تعویض پنجره دو سه جداره - کرکره پنجره آشپزخانه مخصوص ویلا, کرکره,پنجره,آشپزخانه,مخصوص,ویلا,, کرکره پنجره آشپزخانه مخصوص ویلا

کرکره پنجره آشپزخانه مخصوص ویلا

پنجشنبه 2 خرداد 1398
03:59 ب.ظ
بهرام پروهانکرکره پنجره آشپزخانه مخصوص ویلا:در پنجره های مدرن ویلا ها، پرده های کرکره را جایگزین انواع دیگر پرده, گزینه مناسبی به نظر میرسد. پرده های کرکره تولید این پنجره ماندگارقابلیت نصب بین دو شیشه را دارا هستند. جنس پرده های استفاده شده آلومینیوم، چوب و مصنوعات پلاستیک بوده و در طرح ها و رنگ های مختلفبه سلایق مشتریان عزیز قابل سفارشا میباشد. به علت تزریق گاز آرگون و درزبند کردن شیشه ها بعد از نصب کرکره بین شیشه، این محصولات شرکت مشکلات عمومی پرده های قدیمی مانند بخارگرفتن شیشه ها از داخل و نشستن گرد و غبار در فضای ما بین شیشه ها را ندارند.

پرده کرکره ایزوله

کرکره پنجره آشپزخانه مخصوص ویلا

پرده کرکره بین شیشه دو جداره، تکنولوژی و طراحی جدیدی است که مناسب برای آشپزخانه و ویلا ها و محیط اداری، دفتری، شرکتها، هتل و سویتها، بیمارستانها، مراکز آزمایشگاهی و درمانی، اتاق های تمیز یا کلین روم ها و مکانهای تجاری می باشد.

با قرار گرفتن پرده کرکره بین شیشه پنجره دو جداره طول عمر پرده نیز بیشتر میشود ؛ پرده در مقابل تابش مستقیم نور آفتاب ، خرابی یا شکستگی و گرد و غبار در عوامل محیطی محفوظ میماند و هوا و رطوبت هم نمیتوانند آسیبی به پرده بزنند . سیستم دوجداره قابل اجرا در پرده های فلزی است و کار با آن با سیستم ولومی و کنترلی صورت میگیرد.

پرده کرکره ویلا 

پرده کرکره ولومی

نوعی از پرده داخل شیشه دوجداره می باشد که فقط به حالت سایه روشن مورد استفاده قرار میگیرد وبر روی درب و پنجره و پارتیشن قابل استفاده است.سیستم ولوم روی شیشه و pvc  قابل اجرا می باشد .پرده های ولوم داخل شیشه عایق حرارت و صوت می باشند. گاز آرگون باعث افزایش عایق حرارت و صوت می باشد.

سیستم کنترلی با ریموت

در این مدل از پرده کرکره دوجداره ، کرکره بین شیشه دوجداره مجهز به یک موتور می باشد که این امکان را به شما می دهد که کرکره را توسط یک ریموت به سمت بالا و پایین و یا سایه و روشن  به حرکت در آورید .

کرکره پنجره مخصوص ویلا

نوعی دیگر از پرده کرکره داخل شیشه پرده کرکره اتوماتیک میباشد.قیمت کرکره برقی اتوماتیک  قیمت های مختلف و متفاوتی دارد، این کرکره برقی اتوماتیک هم به صرفه و اقتصادی و هم بسیار مستحکم هستند که این خصوصیات آن ها را یکی از پرطرفدار ترین انواع درب های صنعتی در بازار امروزه ساخته است. هر نوع از درب های کرکره برق به طور منحصر به فردی سازمان دهی شده تا به خوبی با احتیاجات مشتری وفق داده شوند و می توانند به صورت دستی یا اتوماتیک عمل کنند.