تعویض پنجره دو سه جداره - خرید پنجره 4 جداره خوب ارزان وانا وین, خرید,پنجره,4,جداره,ارزان,وانا,وین,, خرید پنجره 4 جداره خوب ارزان وانا وین

خرید پنجره 4 جداره خوب ارزان وانا وین

پنجشنبه 9 خرداد 1398
01:32 ب.ظ
بهرام پروهانخرید پنجره 4 جداره خوب ارزان وانا وین: پنجره 4 جداره یو پی وی سی پنجره ای است که برای ساخت قاب آن از پروفیل‌های PVC استفاده می‌شود، پنجره، ورودی در دیوار است که برای عبور نور و اگر بسته یا آب‌بندی نباشد، برای عبور هوا ساخته می‌شود. پنجره‌ها، مات یا شفاف بوده و به همراه فریم در محل خود قرار می‌گیرند که معمولاً توسط قفل، دستگیره و یا چیزی شبیه به آن، بسته نگه‌داشته می‌شوند. امروزه پنجره‌ها، منفذی برای عبور نور یا هوا نیستند، بلکه یکی از عوامل زیبایی در هنر معماری و ساخت و ساز به حساب می آیند. برخی از پنجره‌ها ثابت بوده و باز و بسته نمی‌شوند و بعضی دیگر قابل باز و بسته‌شدن هستند. از نظر بازشو این پنجره هابی 4 جداره نیز برخی لولایی و برخی کشویی و برخی دیگر نیز به صورت کلنگی باز می‌شوند. همچنین به صورت‌های دو حالته و فولکس واگنی نیز دیده می‌شوند.

پنجره 4 جداره

 خرید پنجره 4 جداره خوب ارزان وانا وین:

اجزای تشکیل دھنده یک درب و پنجره 4 جداره upvc

1- پروفیل وانا وین

 پروفیل بکاربرده شده باید استاندارد باشد و متناسب با نیاز مشتری باشد. پروفیل upvc در طول مدت طولانی دچار تغییر رنگ نمی شود و مقاومت بالایی دارد.

2-گالوانیزه وانا وین

در پنجره های 4 جداره برای افزایش استحکام پروفیل یو پی وی سی از پروفیل گالوانیزه استفاده می شود و تاثیر زیادی در مقاومت پنجره دارد.

3- یراق آلات وانا وین

یراق آلات پنجره یو پی وی سی شامل قفل، دستگیره ، لولا و به طور کل هر چیزی غیر از پروفیل و شیشه است. یراق آلات دو حالت تک حالته و دو حالته دارند که هر کدام کاربردهای متفاوتی دارند.مشتری باید با توجه نیاز خود نوع پنجره را انتخاب کرده و سفارش دهد. 

4- شیشه 4 جداره :

استفاده از شیشه 4 جداره نقش مهمی در عایق بندی پنجره دارد. معمولا از گاز آرگون برای پر کردن فضای بین دو شیشه 4 جداره استفاده می شود.

به لحاظ صرفه جویی در مصرف انرژی، پنجره ای که بیشتر عایق حرارتی باشد، مناسب تر است. به طور کلی میزان عایق حرارتی پنجره تابع عوامل زیر است :

نوع شیشه مورد استفاده

تعداد جداره های شیشه پنجره

ضخامت لایه هوایی حدفاصل دو شیشه

نصب صحیح

ما در آیتم مربوط به ویژگیھای یک پنجره مرغوب تک تک موارد بالا را توضیح میدھیم.

به سبب طراحی خاص درب و پنجره های upvc که هر فریم به صورت یک تکه می باشد و همینطور استفاده از زوارهای مخصوص به هیچ وجه آب به داخل درب و پنجره های یو پی وی سی نفوذ نمی کند. ضمن آنکه محفظه هایی نیز در آن تعبیه می شود که در صورت نفوذ آب ( در هنگام شستشو ) ، آب از انتهای درب یا پنجره تخلیه شده و به داخل نفوذ نکند.

تعویض_پنجره_دوجداره_upvc

این که یک پنجره چهار جداره بعد از نصب چقد زیبا  باشد، بستگی دارد به به اینکه با چارچوب به درستی اندازه شده باشد و سپس به درستی مهر و موم شده است. حال بپردازیم به ویژگی های یک پنجره دوجداره خوب.

پنجره دوجداره خوب

خرید پنجره 4 جداره خوب ارزان

پنجره های خوب 4 جداره به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که مانع از نفوذ هوا شده و در آب و هوای گرم، گرمای حاصل از تابش خورشید را کاهش دهند. کاهش ورود و خروج هوا و انتقال حرارت، از عوامل مهم در داشتن ساختمان هایی با راندمان انرژی مناسب هستند. این گونه بناها از هدر رفتن گرما در نقاط سرد و اتلاف سرما در مناطق گرم ممانعت می کنند.