تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پنجره چوبی اندازه بزرگ مخصوص ویلا, تعویض,پنجره,چوبی,اندازه,بزرگ,مخصوص,ویلا,, تعویض پنجره چوبی اندازه بزرگ مخصوص ویلا

تعویض پنجره چوبی اندازه بزرگ مخصوص ویلا

سه شنبه 18 تیر 1398
03:15 ب.ظ
بهرام پروهانتعویض پنجره چوبی اندازه بزرگ مخصوص ویلا: واحد تعویض پنجره چوبی با  در و پنجره دو جداره یو پی وی سی پنجره ماندگار از سال 1385 به طور حرفه ای آغاز به کار نموده و با استفاده از یکی از به روز ترین موجود ماشین آلات مونتاژ در و پنجره Upvc با برند KABAN بیش از 1000 پروژه نوسازی و بازسای و تعویض پنجره های قدیمی و چوبی و ارائه خدمات به همکاران و فروشندگان از جمله شرکت های بازسازی و شرکت های معماری و دفاتر فروش تجهیزات ساختمانی بیش از 100ها پروژه را در رزومه کاری خود قرار داده است .

پنجره یو پی وی سی

 تعویض پنجره چوبی اندازه بزرگ مخصوص ویلا 

مراحل تعویض پنجره آهنی و چوبی با پنجره upvc

یکی از فعالیت های مجتمع تخصصی پنجره ماندگار تعویض در و پنجره های چوبی و آلومینیومی با پنجره های upvc می باشد . تعویض پنجره ها به نسبت زمان زیادی نمی گیرد و برای این امر نیازی به تخلیه کل خانه نیست و تنها 2 تا 4 متر فضا برای این کار کافی است . بدلیل دقیق بودن اندازه های گروه پنجره ماندگار هیچ تغییری در نمای ساختمان ایجاد نمی شود و تیپ پنجره ها و محل قرارگیری آن ها تغیر نمی کند. قبل از تعویض پنجره اقداماتی لازم است که بعضی از آن ها توسط تیم پنجره ماندگار و بعضی توسط مشنریان باید انجام گیرد . یکی از اقدامات جدا کردن پرده ها و ایجاد فاصله ای حدودا 2 متری تا پنجره ها است . این عمل به منظوری جلوگیری از آسیب رسیدن به اساس خانه است . برای مثال در یکی از پروژه های گروه پنجره ماندگار مشتری با استفاده از پلاستیک محفظه ای را برای تیم آماده کرده بود تا خانه از گرد و خاک ، براده آهن و دیگر خطرات در امان باشد . همچنین مسیر رفت و آمد پنجره باید باز باشد تا وسایل خانه آسیب نبیند . بعد از انجام این اقدامات ، تیم پنجره ماندگار پروسه تعویض را شروع می کند

تعویض و نصب پنجره دوجداره یو پی وی سی.

 تعویض پنجره چوبی اندازه بزرگ

مراحل تعویض :

مرحله اول :

در مرحله اول لنگه ها و باز شو های پنجره از لولا جدا می شوند . سپس تمام ستون های افقی و عمودی داخل پنجره ( ستون ها کتیبه یا ستون وسطی ) برش داده میشوند و تنها فریم آهنی دور تا دور پنجره باقی می ماند .

مرحله دوم :

در این مرحله پنجره upvc تولید شده مخصوص بازسازی را که لبه دار است داخل چهارچوب قرار می دهیم و به فریم پنجره قبلی پیچ می کنیم . در این حالت فریم پنجره قدیمی قابل مشاهده نیست و زیر پنجره upvc قرار دارد . 

مرحله سوم :

در مرحله سوم با استفاده از فوم و چسب دور تا دور پنجره را کاملا عایق بندی و آب بندی می کنیم و تمامی درز ها را می پوشانیم . سپس شیشه دوحداره با گاز آرگون را جایگزین می کنیم و زه وار پنجره را قرار می دهیم . 

مرحله آخر :

مرحله آخر تعویض با رگلاژ پنجره ها توسط تیم تعویض پنجره ماندگار همراه است.