تعویض پنجره دو سه جداره - تعویض پنجره 3 جداره مدل جدید قوس دار, تعویض,پنجره,3,جداره,مدل,جدید,قوس,دار,, تعویض پنجره 3 جداره مدل جدید قوس دار

تعویض پنجره 3 جداره مدل جدید قوس دار

یکشنبه 12 خرداد 1398
01:47 ب.ظ
بهرام پروهانتعویض پنجره 3 جداره مدل جدید قوس دار: تعویض پنجره‌های قدیمی با پنجره‌های 3 جداره قوس دار با حداقل تخریب و بدون تغییر در نما امری غیر ممکن و ناشدنی نیست. امروزه با کاهش شدید منابع تجدید ناپذیر روبرو هستیم. دولت‌ها دست به هرکاری می‌زنند تا از این اتفاق جلوگیری کنند و منابع را در اختیار آیندگان نیز قرار دهند. یکی از کارهایی که دولت مردان برای جلوگیری از این اتفاق انجام می دهند، ترویج فرهنگ صرفه جویی است و گاها در این راستا مجبورند تعرفه های منابع طبیعی را بالا برند تا مردم مجبور به صرفه جویی شوند. 
تعویض پنجره 3 جداره

تعویض پنجره 3 جداره مدل جدید قوس دار

با توجه به افزایش چشم گیر تعرفه گاز و همچنین افزایش میزان آلودگی در کلان شهرها اغلب خانوارهای ایرانی برای مقابله با آلودگی و سروصدای بیرون و همچنین برای کاهش هزینه های خود روی به تعویض پنجره های قدیمی خود با پنجره های جدید و 3 جداره آورده اند.

تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های 3 جداره مثل UPVC به نظر کاری ساده و آسان است،ولی این کار بدون داشتن مهارت تخصصی امکان پذیر نمی باشد.در اکثر موارد تعویض، نیاز به تخریب وجود ندارد و بسته به سطح مقطع پروفیل های پنجره های قدیمی پروفیل های پنجره های جدید انتخاب می شود.

گروه صنایع پنجره ماندگار پنجره های قدیمی شما را با کمترین هزینه و زمان و در کمتر از 24 ساعت و بدون تخریب با پنجره های سه جداره UPVC قوس دار تعویض می کند.

تعویض پنجره 3 جداره

تعویض پنجره 3 جداره مدل جدید

پنجره های جدید  3جداره خود به خود ما را ترغیب می کند که آن ها را جایگزین پنجره های قدیمی کنیم.برخی از این ویژگی ها عبارت اند از:

عایقی قوی و مناسب برای جلوگیری از اتلاف انرژی

مناسب ترین عایق صوتی برای جلوگیری از آلودگی های صوتی و سروصدای محیط اطراف

دارای درز بندی مناسب برای جلوگیری از ورود گردو غبار و آلودگی های محیطی

مقاوم در برابر زلزله و حریق

مقاومت بالا دربرابر پوسیدگی و خوردگی

دارای ثبات رنگی و عدم نیاز به رنگ کاری سالانه

عدم تشکیل بخار روی شیشه های آن

تنوع در طرح و زیبایی آن

مقاوم در برابر خمش به دلیل وجود ورق های گالوانیزه در آن

اهمیت نحوه نصب پنجره های 3 جداره قوس دار به جای پنجره های قدیمی

نصب با دقت و استاندارد پنجره‌ی یو پی وی سی 3 جداره تا حدود 50 درصد کیفیت بعد از آن را تضمین می کند.اگر پنجره های UPVC با دقت نصب نشوند مشکلات زیادی را درست خواهند کرد. مشکلاتی مثل عبور گردو غبار، عایق نبودن و …

برای جلوگیری از این قضیه باید کار خود را به شرکت های معتبر و با گارانتی بسپارید که اگر هم درست نصب نشد آنها پاسخ گوی نیاز شما در ادامه باشند.