تعویض پنجره دو سه جداره - خرید پارتیشن بالکن شیشه سکوریت ریلی متحرک جمعشو تاشونده, خرید,پارتیشن,بالکن,شیشه,سکوریت,ریلی,متحرک,جمعشو,تاشونده,, خرید پارتیشن بالکن شیشه سکوریت ریلی متحرک جمعشو تاشونده

خرید پارتیشن بالکن شیشه سکوریت ریلی متحرک جمعشو تاشونده

شنبه 16 شهریور 1398
11:46 ق.ظ
بهرام پروهانخرید پارتیشن بالکن شیشه سکوریت ریلی متحرک جمعشو تاشونده: سیستم پارتیشن شیشه ای متحرک بیشتر به عنوان پوشش و محافظ بالکن و تراس بوده و از پرکاربردترین محصولات شرکت می باشد. در این سیستم یک ریل آلومینیومی در سقف و یک ریل در کف اجرا شده و فضای بازشو تراس به تعدادی پانل شیشه ای متحرک تقسیم می شود. پروفیل ها و یراق آلات مورد استفاده در این سیستم همگی اروپایی و محصول کشور اسپانیا میباشد. و نیز کلیه شیشه ها با ضخامت ۸ میلی متر از نوع سکوریت میباشند. در این سیستم پانلها به ترتیب و تک تک در مسیر ریل حرکت کرده و در محل درب از مسیر ریل خارج و عمود بر مسیر حرکتی خود در کنار درب قرار می گیرند.

خرید پارتیشن بالکن شیشه سکوریت ریلی متحرک جمعشو تاشونده

مزیت های بالکن شیشه ای تاشو جمعشو

نمای یکدست شیشه ای برای فضای پروژه به هر طولی که باشد بدون هیچ ستون یا مانع دید. تراس بالکنی این امکان را جهت بهره بردار فراهم می کند که در فصول مناسب سال سیستم را به آسانی باز کرده و از هوای آزاد بهره مند شود. به واسطه بسته شدن فضا با شیشه های متحرک جام تراس، مسیر ورود پرندگان، گرد و غبار، حشرات موذی و حتی نزولات جوی به فضای داخلی مسدود می شود. شیشه های جام تراس بالکنی به علت متحرک بودن و جمع شدن در یک سمت به آسانی قابل شستشو می باشند.

خصوصیات تراس یا بالکن شیشه ای تاشو جمعشوپ

پارتیشن شیشه ای متحرک یا تراس بالکنی برای هر پانل قابل اجرا است. این سیستم در هر شکل هندسی اعم از گرد، سهمی، زاویه دار و یا هر شکل دیگر قابل اجرا می باشد. جام تراس بالکنی ۷۰% عایق صوت و ۶۵% عایق حرارت است. شیشه ها به وسیله نوارH شکل یا جوینت پلاستیکی که از بهترین مواد مدیکال تولید می شود در همدیگر قفل می شوند و هیچ درزی بین آنها باقی نمی ماند.
موارد کاربرد

پنت هاوس، بالکن، گلخانه، پارتیشن بندی دفاتر و منازل، سالن کنفرانس، استخر، ویترین فروشگاه، مراکز خرید، سالن ورزشی و... از این نوع پنجره ها برای ممانعت از نفوذ گرد و خاک و نیز به عنوان عایق صوتی و حرارتی به کار میبرند.

مدرن ترین گزینه جهت بکارگیری بهینه و زیبایی بالکن خانه تان می باشد. این بالکن ها قابلیت حرکت به شکل ریلی را دارند و با دقت به جمع شدن شیشه ها در یک سمت می توانید در چهار فصل سال از بالکن خانه تان لذت ببرید.