تعویض پنجره دو سه جداره - قیمت پنجره دوجداره پرو وین اواع مدل ها رنگها, قیمت,پنجره,دوجداره,پرو,وین,اواع,مدل,رنگها,, قیمت پنجره دوجداره پرو وین اواع مدل ها رنگها

قیمت پنجره دوجداره پرو وین اواع مدل ها رنگها

چهارشنبه 29 خرداد 1398
04:05 ب.ظ
بهرام پروهانقیمت پنجره دوجداره پرو وین اواع مدل ها رنگها:پروفیل‌ها دارای برندهای مختلفی هستند و با توجه به میزان کیفیت، رنگ‌دانه‌ها و برند تولید‌کننده‌شان قیمت‌های مختلفی دارند. به علاوه پروفیل پنجره دوجداره  پرو وین از لحاظ سری(عرض پروفیل)، تعداد حفره یا چمبر، رنگ پروفیل و نوع کاربردی آن در درب و پنجره‌های UPVC براساس  ابعاد , براساس تعداد حفره داخل پروفیل , براساس شکل کاربردی پروفیل تقسیم بندی میشوند.پروفیل‌های رنگی و لمینت‌ها پرووین بسته به مساحتی که از رنگ برای‌شان استفاده شده است، قیمت‌های متفاوتی دارند. پروفیل‌ها در رنگ‌های مختلف وجود دارند و رنگی بودن‌ آن‌ها معمولا باعث افزایش ۳۰ درصدی قیمت نهایی فاکتور می‌شود.

پنجره دوجداره پرو وین

 قیمت پنجره دوجداره پرو وین اواع مدل ها رنگها

عوامل مختلفی بر قیمت درب و پنجره دوجداره پرووین موثر است. البته به طور کلی، قیمت پایه آن براساس اصولی ثابت مشخص می‌شود. زمانی که مشتری‌ها از روند و شیوه دقیق قیمت‌گذاری آگاهی کامل داشته باشند، حس اعتماد بیشتری نسبت به خرید خود پیدا خواهند کرد و همین موضوع باعث جلب رضایت مشتریان می‌شود.

در این مقاله قصد داریم، به موارد مختلف و تاثیرگذار بر قیمت پنجره‌های دوجداره UPVC بپردازیم.

قیمت پنجره دوجداره UPVC چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت پنجره دوجداره پرووین  معمولا به طور میانگین به سادگی قابل محاسبه است. اما برای رسیدن به قیمت واقعی پنجره دوجداره به طور دقیق، لازم است که ابعاد دقیق پنجره را داشته باشیم. علاوه بر این‌ تعداد بازشوها، فیکس و نوع باز شدن پنجره براساس تک حالته، دو جهته یا کشویی بودن، برای تشخیص قیمت دقیق پنجره، موثر است. قیمت پایه درب و پنجره دوجداره براساس میانگین هر مترمربع از فضای مورد نظر مشخص می‌شود.

پنجره دوجداره پرو وین

قیمت پنجره دوجداره پرو وین

یکی از مهم‌ترین موارد موثر بر قیمت‌گذاری پنجره‌های دوجداره پرووین ، شیشه آن‌ها است. می‌دانیم که بیشترین قسمت از پنجره را شیشه‌های آن تشکیل می‌دهند. بنابراین شیشه‌ها بر قیمت نهایی پنجره تاثیر زیادی دارند. شیشه‌ها دارای کیفیت‌های مختلفی هستند و از دو تا چندجداره در بازار موجودند. همچنین رنگ‌های مختلفی دارند و همه این‌ها بر قیمت تمام شده پنجره دوجداره تاثیرگذار است. 

سایر موارد موثر بر قیمت نهایی درب و پنجره دوجداره

تا اینجا با مواردی آشنا شدیم که بر قیمت نهایی درب و پنجره دوجداره پرو وین  تاثیرگذارند و تغییر هر یک از آن‌ها می‌تواند قیمت را زیاد یا کم کند. به همین دلیل ارائه یک قیمت برای درب و پنجره، تنها در صورتی ممکن است که بخواهیم قیمت پایه یا میانگین قیمت کلی را اعلام کنیم و قیمت تمام شده، در پایان کار مشخص می‌شود.