تعویض پنجره دو سه جداره - پنجره چوبی رنگ مدرن یو پی وی سی سایز های بزرگ, پنجره,چوبی,رنگ,مدرن,یو,پی,وی,سی,سایز,های,بزرگ,, پنجره چوبی رنگ مدرن یو پی وی سی سایز های بزرگ

پنجره چوبی رنگ مدرن یو پی وی سی سایز های بزرگ

یکشنبه 19 خرداد 1398
02:27 ب.ظ
بهرام پروهانپنجره چوبی رنگ مدرن یو پی وی سی سایز های بزرگ: پروفیل های یو پی وی سی لمینت مخصوص درب و پنجره های دوجداره برای ایجاد طرح های تزینی و برجسته رنگی جهت نماهای طرح چوب ساخته شدند و علاوه بر زیبایی وشکل طبیعی بودن امتیازاتی همچون ثبات رنگ در شرایط مختلف آب وهوایی سخت ، ضد خش بودن، مقاومت و استحکام نیز دارند و به راحتی نظافت می شوند. در پنجره مدرن یو پی وی سی با استفاده از دستگاه های ویژه بر روی پروفیل، روکش لمینیت چسبانده می شود. جهت افزایش کیفی محصول، از پروفیل هایی با رنگی نزدیک به رنگ روکش لمینت استفاده می گردد و به اصطلاح پروفیل مغز قهوه ای نامیده می شود.

پنجره یو پی وی سی رنگ چوب

پنجره چوبی رنگ مدرن یو پی وی سی سایز های بزرگ

بهتر است بدانید که تنوع رنگ و طرح در این زمینه پنجره ئهای لمینت یو پی وی سی زیاد است. بعنوان مثال طرح بلوطی روشن و بلوطی تیره از طرح هایی هستند که در بسیاری از ساختمان ها استفاده می گردد. لمینت بلوطی روشن و تیره، ماهگونی و سدار از جمله لمینتهای طرح چوب و برجسته می باشند که شباهت زیادی به پنجره چوبی دارند.

در ساخت انواع پنجره یو پی وی سی استانداردهایی وجود دارد که در هنگام تولید باید رعایت شود تا مصرف کننده بتواند از مزایای این درب و پنجره دو جداره و شیشه دو جداره به نحو احسن استفاده کند. 

این موارد شامل گزینه های زیر می باشد: 

پروفیل یو پی  وی سی

یراق آلات پنجره دو جداره

شیشه دو جداره

کیفیت ساخت

نصب یا تعویض پنجره دو جداره

پروفیل پنجره یو پی وی سی:

از لحاظ کیفی و همچنین از لحاظ قیمت، مهترین نقش در ساخت یک پنجره یو پی وی سی رنگ چوب را پروفیل ایفا میکند. هر چقدر یک پروفیل با کیفیت و مرغوب باشد مشکلات احتمالی  پنجره دو جداره هم کمتر میشود. شاید یک پنجره با پروفیل بی کیفیت از لحاظ شکل ظاهری برای مصرف کننده عام قابل تشخیص نباشد، اما مشکلاتی که در آینده گریبان گیر مصرف کنندگان میشود، حتی باعث بیزاری آنان از پنجره یو پی وی سی میشود.


پنجره دوجداره رنگ چوب

پنجره چوبی رنگ مدرن یو پی وی سی

یراق آلات پنجره یو پی وی سی:

یراق آلات پر مصرف در صنعت درب و پنجره یو پی وی سی شامل تک حالته، دو حاته، کشویی و فولکس واگنی می باشد.

اگر یراقی می خواهید که هم از لحاظ کیفی، قیمت و همچنین کارایی در بالاترین سطح باشد، ما یراق دو حالته را به شما پیشنهاد میکنیم.

در حال حاضر استفاده از یراق پنجره دو جداره  تک حالته، در دنیا دیگر مرسوم نمیباشد و بیشتر از یراق دو حالته استفاده میکنند.

 

شیشه دو جداره پنجره یو پی وی سی: 

با توجه به اینکه شیشه دو جداره یک عامل مهم در عایق بندی صدا می باشد بنابراین استاندارد بودن شیشه دو جداره از اهمیت بالایی برخوردار میباشد.

مشخصات یک شیشه دو جداره استاتدارد:

گاز آرگون ابتدا به این دلیل که بهبود دهنده عایق صوتی و حرارتی است دوم اینکه در شیشه رنگی یا رفلکس گاز آرگون اجازه اثر گذاری

اکسیژن بر کیفیت رفلکس شیشه را نمی دهد  تزریق سلییکاژن با دستگاهای مخصوص . نصب اسپیسر با بوتیل در شیشه های دو جداره عدم

استفاده از اسپیسر بوتیل دار باعث عدم درز گیری اولیه و تخلیه هوا همزمان با تزریق گاز آرگون شده  وعملا تزریق گاز را بی فایده میکند.