تعویض پنجره دو سه جداره - انواع پنجره تاشو ترمال بریک در کیش, انواع,پنجره,تاشو,ترمال,بریک,کیش,, انواع پنجره تاشو ترمال بریک در کیش

انواع پنجره تاشو ترمال بریک در کیش

سه شنبه 8 مرداد 1398
04:17 ب.ظ
بهرام پروهانانواع پنجره تاشو ترمال بریک در کیش: در بازار امروزه درب و پنجره ساختمان، انواع و اقسام پنجره دوجداره ترمال بریک از جمله پنجره دوجداره تاشو تولید و ارائه می شوند. قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک آلومینیومی با توجه به نوع آن متغیر خواهد بود. در این مدل از پنجره درب های پنجره به صورت تاشو در کنار یکدیگر جمع می شوند و به همین علت به پنجره تاشو نامیده می شوند.این مدل از پنجره خیلی پرکاربرد بوده زیرا در مقایسه با دیگر انواع پنجره فضای کمتری را اشغال می کنند و در صورت نیاز می توان قسمت های دیگر آن را به سمت کناره ها قرار داد و کاملا به فضای بیرون اشراف داشت.
خرید درب و پنجره آکاردئونی یو پی وی سی

انواع پنجره تاشو ترمال بریک در کیش

در این مدل از پنجره تاشوی ترمال بریک درب های آن هنگام باز شدن، روی یک محور کنار هم قرار خواهند گرفت و در هنگام بسته شدن نیز روی همان محور به صورت افقی قرار خواهند گرفت. 

پنجره دوجداره تاشو در چه مکان هایی کاربرد خواهد داشت؟

در فضاهایی که نیاز به پارتیشن بندی به صورت موقت می باشد استفاده از پنجره دوجداره تاشو آلومینیومی می تواند گزینه خوبی باشد. بکاربردن پنجره تاشو باعث گسترده تر شدن فضای داخلی محیط خواهد شد. در این مدل از پنجره میزان عرض بازشو از 45 سانتی متر تا 120 سانتی متر و میزان ارتفاع بازشو از 60 سانتی متر تا 240 سانتی متر قابل تغییر می باشد.طراحی و تقسیم بندی پنجره تاشو با توجه به عرض و ارتفاع استاندارد متفاوت بوده و باید تناسب بین عرض و ارتفاع رعایت شود. قیمت این مدل پنجره ها با توجه به نوع یراق مصرفی و پروفیل  آن تعیین خواهد شد.

درب آکاردئونی

انواع پنجره تاشو ترمال بریک

این پنجره ها که در دسته پنجره‌های upvc قرار می‌گیرند، کارکرد بسیار جالبی در فضای داخلی دارند. در واقع می‌توان گفت پنجره دوجداره با یراق تاشوی ترمال بریک هستند که حتی بیش‌تر از پنجره‌های کشویی کارآیی دارند. موضوع جالب در مورد آن‌ها این است که در هنگام نیاز می‌توانید کل پنجره و قسمت‌های میانی ( اعم از پروفیل بازشو و یراق آلات و شیشه دوجداره ) را به سمت کناره‌ها هدایت کنید و این درحالی است که در مقابل دید شما فضای آن طرف پنجره به‌طور کامل قابل رؤیت می‌باشد و هیچ قسمتی از پنجره آکاردئونی در دید شما نخواهد بود. معمولاً این نوع پنجره برای فضاهایی با عرض بیش‌تر از سه متر استفاده می‌شوند.