تعویض پنجره دو سه جداره - قیمت پنجره دوجداره ضد صدا ضد سرقت, قیمت,پنجره,دوجداره,ضد,صدا,ضد,سرقت,, قیمت پنجره دوجداره ضد صدا ضد سرقت

قیمت پنجره دوجداره ضد صدا ضد سرقت

سه شنبه 24 اردیبهشت 1398
04:02 ب.ظ
بهرام پروهانقیمت پنجره دوجداره ضد صدا ضد سرقت :با پیشرفت هر روزه تکنولوژی همه چیز در حال تغییر و به روز شدن است. می دانید که امروزه با تولید پنجره دوجداره غیر قابل نفوذ بسیاری از مشکلات حل شده است. بیشترین خواسته مشتریان از امکانات امنیتی پنجره دوجداره ، تامین امنیت بدون دست و پا گیر شدن است. بدین منظور شیشه های ضد سرقت و ضد گلوله می تواند جایگزین یا مکمل بسیاری از روش های افزایش ایمنی ساختمان همچون حفاظ های فلزی باشد. پنجره های upvc ضد سرقت ویژگی هایی دارند که آنها را به پنجره های ضد سرقت تبدیل کرده است. در این مقاله ما این ویژگی ها را بررسی خواهیم کرد.

پنجره ضد سرقت و ضد صدا

قیمت پنجره دوجداره ضد صدا ضد سرقت 

استفاده ازپنجره دوجداره با شیشه های ضد سرقت و ضد صدا سبب بهره‌گیری همزمان از نماهای زیباتر و فضاهای دلبازتر است، همچنین نگرانی از بابت امنیت را کاهش میدهد. اما شیشه های ضدسرقت و ضد صدا هم به نوبه خود می توانند دست و پاگیر باشند. ضخامت بیش از حد شیشه ها، وزن شیشه را بالا می برد، به طوری که تامین قاب مناسب و نصب و جایگزینی شیشه می تواند پرهزینه و دشوار شود. همچنین ضخامت بیش از حد شیشه یا استفاده از شیشه های نا مرغوب می تواند شفافیت محصول را کاهش دهد. 

در شیشه های V-Guard و V-Guard+i انتخاب نوع شیشه، تلفیق ضخامت لایه ها، نوع عملیات حرارتی هر لایه، ترتیب جایگذاری شیشه، نوع طلق و فرآیند تولید به نحوی است که نیازهای ایمنی و امنیتی مشتری، با سبک ترین ساختار شیشه و با بالاترین سطح شفافیت شیشه امکان پذیر شود. این دو خانوادۀ محصولات شرکت شیشه ونوس در آزمایشگاه های اروپایی آزمایش شده و سطح ایمنی هر محصول ارزیابی شده است، تا مشتریان بتوانند مطابق با نیاز خود انتخاب مناسبی داشته باشند.

پنجره ضد سرقت

قیمت پنجره دوجداره ضد صدا ضد سرقت

پروفیل پنجره دوجداره

پروفیل upvc که در این پنجره ها بکار برده می شود اگر کیفیت بالایی داشته باشد سیستم ایمنی پنجره نیز افزایش یافته و غیر قابل نفوذ تر خواهد بود. در واقع پروفیل قسمت اصلی پنجره upvc است و نقش مهمی در عملکرد این پنجره ها خواهد داشت. بنابراین مرغوبیت پروفیل می تواند در امنیت و کارایی پنجره تاثیر مثبتی داشته باشد. 

دستگیره استاندارد

استفاده از دستگیره استاندارد و مناسب در امنیت پنجره دوجداره ضد سرقت تاثیر بسیاری دارد. جالب است بدانید که راه نفوذ پنجره و درب ها ، دستگیره است. بنابراین استفاده از دستگیره های مناسبی که قفل استاندارد دارند از عوامل مهمی است که امنیت پنجره دوجداره را افزایش می دهد. 

یراق آلات ضد سرقت

استفاده از یراق آلات ضد سرقت نیز در امنیت این پنجره ها که توسط شباک صنعت، تولید کننده پنجره دوجداره upvc تولید می شوند بسیار موثر است. این یراق آلات به راحتی خم نمی شوند و از پین های کوچکی در پایین آنها استفاده شده که در هنگام بسته بودن پنجره به پایین قاب آنها بست شوند و به راحتی باز نمی شوند.