تعویض پنجره دو سه جداره - UPVC قیمت پنجره دوجداره اصفهان با کیفیت ترین, UPVC,قیمت,پنجره,دوجداره,اصفهان,کیفیت,ترین,, UPVC قیمت پنجره دوجداره اصفهان با کیفیت ترین

UPVC قیمت پنجره دوجداره اصفهان با کیفیت ترین

دوشنبه 3 تیر 1398
02:28 ب.ظ
بهرام پروهانUPVC قیمت پنجره دوجداره اصفهان با کیفیت ترین : قیمت پنجره upvc  یو پی وی سی را نمیتوان بدون دانستن ابعاد پنجره و تعداد باز شو های آن به طور دقیق اعلام کرد چراکه قیمت پنجره دوجداره در اصفهان به میزان پروفیل مصرفی بر حسب متر طول و قیمت شیشه دوجداره یا چند جداره بر اساس متر مربع و یراق آلات آن بر اساس نوع مصرفی برای پنجره دو جداره باز شو لولایی و یراق کشویی برای پنجره های دو جداره upvcیو پی وی سی  بستگی دارد .

قیمت پنجره UPVC

UPVC قیمت پنجره دوجداره اصفهان با کیفیت ترین

گروه تولیدی پنجره ماندگار در اصفهان با پیشرفته ترین دستگاه های تمام اتوماتیک یو پی وی سی و کادر مجرب در زمینه فروش و مشاوره و همچنین در خصوص تولید پنجره های یو پی وی سی به صورت پنجره های معمولی ، اشکال خاص (ذوزنقه ، مثلث و چند ضلعی ) همچنین پنجره های نیمه هلال ، تمام هلال ، دایره و خم سینوسی (ویترینی) با بهترین درجه کیفی در خدمت مشتریان است.

همچنین این شرکت پروژه های انجام شده خود را در اصفهان به مدت یک سال ضمانت از بابت ریگلاژ و بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای گارانتی می نماید. کلیه روند تولید شیشه دوجداره این شرکت بدون دخالت دست و با دستگاه های پیشرفته صنعتی و همچنین با متریال و چسب درجه یک تولید و از برند شیشه گرید یک کاوه میباشد. فضای مابین دو جداره شیشه با گاز آرگون پر شده که یکی از ارکان اصلی جلوگیری از صدا در آیتم های تولید پنجره دو جداره محسوب میشود . جهت جلو گیری از بخار کردن فضای میانی دو جداره شیشه، از سلیکا ژل ( رطوبت گیر) استفاده می‌شود. با توجه به اینکه روند تولید شیشه در کارخانه و به صورت تمام اتوماتیک انجام می‌شود، شیشه‌های دوجداره شرکت دارای دوسال گارانتی هستند.

پنجره UPVC دوجداره

UPVC قیمت پنجره دوجداره اصفهان

برای اولین بار در ایران در سایت پنجره ماندگار، می توانید قیمت روز پنجره دو جداره upvc خود را به صورت آنلاین دریافت کنید. ابتدا در جدول زیر نزدیک ترین طرح پنجره به طرح مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس نوع پروفیل، یراق آلات، شیشه و ابعاد پنجره خود را در جدول دوم وارد کنید. پس از آن دکمه محاسبه قیمت پنجره را فشار دهید تا پیش فاکتور پنجره شما با متراژ پروفیل و شیشه آن نمایش داده شود. امید است که با این طرح جدید وب سایت پنجره ماندگار بتوانیم گامی در جهت اعتماد سازی و یکپارچه سازی قیمت پنجره upvc در ایران برداریم.