تعویض پنجره دو سه جداره - بهترین مارک پنجره دوجداره ایرانی با کیفیت, ,مارک,پنجره,دوجداره,ایرانی,کیفیت,, بهترین مارک پنجره دوجداره ایرانی با کیفیت

بهترین مارک پنجره دوجداره ایرانی با کیفیت

دوشنبه 27 خرداد 1398
02:40 ب.ظ
بهرام پروهانبهترین مارک پنجره دوجداره ایرانی با کیفیت: امروزه پنجره های دوجداره ایرانی  بسیار مورد استقبال قرارگرفته است و دیگر کمتر ساختمان نوساخته ای را می بینیم که پنجره های قدیمی در آن نصب شده باشد. یکی از اصلی ترین آیتم ها که اجزای پنجره های دوجداره را تشکیل می دهد پروفیل های یو پی وی سی می باشد. این پروفیل ها از نفت خام، نمک طعام و وینیل تشکیل شده است. البته بیشتر این پنجره ها از کلر و وینیل تولید می شوند. قبلا در مورد معایب پنجره یو پی وی سی صحبت شده است این بار بهترین مارک پنجره دوجداره با کیفیت را برای شما معرفی خواهیم کرد.


بهترین مارک پنجره دوجداره ایرانی

بهترین مارک پنجره دوجداره ایرانی با کیفیت

پروفیل یو پی وی سی در برابر سرما و رطوبت مقاومت زیادی از خود نشان میدهند البته آن چیزی که سبب می شود از این دسته پنجره ها بیشتر استفاده شود عایق بودن آن می باشد. 

مارک های پنجره   با کیفیتUPVC

در ادامه این مطلب سعی داریم تا بهترین تولید کنندگان را به شما معرفی نماییم چرا که شما پیش از خرید این پنجره ها باید اطلاعات دقیقی از آنها بدست بیاورید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

تقریبا همه ی تولید کنندگان پنجره های یو پی وی سی  اقدام به تولید محصولاتی می کنند که در کیفیت های مختلف عالی و خوب و همچنین متوسط می باشد. پس سعی کنید اول انواع پروفیل ها را بشناسید و بعد پنجره ی دوجداره ی که مناسب منزلتان است را سفارش دهید.

در ادامه لیستی از معرفی بهترین تولید کنندگان پروفیل ها را مشاهده می کنید( این موضوع را فراموش نکنید که تولیدکنندگانی دیگر وجود دارد که شاید در لیست زیر وجود نداشته باشد و تنها اسامی برخی موجود است). 

برند پروفیل upvc وانا وین

برند پروفیل upvc سیندژ

برند پروفیل upvc ماژول

برند پروفیل upvc اِی بی آی

برند پروفیل upvc تاروس

برند پروفیل upvc فربد

برند پروفیل upvc هافمن

برند پروفیل upvc ویستا بست

برند پروفیل upvc بوتیا

برند پروفیل upvc ایده آل

برند پروفیل upvc وین تک

برند پروفیل upvc یونی وین

بهترین مارک پنجره دوجداره : این برندها از دسته بهترین برندهای هستند که پروفیل های UPVC را تولید می نمایند با جستجوی ساده می توانید در مورد هر کدام از آنها اطلاعاتی را بدست بیاورید.

بهترین مارک پنجره دوجداره ایرانی

امروزه با توجه به آلودگی و سرمای هوای شهرهای صنعتی  کارشناسان انرژی به این نتیجه رسیده اند که ۴۰ درصد اتلاف انرژی ساختمانها از طریق درب و پنجره ها می باشد . یکی از مهمترین راههای جلوگیری از این اتلاف انرژی استفاده ازبهترین مارک درب و پنجره های یو پی وی سی با شیشه های دو جداره می باشد ، بطوریکه در حال حاضر ۷۰ درصد ساختمانهای اروپا از این نوع درب و پنجره بهره می برند . درب و پنجره های تولیدی شرکت پنجره ماندگار نیز با توجه به این اصل از بهترین پروفیلهای موجود وینتک  و ویستابست ایران و پلاس پن محصول جدید وین تک تولید و عرضه می گردد.برای جلوگیری از ورود آلودگی و ذرات گرد و غبار بهتر است از پنجره های دوجداره ایرانی استفاده شود تا سلامت شما و خانواده تان تضمین شود.

پنجره دوجداره ایرانی 

۱. مارک پروفیل upvc 

 باعث می شود که قیمت پنجره دوجداره متفاوت شود.شرکتهای معتبری چون وین تک و ویستابست از محصولات با کیفیت و دارای ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر می باشند که در زمان بروز هرگونه مشکلی اعم از تغییر حالت و تغییر رنگ پروفیل قابل پیگیری می باشند اما پروفیل های نامرغوب دارای ضمانت واقعی نبوده و هیچگونه پشتیبانی در زمان بروز مشکل از محصول خود نمی کنند. 

۲. گالوانیزه محار داخل درب و پنجره upvc 

که باعث جلوگیری از انحنای پروفیل upvc می شود و نگهدارنده یراق آلات نصب شده روی پروفیل می باشد.ضخامت گالوانیزه و کرو دار بودن و جنس و سایز مناسب  از مهمترین آیتم های کیفیت گالوانیزه محار در پروفیل می باشد که در قیمت پنجره upvc بسیار تاثیر گذار است. ضخامت های باریک و استفاده از جنسهای آهن سیاه به جای گالوانیزه و کوچک استفاده کردن یا کلاً استفاده نکردن از این گالوانیزه توسط تولید کننده باعث ارزان شدن قیمت محصول می گردد.  

۳. لاستیک آببندی روی پروفیل upvc 

دو نوع می باشد که در تولید درب و پنجره upvc استفاده می گردد،یک نوع لاستیک هایی هستند که از همان ابتدا روی شاخه های پروفیل upvc می باشد به این نوع لاستیک سرخود گفته می شود،نوع دیگر لاستیک EPDM  با برندسچیل می باشد که پس از تولید درب و پنجره روی پروفیل نصب می شود.

تفاوت این دو لاستیک در این است که لاستیک های EPDM بسیار با کیفیت تر و ضخامت بیشتری داردکه در مقابل نور خورشید جمع و خشک نمی شود و در قسمت های جوش پروفیل،لاستیک کامل نصب می شود و آببندی بسیار بهتری دارد.

اما در پروفیل های لاستیک سرخود در قسمت جوش لاستیک زیر دستگاه جوش سوخته و به هم میچسبد که این عمر باعث می شود در مدت زمان کوتاه که درب و پنجره ها جلوی نور خورشید قرار گرفتند لاستیک از همان قسمت باز می شونداین نوع لاستیک ضخامت کمتری نسبت به لاستیک EPDM دارد و جلوی نور خورشید جمع می شود.