تعویض پنجره دو سه جداره - قیمت روز پنجره دوجداره وین تک فولکس واگنی upvc, قیمت,روز,پنجره,دوجداره,وین,تک,فولکس,واگنی,upvc,, قیمت روز پنجره دوجداره وین تک فولکس واگنی upvc

قیمت روز پنجره دوجداره وین تک فولکس واگنی upvc

سه شنبه 4 تیر 1398
02:52 ب.ظ
بهرام پروهانقیمت روز پنجره دوجداره وین تک فولکس واگنی upvc: در پنجره دوجداره یو پی وی سی فولکس واگنی وین تک شما با کمترین زحمت فیزکی ممکن بر روی دستگیره می توانید بزرگترین بازشوها را باز و بسته کنید بدون هیچگونه محدودیت و یا خطری. لازم به توضیح  است در اجرای پنجره دوجداره یو پی وی سی فولکس واگنی می بایست کارشناسی کامل توسط شرکت تولید کننده صورت پذیرد تا بهترین نوع کاربری و اجرا طراحی شده و همچنین مشخص گردد در اجرا می بایست از کدام نوع یراق فولکس واگنی استفاده گردد تا بهترین کاربری حاصل گردد.

پنجره دوجداره فولکس واگنی

 قیمت روز پنجره دوجداره وین تک فولکس واگنی upvc

در کشور ما به علت وجود پنجره های آلومنیومی از معماری قدیم تا کنون هنوز بحث کاربری آسان در پنجره ها به صورت سنتی موجود است یعنی اینکه پنجره های کشویی بدون اشغال هیچگونه فضایی باز و بسته می شوند اما مشکل بزرگ گلیه پنجره های کشویی موجود در بازار از انواع و نوع های مختلف بحث آب بند و هوابند نبودن آنهاست یعنی امکان ورود گرد و غبار، سرما و گرما و صدا به داخل واحد مسکونی به طور شدید وجود دارد. پنجره دو جداره دوجداره فولکس واگنی وین تک به علت داشتن مکانیرم ریل بر روی ارتفاع دیواره داخلی فریم مشکل باز و بسته شدن را به طور کامل بر طرف نموده است.

برای بهتر متوجه شدن می توان نحوه باز و بسته شدن پنجره دوجداره وین تک با یراق فولکس واگنی را همچون درب اتوموبیلهای ون دانست یعنی لنگه بازشوی پنجره ابتدا از درگاه خود بیرون آمده سپس بر روی ریلی جدا که بر روی دیواره ارتفاع لنگه ثابت کناری نصب شده است به حرکت در می آید و به سمت دلخواه گه از قبل طراحی شده است حرکت می کند.

پنجره فولکس واگنی

 قیمت روز پنجره دوجداره وین تک

یکی از مهمترین مسایل در ساخت یک پنجره دوجداره وین تک بحث تحمل یراق ناشی از وزن پروفیل بازشو و شیشه دوجداره است که اولا در پنجره لولایی و کشویی عمدتا یراق آلات تحمل وزن لنگه های خیلی بزرگ را ندارند و ثانیا جابجایی و باز و بسته کردن پنجره به علت وزن بسیار زیاد، کاربری آسان آن را از بین می برد. 

اما در پنجره دوجداره وین تک فولکس واگنی  مکانیزم و نوع یراق آلات با سیستم کشویی و لولایی کاملا متفاوت است و به طور بهتر می توان گفت سیستم فولکس واگنی یا Tilt & Slide عمدتا جهت ساخت پنجره های خاص با ارتفاع و عرضهای بزرگ با وزنهای زیاد طراحی شده است ( که البته در پنجره های کوچگ برای کاربری آسان قابل استفاده است که در پایین به آن اشاره شده است)