تعویض پنجره دو سه جداره - قیمت درب دست دوم پی وی سی, قیمت,درب,دست,دوم,پی,وی,سی,, قیمت درب دست دوم پی وی سی

قیمت درب دست دوم پی وی سی

چهارشنبه 19 تیر 1398
03:41 ب.ظ
بهرام پروهانقیمت درب دست دوم پی وی سی: امروزه در ساخت انواع درب دوجداره دست دوم از مواد گوناگون استفاده می شود از جمله آلومینیوم، شیشه، ، UPVC، فایبرگلاس، PVC و … که هر کدام دارای مزایا و معایب مخصوص به خود را می باشند. با گسترش جمعیت و فراگیر شدن زندگی شهری ، میزان سر و صدا و آلودگی صوتی در شهرها افزایش یافته و همواره ساکنین این شهرها به دنبال راهی برای کاهش ورود سر و صدا و علاوه بر آن کاهش هزینه های انرژی در ساختمان می باشند. افزایش قیمت انرژی های حرارتی و وجود آلودگی صوتی در شهرها ساکنین منازل را بر آن داشته تا از درب های دو جداره در ساختمان خود استفاده کنند. ۴۰ درصد اتلاف انرژی در ساختمان مربوط به درب و پنجره ها است و امروزه با بالا رفتن هزینه انرژی افراد خانه ای را انتخاب می کنند که درب آن دو جداره پی وی سی باشد.
درب دست دوم پی وی سی

قیمت درب دست دوم پی وی سی

درب دوجداره پی وی سی به طور گسترده ای در سراسر جهان از صحراهای آریزونا تا سردترین بخش هایی اسکاندیناوی و روسیه و از بخش های استوایی مالزی و تایلند تا چین، کره، تایوان و بسیاری مناطق دیگر جغرافیایی مورد استفاده قرار می گیرد.اروپا و آمریکای شمالی نیز غالبا فقط از درب یو پی وی سی ( درب UPVC  ) برای ساخت بناهای مسکونی، چه در ساخت بنای جدید و چه نوسازی بنای قدیمی استفاده می کنند.

درب یو پی وی سی سخت و با دوام است

قاب های UPVC با پلیمر وینیل که با اتم های کلر محاصره شده اند، ساخته شده و در واقع پلاستیک نیست و می تواند به خوبی فولاد کار کند. از این رو این مواد مستحکم هستند. یو پی وی سی (UPVC) ماده بسیار بادوامی است، طول عمر این ماده در لوله های آب و فاضلاب حداقل ۱۰۰ سال است و اکثر غریب به اتفاق درب یو پی وی سی ( درب UPVC )که بیشتر از  ۲۵ سال از نصب آن می گذرد، هنوز هم قابل استفاده است. آزمایش های کیفی در و درب یو پی وی سی ( درب (UPVC  برای مقاومت در برابر اشعه ماورابنفش که حفظ شفافیت و طول عمر آن را در معرض تابش مستقیم آفتاب تضمین می کند، این موضوع را (طول عمر زیاد درب ها را) تصدیق می کند. همچنین این درب ها مقاومت بالایی در برابر آب و هوا، طوفان، باران دارا هستند که این ویژگی آنها را منحصر به فرد کرده است.

درب یو پی وی سی

قیمت درب پنجره دست دوم

بهبود آسایش حرارتی و کاهش مصرف انرژی درب UPVC

برخلاف فلزات پی وی سی (PVC) غیر رسانا است، به این معنی که استفاده از آن در قاب های درب موجب می شود که حرارت انتقال نیابد و در نتیجه به پایداری(ثبات) دمای داخلی ساختمان کمک شایانی می کند. رده انرژی قاب های درب پی وی سی ( درب( PVC  در محدوده با بهره وری بالا جای می گیرد. این موضوع به سبب هدایت حرارتی بسیار کم این قاب ها می باشد. در نتیجه، در این قاب ها حرارت ارزشمند نمی توانند به راحتی مصالح دیگر(همچون فلزات و …) فرار کنند. قاب های درب پی وی سی ( درب pvc )گرایش بیشتری به صرفه جویی در مصرف انرژی و بهینه سازی نسبت به انواع دیگر قاب ها از جمله آلومینیوم دارند. این قاب ها با درزبندی و هوابندی مناسب از خروج گرمای داخل(در اقلیم های سرد) جلوگیری می کنند و امکان آسایش و راحتی ساکنین و صرفه جویی انرژی را تا میزان ۲۰ -۲۵% فراهم می آورند. ترکیب قاب های درب یو پی وی سی ( درب PVC  ) و شیشه دو جداره باعث ایجاد درب های بسیار کارآمد از لحاظ مصرف انرژی می شود. با توجه به توانایی این درب ها در حفاظت از انرژی در طول زندگیشان فلز درب پی وی سی ( درب UPVC  )به عنوان درب سبز شناخته می شود و بیشترین امتیاز را برای صرفه جویی مصرف انرژی در مقایسه با درب های چوبی و فلزی کسب می کنند