تعویض پنجره دو سه جداره - قیمت پنجره 3 جداره سیندژ کمانی, قیمت,پنجره,3,جداره,سیندژ,کمانی,, قیمت پنجره 3 جداره سیندژ کمانی

قیمت پنجره 3 جداره سیندژ کمانی

چهارشنبه 8 خرداد 1398
01:20 ب.ظ
بهرام پروهانقیمت پنجره 3 جداره سیندژ کمانی: یکی از برجسته ترین و بهترین ویژگی های پروفیل‌های سه جداره سیندژ قابلیت شکل‌پذیری و امکان ساخت اشکال هندسی : بصورت (کمانی) (مثلثی) (ذوزنقه) (دایره) (بیضی) وغیره… با تنوع نامحدود است. مکانیزم عمل نیز به طور کلی به این صورت است که پروفیل های سه جداره UPVC جهت تغییر شکل در دستگاه مخصوص این کار (کوره بخار) در دمایی حدود ۱۵۰ درجه سانتی‌گراد در مدت زمان‌های مختلف (بسته به نوع پروفیل بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه) نگهداری می‌شود تا شرایط لازم جهت شکل‌ دهی به پروفیلایجاد شود. پس از زمان مشخص شده و انعطاف پذیر شدن پروفیل آن را از دستگاه خارج کرده و بر روی شابلون قرار میگیرد تا دقیقا شکل و فرم مورد نظر بدست اید.

پنجره سه جداره کمانی

قیمت پنجره 3 جداره سیندژ کمانی

شرکت پنجره ماندگار مجموعه ای کامل را برای تولید اشکال هندسی ،اشکال کمانی و انواع فرمها و زاوایای انواع پنجره ها را داراست و این توانایی پنجره ماندگار را برای تولید انواع فرمهای پنجره دوجداره و سه جداره upvc قادر میسازد. تعداد کارخانه هایی که بتوانند فرمهای هندسی و کمانی یو پی وی سی را تولید نمایند محدود است .چرا که این امر علاوه بر امکانات و ماشین آلات بخصوص نیاز به دانش فنی بالایی داشته و هر واحد تولیدی از این دانش برخوردار نمیباشد.

تولید پنجره هایی با داشتن چند ضلع بصورت کمانی در چند بخش نیاز به تجربه و دانش فنی میباشد چرا که ریبایی این پنجره ها بسیار بستگی به زیبایی هلال آنها دارد . در غیر اینصورت فرم کلی پنجره ها بهم ریخته وپس از نصب نیز نمیتواند کارایی و زیبایی خوبی داشته باشد.

الگوبرداری صحیح ، تولید آرک و زاویه مناسب ، تولید و اسمبل پنجره با کمان یا زاویه مربوطه و نهایتا نصب دقیق در محل و آبندی استاندارد . مراحلی است که میبایست بصورت کاملا دقیق صورت گیرد . پنجره ماندگاردر انجام پروژه های خاص همواره بهترین بوده و از افتخارات این مجموعه انجام پروژه هایی است که دیگران آن را غیر ممکن میپندارند .

پنجره کمانی

قیمت پنجره 3 جداره سیندژ

ساخت پنجره های کمانی در ابعاد و اندازه های دلخواه که پس از بازدید و اندازه گیری دقیق آن توسط کارشناسان گروه صنعتی پنجره ماندگار انجام خواهد پذیرفت .

  • این پنجره ها در رنگهای سفید و لمینت طرح چوب قابل ساخت است.
  • صرفه جوئی در مصرف انرژی و جلوگیری از تبادل سرما و گرما
  • خود رنگ و بدون نیاز به مواد نگهدارنده و براق کننده
  • عدم تغییر رنگ در مقابل نور خورشید و شرایط مختلف جوی
  • عایق صوتی تا ۷۵% با استفاده از شیشه های سه جداره
  • جلوگیری از اتلاف و به هدر رفتن انرژی سرمایشی و گرمایشی ساختمان
  • مقاوم و عدم زنگ زدگی در مقابل رطوب
  • مصونیت از آلودگی های صوتی
  • عایق در برابر گرد و غبار
  • عایق در برابر نفوذ باد و باران