تعویض پنجره دو سه جداره - پنجره ی گلخانه ای عایق کامل مخصوص با کیفیت, پنجره,گلخانه,ای,عایق,مخصوص,کیفیت,, پنجره ی گلخانه ای عایق کامل مخصوص با کیفیت

پنجره ی گلخانه ای عایق کامل مخصوص با کیفیت

پنجشنبه 9 خرداد 1398
10:51 ق.ظ
بهرام پروهانپنجره ی گلخانه ای عایق کامل مخصوص با کیفیت:نصب پنجره های  گلخانه ای عایق مخصوص با کیفیت ، روش ساده ای برای کاهش گازهای گلخانه ای و در نتیجه کاهش هزینه های انرژی است. پنجره های گلخانه ای عایق به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که مانع از نفوذ هوا شده و در آب و هوای گرم، گرمای حاصل از تابش خورشید را کاهش دهند. کاهش ورود و خروج هوا و انتقال حرارت، از عوامل مهم در داشتن ساختمان هایی با راندمان انرژی مناسب هستند. این گونه بناها از هدر رفتن گرما در نقاط سرد و اتلاف سرما در مناطق گرم ممانعت می کنند
پنجره گلخانه
پنجره ی گلخانه ای عایق کامل مخصوص با کیفیت:

به لحاظ صرفه جویی در مصرف انرژی، پنجره ای که بیشتر عایق حرارتی باشد، مناسب تر است. به طور کلی میزان عایق حرارتی پنجره تابع عوامل زیر است :

نوع شیشه مورد استفاده

تعداد جداره های شیشه پنجره

ضخامت لایه هوایی حدفاصل دو شیشه

مقاومت حرارتی یا ضریب هدایتی قاب پنجره

پنجره گلخانه

گلخانه مکانی است که عموما شرایطی را برای رشد گیاهان فراهم می کند و دیوار و سقف آن از مواد شفافی مثل شیشه تشکیل شده است. در گلخانه های بزرگتر امکان تولید میوه و سبزیجات نیز وجود دارد و در مرحله پیشرفته وتجاری این گلخانه ها با سیستم کامپیوتری و تکنولوژی بالا تجهیز شده اند. درب و پنجره یو پی وی سی برای گلخانه ها بهترین انتخاب است استفاده از درب و پنجره و به طور کلی قالب های با کیفیت می تواند در تولید محصول نهایی چه در گلخانه های تجاری و چه در گلخانه های ساختمانی که برای پرورش گیاهان از آنها استفاده می شود تاثیر به سزایی داشته باشد. البته همه ی گلخانه ها برای پرورش محصول نیستند و عده ی زیادی هم هستند که از این گلخانه و آلاچیق ها برای استراحت و کسب آرامش استفاده میکنند.به هر حال اگر خانه یا محیط زندگی شما دارای گلخانه است درب و پنجره استاندارد می تواند یکی از نیازهای شما باشد و اگر چه بسیار مسئله جزئی به نظر میرسد اما درب و پنجره غیر استاندارد گلخانه می تواند شما را به دردسر بیندازد برای مثال اگر به فکر تعویض درب و پنجره های قدیمی گلخانه خود افتاده اید بسیار مهم است که قاب درب متناسب با بدنه اصلی گلخانه باشد.

 پنجره عایق کامل با کیفیت

پنجره عایق به پنجره‌هایی گفته می‌شود که معمولاً با نام پنجره دو جداره یا شیشه دو جداره یا پنجره سه جداره شناخته می‌شوند. این پنجره‌ها از نظر انتقال حرارت نسبت به نمونه‌های سنتی (پنجره‌های فلزی) عایق‌تر هستند. پنجره‌های عایق دو یا سه قاب شیشه‌ای هستند که به وسیلهٔ هوا یا دیگر گازها برای کاهش انتقال حرارت جدا شده‌اند.واحدهای شیشه‌ای عایق با ضخامت شیشه ۳ میلی‌متر تا ۱۰ میلی‌متر (۱/۸" تا ۳/۸") یا بیشتر در کاربردهای خاص ساخته می‌شوند. شیشه لمینت یا سخت شده ممکن است به عنوان بخشی از ساخت مورد استفاده قرار بگیرد. اکثر واحدها با ضخامت مشابه شیشه استفاده شده در دو قاب شیشه‌ای ساخته می‌شوند ولی کاربردهای خاص همچون کم کردن عایق صوتی یا کاربردهای امنیتی ممکن است به طیف وسیعی ضخامت برای ترکیب شدن در واحد مشابه نیازمند داشته باشند.

 اجزای اصلی پنجره‌های گلخانه ای عایق کامل مخصوص باکیفیت

    قاب و بازشو پنجره

    شیشه سه جداره Low-e

    لاستیک درزگیر EPDM

    پروفیل گالوانیزه به عنوان استراکچر پنجره

  مزایای پنجره‌های گلخانه ای عایق کامل مخصوص با کیفیت

    عایق مناسب در برابر گرما و سرما

    مانع نفوذ گرد و غبار، دود و آلودگی‌های محیطی

    عایق صوت تا ۵۵ دسیبل

    تنوع اشکال بازشو و شکل‌پذیری متناسب با معماری و فضای ساختمان

    مقاوم در برابر نور خورشید

    مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی

    قابلیت نصب یراق آلات استاندارد