تعویض پنجره دو سه جداره - تنظیم کردن درجه ترموستات یخچال فریزر ال جی, تنظیم,کردن,درجه,ترموستات,یخچال,فریزر,ال,جی,, تنظیم کردن درجه ترموستات یخچال فریزر ال جی

تنظیم کردن درجه ترموستات یخچال فریزر ال جی

دوشنبه 28 مرداد 1398
04:05 ب.ظ
بهرام پروهانتنظیم کردن درجه ترموستات یخچال فریزر ال جی:تنظیم ترموستات یخچال فریزر ال جی براساس مدل یخچال و فصل های سال متفاوت می باشد به طور مثال تنظیم کردن دمای یخچال سامسونگ با یخچال ال جی فرق می کند. دمای معمول بین ۲ تا ۵ درجه است.این دما برای مواد غذایی داخل یخچال مناسب می باشد این دما در فصل زمستان بین ۱ تا ۲ درجه باید باشد و در فصل تابستان هم بین ۲ تا ۴ درجه برای  خنک نگه داشتن مواد غذایی مناسب است..

تنظیم کردن درجه ترموستات یخچال فریزر ال جی

مواد پروتئینی مثل گوشت و قارچ ها را باید در طبقه سردتر قرار داده شوند تا فاسد نشوند و سبزی ها باید در یک دمای متعادل تری قرار دهید که یخ نزنند ، نوشیدنی ها را معمولا در درب یخچال می گذارند که از جزو محیط های گرم محسوب می شود

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی در تهران و کرج توربو سرویس آماده خدمات رسانی به شما عزیزان و بزرگواران است برای تماس با کارشناسان ما با شماره 09120448148 تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن یخچال فریزر ال جی شما عزیزان را تعمیر کنند.

تعویض ترموستات یخچال فریزر ال جی

اینکه ترموستات یخچال فریزر ال جی شما خراب است یا نه بستگی به تشخیص دادن و عیب یابی تعمیرکار می باشد اگر نیاز به تعمیر پیدا کردید باید از خدمات نمایندگی استفاده کنید تا با خیالی آسوده مشکل را برطرف کنید.

تعمیر ترموستات یخچال فریزر ال جی

تعویض کردن ترموستات یخچال فریزر ال جی به دلیل تشکیل شدن برفک و یخ ، یکسره کار کردن کمپرسور ، خنک نشدن کامل و کالیبره نبودن انجام می گیرد.اگر مشکل کنترل دما در یخچال باشد احتیاج به تعمیر کردن ترموستات دارید.

باز کردن ترموستات یخچال فریزر ال جی

اولین گام برای تعمیر ترموستات یخچال فریزر ال جی ، دسترسی به آن  نیز می باشد که برای این کار باید درجه دما یخچال را به آرامی جدا کنید که میتوانید برای این کار از یک پیچ گوشتی تخت نیز استفاده نمایید. پیچ گوشتی تخت را زیر درجه دما نیز قرار دهید و به نرمی به سمت بالا فشار دهید تا درجه به سادگی از جای خود خارج شود. حال شفت ترموستات برای شما نمایان شده است و البته با یک مهره نصب شده است که با استفاده از انبر دست به سادگی میتوان مهره ترموستات را شل کنید.