تعویض پنجره دو سه جداره - یراق آلات پنجره تک حالته و پنجره کلنگی upvc , ,یراق,آلات,پنجره,تک,حالته,و,پنجره,کلنگی,upvc,, یراق آلات پنجره تک حالته و پنجره کلنگی upvc

یراق آلات پنجره تک حالته و پنجره کلنگی upvc

دوشنبه 28 مرداد 1398
11:59 ق.ظ
بهرام پروهانیراق آلات پنجره تک حالته و پنجره کلنگی upvc:یراق آلات تک حالته مخصوص پنجره یو پی وی سی می باشد که تنها به صورت افقی باز و بسته می شود.این گونه اسپانیولت متال یراق پنجره یو پی وی سی باز شدن بر روی یک محور به صورت افقی میباشد و با نام پنجره دوجداره لولایی نیز معرفی می شوند.شرکت پنجره ماندگار در کرج آماده خدمت رسانی به شمار مردم عزیز در سراسر ایران است برای سفارشات و مشاوره با کارشناس فروش ما با شماره 09127298086 تماس بگیرید.


یراق آلات پنجره تک حالته و پنجره کلنگی upvc

۱- اسپانیولیت پنجره تک حالته:

با کیفیت از آلیاژ مرغوب و از قسمت چرخ دنده ساخته میشود تا در دراز مدت فرسوده نشود. در زمان نصب روی پنجره های دو جداره یو پی وی سی اگر از یراق آلات بی کیفیت استفاده شود سبب شکستن دستگیره در هنگام نصب شده و یا هرز شدن پیچ دستگیره را به همراه خواهد داشت. 

بهتر است میزان روکش اسپانیولیت استاندارد باشد و تست مقاومت در آب و نمک را به مقدار ۳۰۰ ساعت گذرانده باشد تا درب و پنجره یو پی وی سی در منطقه نمناک دچار خوردگی نشود.

۲- دستگیره پنجره دوجداره یو پی وی سی:

دستگیره پنجره دو جداره یو‎پی‎وی‎سی معمولا از جنس آلومینیوم یا پلاستیک موجود است که البته بعضی از دستگیره ها از جنس آلومینیوم نامرغوب ساخته میشوند. در دستگیره های پنجره های یو پی وی سی نکته مهم که باید به آن توجه داشت ارتفاع آن است. زیرا این ارتفاع مانند اهرم عمل کرده و باعث فشار کمتر به آن در هنگام استفاده از پنجره میشود. 

۳- لولای درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی:

باز شوی پنجره های یو پی وی سی تک حالته دارای لولای ۱۰۰ میلیمتری هستند و دارای وزنی استاندارد در حدود ۸۰ گرم بوده که کاهش وزن آن، باعث شکستن لولا و در نهایت باعث صدمه به پنجره میشود.

۴- مقابل قفلی یا زاماک:

این قطعه اگر چه ساده به نظر می آید ولی نقش مهمی در کارکرد پنجره دو جداره یو پی وی سی ایفا میکند . وزن استاندارد آن در حدود ۱۳ گرم است که البته ۷ گرمی آن نیز موجود است که به دلیل وزن کمتر زود میشکند.