تعویض پنجره دو سه جداره - فروش پنجره طرح دار شیشه رنگی با کیفیت, فروش,پنجره,طرح,دار,شیشه,رنگی,کیفیت,, فروش پنجره طرح دار شیشه رنگی با کیفیت

فروش پنجره طرح دار شیشه رنگی با کیفیت

شنبه 25 خرداد 1398
03:24 ب.ظ
بهرام پروهانفروش پنجره طرح دار شیشه رنگی با کیفیت: در زندگی روزمره ی انسان طراحی نقش و نگار های مختلف در اجسام نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. به جرات می توان گفت که صنعت طراحی درب و پنجره ها پیشرفت بسیار موثری در دنیا داشته که بسیار قابل توجه است. این صنعت بیش از حد انتظار مورد توجه همگان در سراسر دنیا واقع شده است. این علاقه به طراحی و دکوراسیون و توجه به زیبا شدن محیط اطراف تقریبا نسبت برای همه افراد مهم شده است. طراحی در زمینه های مختلفی باعث بهبود بخشیدن وزیبا تر جلوه دادن محصولات مورد استفاده و فضای اطراف مورد استفاده قرار می گیرد.
پنجره طرح دار

فروش پنجره طرح دار شیشه رنگی با کیفیت

یکی از کاربرد های پیشرفت تکنولوژی استفاده ازپنجره های دوجداره با شیشه رنگی طرح مختلفی به خصوص شیشه دکوراتیو های زیبایی در کوراسیون و طراحی های داخلی و بیرونی حتی در نمای ساختمان ها در همه نوع مکانی از جمله منازل، ساختمان های اداری و تجاری، شرکت ها و سازمان ها، مدرسه ها، کلینیک ها و ساختمان هایی از این نوع می باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

پنجره طرح دار

فروش پنجره طرح دار شیشه رنگی

تهیه و تولید شیشه رنگی طرح دار های ( شیشه لاکوبل) با استفاده از مناسب ترین و بهترین رنگ های اروپایی مختص شیشه هایی که دارای چسبندگی ، پوشش کامل و سختی و محکمی بالایی  برخوردار می باشد ، انجام می گیرد. 

مزایای رنگ شیشه طرح دار

تنوع و زیبایی رنگ در شیشه دکوراتیو ها

توانایی رنگ آمیزی کردن آن بر روی شیشه دکوراتیو هایی با ضخامت  4 تا 20 میلیمتر

قابلیت اجرا کردن طرح های دلخواه و مورد نظر شما بر روی شیشه با چند رنگ مختلف

مزایای شیشه لاکوبل در شیشه دکوراتیو های رنگی:

شیک و مدرن بودن شیشه دکوراتیو

بزرگتر نشان دادن محیط و فضای داخلی آن

 رفلکس نور در محیط 

هم چنین از ان می توان در دفتر ها ، آشپزخانه ها ، هتل ها ، سالن های پذیرایی ، لابی ها ، فروشگاه ها ، کمد ها ی دیواری ، دیوار پوش ها ، پارتیشن ها، سرویس های بهداشتی، شرکت ها، سازمان ها، منازل مسکونی و ... 

شیشه رنگی طرح دار دوجداره چیست؟

شیشه‌ های جورجین بار که آن را به عنوان شیشه دکوراتیو نیز شناخته شده هستند. آن را مجموعه ‌ای از پروفیل ‌های باریک آلومینیومی می گویند که آن را در بین دو جداره شیشه قرار می دهند و هم چنین آنها را در مدل ‌های مختلف و طرح‌ ها و نقش های گوناگون و زیبایی به خصوص نسبت به رنگ ‌های سفید و هم چنین طلایی ارائه می شود که آن را  از انواع طرح و شکل ‌های هندسی، زیبایی بسیار دل انگیز  و کلاسیکی به شیشه های طرح دار دو جداره می ‌دهد. پروفیل‌ ها در شیشه دکوراتیو در وسط و بین دو جداره شیشه قرار می گیرد و ان را از کثیفی و خاکی شدن و گرفتن گرد و غبار حفظ می کند و به همین دلیل تمیز کردن شیشه دکوراتیو های دو جداره را بسیار آسان و مقرون به صرفه کرده است. باید توجه داشته باشیم که قرار دادن شیشه دکوراتیو ما بین دو جداره شیشه ها دازای مزیتی نیز می باشد. این مزیت آن است که باعث می شود تبادل حرارتدر درزها به طور قابل ملاحضه ای کاهش یابد و هم چنین ای نوع از شیشه طرح دار انرژی کمتری را تلف می کنند.