تعویض پنجره دو سه جداره - خرید پنجره دوجداره آلومینیومی لولایی در اصفهان, خرید,پنجره,دوجداره,آلومینیومی,لولایی,اصفهان,, خرید پنجره دوجداره آلومینیومی لولایی در اصفهان

خرید پنجره دوجداره آلومینیومی لولایی در اصفهان

چهارشنبه 20 شهریور 1398
04:34 ب.ظ
بهرام پروهانخرید پنجره دوجداره آلومینیومی لولایی در اصفهان :شرکت پنجره ماندگار قصد دارد در این نوشته به موضوع خرید پنجره دوجداره آلومینیومی لولایی در اصفهان برای شما عزیزان بپردازد چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید با کارشناسان ما تماس بگیرید شرکت پنجره ماندگار در کرج آماده خدمت رسانی به شمار مردم عزیز در سراسر ایران است برای سفارشات و مشاوره با کارشناس فروش ما با شماره 09127298086 تماس بگیرید شرکت پنجره ماندگار تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی با بالا ترین کیفیت ، بهترین طراحی و بهترین ضمانت و پشتیبانی در کرج استسیستم پنجره دوجداره آلومینیومی لولایی بدون به کار گیری از میلگرد فولادی با هوابندی و آب بندی خیلی خوب، تحولی در ساخت پنجره لولایی در ایران به وجود آورد.

خرید پنجره دوجداره آلومینیومی لولایی در اصفهان

از سال 1354 ساخت پنجره های لولایی آغاز شد.از سال 1355 نیز سیستم پنجره های دو جهت بازشو برای اولین بار در ایران ساخته و به بازار عرضه شد که تا به امروز خیلی مورد استقبال قرار گرفته است.

برای نخستین بار با معرفی پنجره های لولایی SF پنجره لولایی دو جهت باز شو به بازار عرضه شد و اکنون پس از سال ها هنوز این سیستم به عنوان بهترین پنجره لولایی آلومینیومی در ساختمان ها استفاده می شود.

با طراحی و تولید پنجره های لولایی SF گرمابند سری 70 در سال 1376 و سری 50 در سال 1384 این سیستم به ضخامت های 50 و 70 میلیمتر تکمیل شد.

کلیه انواع پنجره لولایی SF دارای قابلیت نصب شیشه یک یا دو جداره می باشد و نوارهای درزبندی و دور شیشه آن می تواند از جنس PVC یا EPDM باشد که نوارهای EPDM گرانتر و مرغوب تر است.

مشخصات فنی پنجره های لولایی

  • قابلیت باز شدن پنجره در یک یا دو جهت TURN و TILT
  • کیفیت مناسب هوابندی و آب بندی با استفاده از نوارهای هوابندی و لاستیک EPDM و یا سیلیکون
  • دارا بودن دو مدل سیستم ساده و گرمابند
  • قابلیت نصب شیشه تک جداره و دوجداره
  • استفاده از سیستم پروفیل های سبک و یا سنگین جهت ابعاد متفاوت
  • امکان تولید در دو نوع سری 50 و 70 با ضخامت پروفیل 50 و 70 میلیمتر در سیستم گرمابند
  • امکان به کار گیری از پروفیل لبه دار جهت پوشش محل اتصال قاب پنجره با فریم فلزی و پوشش محل اتصال گچ دیوار با فریم فلزی
  • امکان به کار گیری از بازشوی کلنگی به منظور ممانعت از خطر سقوط، در مکان هایی که محدودیت بازشو دارند.

پنجره های لولایی را مثل دیگر محصولات شرکت پنجره ماندگار می توان با آنودایز به رنگ طبیعی آلومینیوم و یا به وسیله آنودایز سخت به رنگ قهوه ای و یا پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک در رنگ های زیبا، با دوام و متنوع از جمله سفید، قرمز، آبی، سبز و … انتخاب کرد.