تعویض پنجره دو سه جداره - انواع طرح های مناسب پنجره برای نمای ساختمان کدامند, انواع,طرح,های,مناسب,پنجره,ب,نمای,ساختمان,کدامند,, انواع طرح های مناسب پنجره برای نمای ساختمان کدامند

انواع طرح های مناسب پنجره برای نمای ساختمان کدامند

یکشنبه 3 شهریور 1398
02:07 ب.ظ
بهرام پروهانانواع طرح های مناسب پنجره برای نمای ساختمان کدامند:شرکت پنجره ماندگار در  این نوشته قصد در مورد موضوع انواع طرح های مناسب پنجره برای نمای ساختمان کدامند بنویسد شرکت پنجره ماندگار در کرج آماده خدمت رسانی به شمار مردم عزیز در سراسر ایران است برای سفارشات و مشاوره با کارشناس فروش ما با شماره 09127298086 تماس بگیرید.

انواع طرح های مناسب پنجره برای نمای ساختمان کدامند

۱-پنجره کوچک:

این طرح از پنجره ها از دو یا سه بخش ساخته شده اند که هم سبب نفوذ نور زیادتری به محیط می شود و هم استایل شیک تری به ساختمان می دهد.

۲-پنجره لولا دار:

یکی از پرطرفدارترین و رایج ترین انواع پنجره در نمای خانه است. این پنجره که به شکل در باز می شود، سبب نفوذ زیادتزین هوای ممکن می شود و نیز دید باز و خوبی از منظر حوالی مهیا می کند.

۳-پنجره شیب دار:

این نوع پنجره ها که زمان باز شدن روی شیب کج میچرخند، سبب تشکیل نمای ظریف و مدرن در خانه می شوند. علاوه بر تهیه نور زیاد و هوای آزاد، کنترل زیادتری برای افراد مهیا میکند.

۴-پنجره کشویی:

یکی از متفاوت ترین و راحت ترین سبک های طراحی پنجره کشویی است که جهت محیط هایی با مناظر زیبا و پنت هاوس ها مطلوب است.

۵-پنجره دو قسمتی:

به عنوان مدل ارسی هم شناخته می شوند. علاوه بر جذابیت و زیبایی که به ساختمان می دهند، حفظ و تمیز کردن آن راحت است و استایل کلاسیک و مدرن را به صورت همزمان مهیا می کند.

۶-پنجره های بادگیر:

برای ساخت جریان هوای طبیعی در هم فصل های سال انتخاب مطلوبی است و اضافه بر زیبایی سبب مهیا شدن نمایی زیبا می شوند.

۷-پنجره های ترکیبی:

این مدل پنجره پرطرفدار و انعطاف پذیر  است که با هر سلیقه و سبکی سازگار است . مزیت این مدل پنجره ها این است که می توانید از شکل یکپارچه و محکم پنجره در نما استفاده کنید و همزمان مقدار دسترسی خود به نور و هوای آزاد را تنظیم کنید.

۸-پنجره ویلایی:

برای ساخت طراحی های باز و زیبا مورد بهره وری قرار می گیرند. با وجود به کار گیری از نور و هوای تازه اجازه ورود حشرات و جانوارن را از پنجره نمی دهد.

۹-پنجره تمام شیشه:

راه حل مناسبی برای روشن کردن محیط درونی ساختمان است و آن را بزرگتر جلوه می دهد. و نیز وجود شیشه های سرتاسری و کامل نمای، بیرونی ساختمان را زیبایی و وحدت می بخشد.

۱۰-پنجره های غیر قابل باز شدن:

این پنجره ها به عنوان پنجره تصویر هم شناخته می شوند که امکان نفوذ زیادترین اندازه ممکن نور را بدون نفوذ هوای ناخواسته و حشرات مهیا می کند. در کلان شهر هایی مانند تهران انتخاب مناسبی است و به نما شکل امروزی و مدرن می دهد. این پنجره ها نیز در محیط داخلی خانه هم به کار برده می شوند.