تعویض پنجره دو سه جداره - قیمت پنجره دوجداره وین تک رشت طرح چوب , قیمت,پنجره,دوجداره,وین,تک,رشت,طرح,چوب,, قیمت پنجره دوجداره وین تک رشت طرح چوب

قیمت پنجره دوجداره وین تک رشت طرح چوب

شنبه 29 تیر 1398
04:54 ب.ظ
بهرام پروهانقیمت پنجره دوجداره وین تک رشت طرح چوب : قیمت پنجره های دوجداره وین تک طرح چوب را حتما باید با استفاده از نرم افزار مخصوص محاسبه کرد. بدلیل این که محاسبه این پنجره ها روند پیچیده ای دارد و به عوامل زیادی بستگی دارد. در ادامه ی مقاله به بررسی این عوامل میپردازیم. البته بهتر است برای بدست آوردن قیمت دقیق پنجره مورد نظر خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان ما نیز بهره مند شوید.

پنجره دوجداره دوحالته

قیمت پنجره دوجداره وین تک رشت طرح چوب

در پنجره دو جداره وین تک طرح چوب، فضای بین دو شیشه کاملا درزبندی شده بوده و معمولا آن را با گازهای آرگون یا کریپتون پر می کنند. فاصله بین دو جداره معمولا بین 6 تا20 میلیمتر می باشد. در صورتی که این فاصله 15 میلیمتر باشد پنجره بیشترین کارایی را خواهد شد. دو جداره کردن شیشه جلوی عبور نور را نگرفته ولی باعث کاهش گرمای خورشید خواهد شد.

چه عواملی باعث خواهد شد تا پنجره به صورت عایق حرارتی عمل کند

نوع و جنس شیشه ی بکار رفته در پنجره

تعداد جداره های شیشه استفاده شده در پنجره

اندازه و حدفاصل دو شیشه و ضخامت لایه هوایی بین آنها

نوع قاب پنجره و مقاومت حرارتی آن

چگونگی و نحوه درز بندی پنجره در هنگام نصب آن، پنجره باید به گونه ای درزبندی نمود که در فصول سرد از خروج گرما و در فصول گرم از خروج هوای خنک جلوگیری کند.

گاز مورد استفاده برای پرنمودن فضای بین پنجره دوجداره

شاید برای خیلی از افراد همواره این پرسش مطرح باشد که از چه گازی برای پر نمودن فضای بین پنجره دوجداره استفاده می کنند،  پنجره های دوجداره عایق بسیار مناسبی در برای گرما، سرما و صدا هستند این ویژگی پنجره دوجداره به دلیل استفاده گازی است که بین دو شیشه قرار داده اند تا رسانایی کمتری داشته باشد و این گاز آرگون می باشد که رسانایی کمتری از هوا داشته و مانع عبور حرارت از خود می شود

درب و پنجره upvc ویستا بست.

قیمت پنجره دوجداره وین تک رشت

در واقع قیمت درب یا پنجره UPVC وین تک  را نمی توان بدون دانستن ابعاد پنجره یا درب و تعداد باز شو های آن به طور دقیق محاسبه کرد چرا که قیمت پنجره دوجداره عایق صوتی به میزان پروفیل مصرفی بر حسب متر طول و قیمت شیشه دوجداره بر اساس متر مربع و یراق آلات آن بر اساس نوع مصرفی برای پنجره دو جداره باز شو لولایی و یراق کشویی برای پنجره های دو جداره UPVC کشویی بستگی دارد، در نتیجه باید کلیه ابعاد و اجزای مورد نیاز درب یا پنجره دقیق اندازه گیری و سپس تهیه گردند .

قیمت پروفیل یو پی وی سی

پروفیل UPVC  طرح چوب پنجره درجه یک پنجره ماندگار در ایران تولید می شود و به صورت سفارشی طراحی می شود تا با سبک خانه های ایرانی مطابقت کامل داشته باشد . 

قیمت پروفیل  وین تک UPVC ، بر اساس کیفیت مواد مورد استفاده جهت ساخت آن ، به کارگیری استانداردهای لازم ، استفاده از دستگاه های اتوماتیک در ساخت و تولید پروفیل و دیگر هزینه های جانبی تعیین می شود . پنجره ماندگار بهترین تولید کننده پنجره UPVC و با بالاترین کیفیت و خدمات، ضمن بهره گیری از با کیفیت ترین انواع پروفیل پنجره آماده خدمت رسانی به هموطنان می باشد.