تعویض پنجره دو سه جداره - نحوه تعویض پنجره آلومینیومی با upvc دوجداره شیراز, نحوه,تعویض,پنجره,آلومینیومی,upvc,دوجداره,شیراز,, نحوه تعویض پنجره آلومینیومی با upvc دوجداره شیراز

نحوه تعویض پنجره آلومینیومی با upvc دوجداره شیراز

پنجشنبه 13 تیر 1398
03:09 ب.ظ
بهرام پروهاننحوه تعویض پنجره آلومینیومی با upvc دوجداره شیراز: اگر نیازمند تعویض پنجره آلومینیومی می باشید می توانید با شماره های مندرج در وب سایت پنجره ماندگار در تماس باشید و با ارائه اطلاعات اندازه ای پنجره مورد نظر خود  به کارشناسان فروش ما قیمت تعویض پنجره آلومینیومی با دوجداره upvc را به  صورت تخمینی دریافت نمایید همچنین در روزهای تعطیل نیز می توانید با استفاده از فرم تماس با ما اقدام به ارسال اطلاعات خود کنید تا کارشناسان این مجموعه بلافاصله بعد از مشاهده درخواست شما برای تعویض پنجره با شما در تماس باشند و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند   .
تعویض پنجره

نحوه تعویض پنجره آلومینیومی با upvc دوجداره شیراز

تعویض پنجره های آلومینیومی به پنجره دوجداره upvc امروزه با شدت بالایی نسبت به زمان های قبل صورت می گیرد چرا که تعویض پنجره معمولی به دوجداره دارای مزیت های می باشد که هر فرد با یک مدت زمان اندک استفاده از این نوع از پنجره ها به مزیت های آن دست خواهد یافت مهمترین مزیت های  تعویض پنجره معمولی به پنجره upvc دوجداره عبارت است از :

انواع پنجره دوجداره بسیار متنوع تر از پنجره معمولی می باشد

تنوع رنگی در پنجره دوجداره بیشتر می باشد

دارای عمر بالاتری می باشد

عایق صوتی و حرارتی می باشند

مناسب استفاده در هر نوع شرایط آب و هوایی هستند

نیاز به هزینه بسیار اندکی برای تعمیر و نگهداری نسبت به نمونه معمولی می باشند

تعویض پنجره بدون تخریب

نحوه تعویض پنجره آلومینیومی با upvc دوجداره

نحوه تعویض پنجره آلومینیومی با پنجره دوجداره upvc
برای شروع ابتدا باز شو ها و لنگه های پنجره ها را در آورده. سپس شیشه ها را از قسمت های ثابت جدا میکنند. سپس ستون هایی که بازشو ها بر روی آنها نصب گردیده بود برش داده و کنده میشوند. در این مرحله از کار تنها فریم آهنی دور تا دور پنجره باقی مانده و آماده نصب در و پنجره upvc بر روی آن میباشد.

سپس پنجره های upvc را بر روی فریم آهنی با استفاده از پیچ های بلند نصب می شود. پس از آن شیشه های دو جداره را بر روی پنجره نصب میکنند و در انتهای کار با استفاده از فوم و چسب بطور کامل درز گیری میکنیم . بعد از درز گیری پنجره ها را ریگلاژ کرده تا از لحاظ تراز بودن و نرمی و سفتی دستگیره ها مطمئن شویم .

شما میتوانید ضایعات باقی مانده از پنجره های قدیمی را بفروشید. با این کار بخشی از هزینه های تعویض را جبران نمایید. البته در پنجره های آلومینیومی این امر محتمل تر ست.

قیمت تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره upvc
پارامترهایی که در قیمت تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب در رده های بالاتری قرار دارند می توان از جنس پروفیل ، یراق الات ، ابعاد پنجره اهنی و قدیمی ، شیشه دوجداره و سلایق کارفرما نام برد.

مناسب ترین یراق در تعویض پنجره آلومینیومی با پنجره دوجداره upvc
معمولا دلیل تعویض  پنجره های دوجداره مشکل ورود صدا و گرد و غبار و جلو گیری از پرت انرژی است . در این حالت بهترین یراق آلات که این منظور را رعایت می نماید به ترتیب زیر اند . درصد عایق بودن یراق آلات پایین تر به ترتیب کمتر می شود . هر چه نیاز محل تعویض به پنجره های عایق تر بیشتر باشد باید از یراق آلات عایق تر نیز استفاده شود . بیشترین حالت عایق را لنگه ثابت دارد و هرچه لنگه های ثابت پنجه بیشتر باشد کنجه عایق تر است .