تعویض پنجره دو سه جداره - نصب پنجره سه جداره یو پی وی سی کرج , نصب,پنجره,سه,جداره,یو,پی,وی,سی,کرج,, نصب پنجره سه جداره یو پی وی سی کرج

نصب پنجره سه جداره یو پی وی سی کرج

چهارشنبه 16 مرداد 1398
03:08 ب.ظ
بهرام پروهاننصب پنجره سه جداره یو پی وی سی کرج:نصب پنجره سه جداره UPVC و آلومینیومی با شیشه های دو جداره یا سه جداره یو پی وی سی در ساختمان ها بسیار فراگیر شده و بدیهی است مزایای فراوان و زیبایی آن دلیل این گسترش بوده است. با نصب پنجره سه جداره یو پی وی سی در حقیقت شما به دنبال دوام و استحکام بیشتر همراه با زیبایی نما هستید، بد نیست برای داشتن کیفیت مطلوب، نصب پنجره را به افراد متخصص و حرفه ای بسپارید


نصب پنجره سه جداره یو پی وی سی کرج

برای نصب پنجره سه جداره یو پی وی سی باید به چند نکته توجه داشت، ازجمله اینکه پنجره قابلیت تحمل بار هایی که قبل و بعد از استفاده به آن وارد می شود را داشته باشد.

نکته دیگر این است که در نصب پنجره سه جداره UPVC آب بندی و درزبندی به طور کامل و اصولی انجام شده و با دقت از ورود و خروج  صدا، گرما و سرما جلوگیری شود.

شرایط آب و هوایی و دما در نصب پنجره سه جداره UPVC موثر است، بنابراین نصاب باید این موارد را رعایت کند تا دچار مشکلاتی از قبیل شکستن و خم شدن پنجره UPVC نشود.

در آخر اینکه نصب پنجره سه جداره UPVC طوری باشد که بدون هیچ مشکلی باز و بسته شود

نکات مهم برای نصب پنجره سه جداره UPVC

یکی از نکات مهم برای نصب پنجره سه جداره UPVC پاکسازی محل نصب است و پس از آن قرار دادن چهارچوب پنجره و تراز کردن آن و تقسیم بادخور می باشد.

ایجاد سوراخ های مناسب در محل نصب پنجره سه جداره UPVC یکی از مواردی است که باید توجه و دقت بیشتری به آن داشت تا کیفیت و تمیزی کار تضمین شود و سپس یراق آلات بررسی شوند.

ثابت کردن پنجره سه جداره یو پی وی سی با استفاده از پیچ های مناسب و متناسب با وزن پنجره و درزبندی با تزریق فوم و چسب مخصوص نیز از درجه اهمیت بالایی برخوردارند.

نصب شیشه ها و انداختن زهوار، کندن برچسب ها و لیبل های پروفیل در قسمت هایی که بعد از انداختن شیشه دسترسی به آن ها مشکل است و همچنین رگلاژ پنجره UPVC نکات مهم برای نصب پنجره سه جداره یو پی وی سی می باشند.

پنجره سه جداره یو پی وی سی خاصیت پلیمری داشته و به همین دلیل از تحمل دمایی بالایی برخوردار است، قبل از نصب پنجره سه جداره UPVC باید در دمای استاندارد ۵ تا ۳۵ درجه نگهداری شود.

در زمان استفاده از پنجره سه جداره UPVC فشار خاصی به آن وارد نمی شود،  بنابراین بهتر است از جابجایی بیش از حد آن قبل از نصب جلوگیری شود .