تعویض پنجره دو سه جداره - قیمت پنجره کمانی آتا تک جدید رنگی, قیمت,پنجره,کمانی,آتا,تک,جدید,رنگی,, قیمت پنجره کمانی آتا تک جدید رنگی

قیمت پنجره کمانی آتا تک جدید رنگی

شنبه 11 خرداد 1398
01:45 ب.ظ
بهرام پروهان



قیمت پنجره کمانی آتا تک جدید رنگی: پنجره های خم یا کمانی جدید تاثیر رویایی و بی نظیری بر خانه های با معماری مدرن و سنتی می گذارد. شما می توانید این مدل از پنجره را در کنار دیگر مدل های پنجره قرار دهید تا به نمایی زیباتر در ظاهر ساختمان برسید. می توانید در ساخت درب های بالکنی نیز از این مدل استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی، نور بیشتری وارد منزل کنید. پنجره های کمانی آتا تک می توانند به بلندی پنجره های لولایی و به پهنی پنجره های سایبانی ساخته شود. این مدل از پنجره با تلفیق درست با دیگر مدل ها می تواند علاوه بر زیبایی، تهویه هوای مطبوعی نیز فراهم کند.

پنجره دوجداره کمانی

قیمت پنجره کمانی آتاتک جدید رنگی

پنجره های کمانی دوجداره رنگی مجموعه ای از چندین پنجره در کنار هم هستند که دیوار ساختمان را می پوشانند و به نمای ساختمان یک قوس رو به جلو می‌افزایند. این پنجره ها گاهی مربع شکل و گاهی هلال مانند هستند. این نوع پنجره ها معمولا در قسمتی از دیوار قرار گرفته و در کنار آن ها پنجره های دو تکه یا لولا دار دیده می شوند. 

موارد استفاده پنجره کمانی: پنجره های کمانی دوجداره آتا تک در اتاق های پذیرایی بزرگ، هال یا نشیمن، قرار داشته و منظره زیبایی به وجود می آورند. به همین دلیل می توان از آن منظره طبیعت یا حیاط رو به رویی را مشاهده کرد. 

مزایا:

پنجره های کمانی آتا تک یک طراحی بسیار خاص ایجاد می کنند. اگر می خواهید منظره بیرون را تماشا کنید این پنجره ها بهترین انتخاب خواهند بود. این پنجره ها برای رشد گیاه یا قرار دادن دکورهای تزئینی فرصت خوبی مهیا می کنند.  پنجره های دوجداره کمانی کوچک برای رشد گیاه یا سبزیجات نوعی گلخانه کوچک به وجود می آورد.

معایب:

پنجره های کمانی بسیار گران قیمت هستند. نصب پنجره های کمانی نیازمند تغییر سقف و افزودن چارچوب های مخصوص است. ساختار پیچیده و پنجره بزرگ تر باعث خروج هوا می شود

پنجره کمانی.

قیمت پنجره کمانی آتا تک جدید

پنجره، چه روزنه جالب و جذابی است. وقتی از پشت پنجره ریزش برف را نظاره می کنی یا ریختن برگ های رنگارنگ پاییزی را بر روی سنگ فرش خیابانو رفت و آمد رهگذران و …حس می کنی که چقدر خوبست که در محل کار یا منزل می توانی با طبیعت، انسان ها و… ارتباط داشته باشی و از زنده بودن لذت ببری. بنابر این می خواهی پنجره خانه یا محل کار زیبایی داشته باشی تا همانطور که می توانی از لذت دیدن بیرون بهره مند باشی نمای ساختمانی که در آن ساکن هستی و پنجره های آن از بیرون زیبا باشند.پنجره با شیشه دو جداره رنگی کمانی این امکان را برای شما مهیا می سازد تا نمای ساختمان خود را با استفاده از رنگ های زیبا و متنوع آن به بهترین شکلی در آورید. و بر زیبایی ساختمان و نمای اطراف تاثیر شگفت انگیزی را ایجاد نموده تا همگان نیز بهره مند شوند.