8 میل انتخاب می شود.

پنجره دوجداره رفسنجان خرید شیشه آکاردئونی بالکن

این ضخامت باعث می شود هدررفت انرژی از آن به حداقل برسد. عملکرد این سیستم به صورتی است که درب شیشه ای بالکن به حالت آکاردئونی یا تاشو باز و بسته می شود. این روش سبب استفاده بهینه از فضای تراس می شود. در این روش اجرای بالکن می توان از انواع شیشه به صورت فریم دار یا بدون فریم به کار برد . در حال حاضر انواع فریم شیشه سکوریت با متریال های مستحکم مثل استیل و آلومینیوم ساخته می شود. به دلیل تماس دائمی فریم شیشه بالکن با رطوبت و بارش برف و باران، بهتر است از نوع استحکام فریم با روکش های ضد زنگ به کار برده شود. در غیر این صورت امکان دارد فریم نصب شده دچار فرسودگی، هوازدگی و زنگ زدگی شود. عدم انتخاب صحیح یراق آلات سبب تعویض زود موقع آنها می شود. شیشه تاشو آکاردئونی علاوه بر کاربردی بودن و اشغال فضای کم جلوه خاص و زیبایی را به تراس و نمای ساختمان می بخشد.

بالکن شیشه ای گلخانه

در گلخانه باید فضای مطلوب برای رشد و نمو گیاهان فراهم شود. در صورت عدم نصب پوشش مناسب این کارایی با اختلال رو به رو می شود. با توجه به ویژگی های بالکن شیشه ای از آن برای پوشش گلخانه به کار برده می شود. تمامی خصوصیات شیشه بالکن مثل شفافیت، ممانعت از عبور اشعه مضر، استحکام و ایمنی برای نصب بالکن شیشه ای گلخانه در نظر گرفته می شود. در واقع وجود این ویژگی ها سبب نصب آن به عنوان پوشش گلخانه می باشد.

به دلیل اینکه برخی در فضای آپارتمان راغب به پرورش گل ها و گیاهان زینتی و آپارتمانی هستند، می توان از تراس خانه برای این امر بهره برد. با نصب شیشه بالکن عملا یک گلخانه در آپارتمان خود ایجاد کرده ایم. به علت نفود ناپذیری این سیستم می توانیم از رشد گیاهان خود مطمئن باشیم. در دنیای امروز به علت دوری از طبیعت و همچنین ماشینی شدن زندگی همواره تلاش بر ایجاد فضاهای سرسبز و طبیعی در کنار عناصر مصنوعی شهری وجود دارد.