تعویض پنجره دو سه جداره - نمایندگی پنجره های دوجداره در مشهد, نمایندگی,پنجره,های,دوجداره,مشهد,, نمایندگی پنجره های دوجداره در مشهد

نمایندگی پنجره های دوجداره در مشهد

دوشنبه 31 تیر 1398
02:23 ب.ظ
بهرام پروهاننمایندگی پنجره های دوجداره در مشهد:همان طور که قبلا گفته شده است پنجره دوجداره در طی زمان در سال های اخیر به دلیل امکانات بی نظری خود توانسته مشتریان زیادی را به خود جلب کند. این پنجره که از ماده ای به نام upvc  ساخته شده است به نوعی اصلاح یافته ماده  pvc  میباشد.اما باید گفت که این یو پی وی سی  به نوعی نمونه اطلاح شده ماده pvc می باشد که با ایجاد تغییراتی از جمله زیاد شدن  مقاومت در اثر اب و هوا و همچنین در برابر عواملی از جمله شکستگی ، فشار زیاد، اب و هوا دیگر موارد مقاوم شده است.
پنجره هلالی دوجداره

نمایندگی پنجره های دوجداره در مشهد

یکی از مزایای ویژه پنجره های دوجداره upvc استفاده از انواع متلف رنگ در این نوع پنجره ها می باشد. شما می توانید با هر سلیقه و یا با هر نیازی که دارید می توانید از بین ده ها رنگ مختلف رنگ پنجره خود را انتخاب کنید.

رنگ پنجره های دوجداره برعکس رنگ پنجره اهنی و الومنیومی کاملا ثابت بوده و تا ده ها سال بدونتغییر باقی می ماند از جمله رنگ های موجود بین پنجره دوجداره رنگی رنگ چوبی از که خود مدل های مختلفی با درصد رنگ متفاوت دارد.

فروش پنجره دوجداره رنگی این روز هازیاد شده مخصوص رنگ چوبی پنجره دوجداره به دلیل مزایایی که در مقاله پنجره دوجداره رنگی مطالعه فرمایید. یعنی با استفاده از پنجره رنگی شما یک خانه با دیزاین مورد نیاز خود را دارید. درب و پنجره ای را می شناسید که حتی بین رنگ های چوبی هم به شما تا این اندزه مدل معرفی نماید؟

در کنار زیبایی های پنجره های چوبی دیگر به اندازه ان نیاز به نگهداری نمی باشد. همچنین پنجره چوبی به راحتی گرما و سرما را از خود عبوئر می دهد و رسانای گرمایی می باشد. در صورتی که پنجره UPVC  دیگر این کبود ها را ندارد و مصرف انرژی شما را تا ۷۰% پایین می اورد

معایب پنجره یو پی وی سی کشویی.

نمایندگی پنجره های دوجداره..

روند ساخت پنجره دوجداره به چه شکل است؟

قبل از فروش پنجره دوجداره چه اعمالی باید صورت گیرد؟

روند تولید پنجره دوجدارهیو پی وی سی:

قبل از این که کارخانه اماده فروش پنجره دوجداره تولیدی خود شود.باید یک سری مراحل و استاندارد ها صورت گیردبرای اطلاعت بیشتر راجب استاندارد ها به مقاله درب و پنجره دوجداره استاندارد مراجعه نمایید.در ادامه می خواهیم مراحل تولید تا فروش پنجره دوجداره را شرح دهیم. 

۱-سفارش پنجره دوجداره:

اولین مرحله سفارش محصول می باشد. در این مرحله مشتری با کارشناسان ما مشورت می کند.

برای این کار شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش پنجره دوجداره ارس وین تماس بگیرید یا حضوری اقدام به این کار نمایید.

در این مرحله شما نیاز های خود را به همکاران ما که کارشناسان این امر می باشند می گویید و همکاران ما متناسب با سلیقه شما بهترین محصول را به شما معرفی می نمایند.

باید به خاطر داشته باشید که اینجا تفاوت میان مرکز فروش پنجره دوجداره معتبر و غیر معتبر کاملا مشخص می شود.

مراکز فروش غیر استاندارد سعی در سود بیشتر و گمراهی شما می باشند پس دقت نمایید.

همکاران ما از بین ده ها طرح و همچنین ده ها رنگ پنجره UPVC با توجه به شرایط شما و نیاز های و دیزاین و طراحی منزل شما بهترین را انتخاب کرده و به شما با مشاهده نمونه ها ارائه می دهند تا با خیال راحت محصول خود را سفارش دهید.

۲-اندازه گیری محل نصب پنجره UPVC :

در این مرحله همکاران دوره دیده و حرفه ای ما در محل پروژه حاظر شده و شروع به اندازه گیری دقیق می نمایند.

تذکر: گاهی دیده شده که افراد خود شخصا اقدام به اندازه گیری می نمایند این کار کاملا غلط می باشد. زیرا تمام مارحل ساخت پنجره دوجداره توسط دستگاه های کاملا اتوماتیک و دقیق صورت می گیرد.هر گونه خطایی در اندازه گیری ممکن است دیگر جبران ناپذیر باشد. پس حتما باید تمام اندازه گیری ها به دست همکاران و متخصصان ما صورت گیرد تا در اخر سفارشی بی نظیر و درب و پنجره ای استاندارد به دست مشتری برسد.

۲-مرحله طراحی در و پنجره دوجداره:

طراحی می توان گفت برعکس ظاهری زیبا  سخت ترین مرحله تولید و فروش پنجره دوجداره می باشد.این مرحله طرح  توسط همکاران ما که در نوع خود کاملا مجرب و کار بلد می باشند صورت می گیرد.

طراحی ها با استفاده از نرم افزار های مخصوص این کار و با دقت بسیار بالا صورت می گیرد.بعد از ان طرح اماده ارسال به خط تولید و برش توسط دست گاه های سی ان سی دقیق میشود.

تیم ما در قسمت تولید همواره در حال نظارت وکنترل کار می باشد تا هم کار دقیق پیش برود هم میزان دور ریز و ضایعات کم تر باشد تا قیمت تمام شده درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی کم تر شود. 

ساخت پنجره UPVC:

حال نوبت این است که طرح ها وارد یازانه ها شود پردازه ها صورت گیرند.تا دستگاه ها شروع بع ساخت در و پنجره دوجداره نمایند.در نهایت دستگاه های CNC شروع به کار می کنند.

یارانه های به این شکل عمل می کنند که طرح ها و داده های پردازش شده توسط خود را به دستگاه ها می فرستند.تا دستگاه های اتوماتیک بتوانند با دقت بالا اعمالی همچون برش و جوش را انجام دهند.مراحل و پردازش های لازم بر سر پروفیل UPVC به صورت زیر خلاصه می شود.

دریچه هایی برای خروج اب باران تعبیه میشود و دو سر پروفیل ها با اره های مخصوص برش داده می شود.برش و قرار دادن پروفیل های گالوانیزه و در نهایت اتصال ان با پیچ درون پروفیل های دوجداره.سوراخ کردن محل دستگیره ها به درب و پنجره و پروفیل های دوجداره را به هم متصل می کنند.در اخر محل جوش پروفیل ها تمیز شده و اثرجوشکاری باید از بین برود و یک دست شود.در اخرین مرحله یراق الات و دستگیره ها و زوار ها باید نصب شود . 

مرحله کنترل کیفیت و رفع ایرادات و رگلاژ پنجره:

در مرحله اول  قبل از فروش پنجره دوجداره برای اینکه از محصول ساخته شده اطمینان حاصل کنیم.

باید انواع تست و ازمایشات کنترل کیفیت بر محصول انجام شود تا در صورت وجود کوچک ترین ایراد در محصول از فروش پنجره دوجداره معیوب جلو گیری شود. 

ازمایشاتی از قبیل:

 تست  مقاومت بر روی جوش های پنجره

تست مقاومت فشار

 تست مقاومت در اثر زلزله.

همچنین با نصب پنجره دوجداره بر روی دیوار های مصنوعی و انجام ازمایش مختلف میزان مقاومت انرا می سنجند. سپس در و  پنجره دوجداره upvc  به قسمت ریگلاژ منتقل می شوند.

در انجام تمام لقی ها و ایرادات ریز را میگیرند تا درب و پنجره کاملا محکمی به مشتری تحویل داده شود.

ایرادات موجود در هنگام باز و بسته شدن و قفل شدن را میگیرند. در اخر محصول را به انبار ها می برند تا در وقت تعیین شده توسط مشتری برای نصب می برند..