تعویض پنجره دو سه جداره - انواع پنجره دوجداره آهنی فلزی ترمال بریک در کرج, انواع,پنجره,دوجداره,آهنی,فلزی,ترمال,بریک,کرج,, انواع پنجره دوجداره آهنی فلزی ترمال بریک در کرج

انواع پنجره دوجداره آهنی فلزی ترمال بریک در کرج

سه شنبه 25 تیر 1398
04:54 ب.ظ
بهرام پروهانانواع پنجره دوجداره آهنی فلزی ترمال بریک در کرج: شرکت تولیدی ، صنعتی و بازرگانی پنجره ماندگار، از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه تولید پنجره آلومینیوم اختصاصی مورد مصرف در صنعت ساختمان آغاز نموده است. کیفیت مرغوب ، فن آوری روز و مسئولیت پذیری کارکنان ، پشتوانه موفقیت پنجره ماندگاردر تولید محصولاتی هم رده با استاندارد های جهانی می باشد. این شرکت مفتخر است در جهت سطح کیفی درب و پنجره ترمال بریک اختصاصی در کشورمان گام های اساسی برداشته و با استفاده از آخرین متد های ساخت درب و پنجره آلومینیوم اختصاصی در دنیا با طراحی مقاطع جدید و استفاده از ماشین آلات مدرن آلمانی و همچنین بکارگیری یراق آلات متنوع و نوارهای لاستیکی EPDM ایتالیایی موفق به عرضه پیشرفته ترین و زیبا ترین درب و پنجره آلومینیوم اختصاصی در تیپ های مختلف گردیده که علاوه بر عرضه آن در داخل به خارج کشور هم صادر میشود.

انواع پنجره دوجداره آهنی فلزی ترمال بریک در کرج

درب و پنجره دوجداره (پنجره ترمال بریک) آخرین دستاورد صنعت آلومینیوم سازی میباشد. پنجره آلومینومی  معمولی در مقابل عناصر جوی مقاوم هستند ولی از آنجایی که آلومینیوم هادی خوبی نمیباشد،باعث اتلاف زیاد انرژی میشود.

برای حل این مسئله محصول جدیدی به نام پنجره آلومینیومی ترمال بریکبه بازار وارد شد که در این پنجره ها وجود لایه ی پلاستیکی از جنس پلی آمید بین دو فریم داخلی و خارجی در مقابل انتقال حرارت شکست بوجود می آورد کلمه Thermal break یعنی شکست حرارتی این پنجره ها عایق حرارت می باشند یعنی از دو فریم داخلی و خارجی تشکیل شده اند که توسط یک عایق پلاستیکی از هم جدا می شوند.در گذشته پنجره آلومینیومی حرارت را بین داخل و خارج خانه منتقل میکرد،ولی در پنجره ترمال بریک به واسطه ترکیب پلی آمید و آلومینیوم در تولید آنها این مشکل رفع شده است.
قابلیت دیگر این تکنولوژی امکان متفاوت بودن رنگ داخلی پروفیل آلومینیوم را با رنگ بیرونی به ما میدهد. پنجره ترمال بریک تمامی قابلیت های پنجره دوجداره (پنجره upvc) را نیز دارا می باشد.

انواع پنجره دوجداره ترمال بریک در کرج

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک دارای قابی با جزیی پلاستیکی به عنوان گرمابند یا حرارت شکن و غیر فلزی است که از لحاظ فیزیکی بخش داخلی پنجره را از قسمت بیرونی جدا می کند .در پنجره آلومینیومی ترمال بریک از نوارهای پلی آمیدی با ۲۵% فایبر گلاس که به صورت مکانیکی به قاب داخلی و خارجی فلزی متصل شده اند، استفاده می شود. در مدل های دیگر این پنجره، نوارهای رزین پلی یورتان و یا پی وی سی نیز به کار گرفته می شود.

در واقع ایده پنجره آلومینیومی ترمال بریک مشابه با عملکرد شیشه های دو جداره است و باعث ایجاد یک سد حرارتی برای مقابله با اتلاف حرارت که با استفاده از ماده ای با هدایت حرارتی پایین در سیستم اتفاق می افتد. در پانل های شیشه ای عایق مانند شیشه های دو جداره این امر به وسیله گاز پرکننده و میله های جداکننده اتفاق می افتد.

در حالیکه در ساختار پنجره آلومینیومی ترمال بریک این امر(ایجاد عایق حرارتی) به وسیله مواد ترمال بریک (گرمابند) انجام می پذیرد. پنجره آلومینیومی ترمال بریک برای افزایش و حفظ حرارت داخل فضا طراحی شده اند. در ماه های گرمتر این پنجره ها به طور موثری از ورود گرما به داخل جلوگیری می کنند و هزینه سرمایش شما را کاهش می دهند. 

انواع بازشو در و پنجره آلومینیومی ترمال بریک

انواع در و پنجره آلومینیومی ترمال بریک تولید شده با توجه به شکل قرار گیری پروفیل آلومینیومی در کنار هم و یراق آلات مختلفی که می توان در ایجاد بازشو ها استفاده نمود دارای تنوع در نحوه بازشو و کاربرد می باشد که هر یک می تواند بر اساس نیاز و سلیقه افراد به کار گرفته می شود.