تعویض پنجره دو سه جداره - پنجره upvc کشویی ویستابست عایق صد در صد, پنجره,upvc,کشویی,ویستابست,عایق,صد,صد,, پنجره upvc کشویی ویستابست عایق صد در صد

پنجره upvc کشویی ویستابست عایق صد در صد

یکشنبه 22 اردیبهشت 1398
02:01 ب.ظ
بهرام پروهانپنجره upvc کشویی ویستابست عایق صد در صد: پنجره دوجداره کشویی ویستابست بدلیل عدم نیاز به فضای پشت پنجره و سهولت در باز و بسته شدن ,از بهترین حالت های بازشوی درب و پنجره دوجداره عایق در پروژهای نوساز ساختمانی و یا تعویض پنجره های آهنی با پنجره دوجداره می باشد، اما بعلت کاهش عایق بندی و آب بندی در برابر گرد وغبار وعبور سرو صدای محیط بیرونی از استقبال کمی برخوردار است با این حال در بعضی موارد استفاده از پنجره دوجداره کشویی به سبب موقعیت مکانی(بطور مثال پشت سینک ظرفشویی) اجتناب ناپذیر است. در سری محصولات ویستابست از دو نوع پنجره UPVC کشویی استفاده می شود که از نظر ساختار پروفیل UPVC با یکدیگر تفاوت هایی دارند که در مطالب زیر هر دونوع پنجره کشویی را بیان می کنیم.
پنجره کشویی ویستابست

پنجره upvc کشویی ویستابست عایق صد در صد

پروفیل پنجره دوجداره کشویی ویستابست  با نام سری w260 با شفافیت بالا و دارای 10 سال ضمانت می باشد و مانند دیگر پروفیل های ویستابست ازبهترین مواد اولیه متناسب با شرایط اقلیمی ایران، ضخامت دیواره های خارجی استاندارد و استانداردهای روز دنیا  ساخته شده است. سری کشویی دارای دو پروفیل پنجره دوجداره تک ریل و دو ریل کشویی  با امکان نصب زوار های شیشه با ضخامت 4 و 20 میلیمتر می باشد که هر دونوع پنجره دوجداره ویستابست کشویی دارای لاستیک های درزبندی و نیز فیلترهای مویی هستند. همچنین برروی پروفیل کانال هایی تعبیه شده است که آب باران را براحتی تخلیه کند.

پنجره دوجداره کشویی

پنجره upvc کشویی ویستابست عایق

پنجره دوجداره ویستابست – دو ریل کشویی

پنجره کشویی ویستابست دو ریل مانند پنجره های آلومینومی کشویی دارای دو ریل مجزا می باشد که امکان حرکت هر دو لنگه با درخواست مشتری امکان پذیر است. این نوع پنجره وینتک پایین ترین میزان عایق بندی نسبت به پنجره دوجداره تک حالته و دوحالته و ... را دارد اما نسبت به پنجره های قدیمی آهنی و آلومینیومی از کارایی بیشتری برخوردار است. این پروفیل همانطور که در تصویر سطح مقطع بالا نشان داده شده است، دارای عرض 85 میلیمتر و حفره هایی با پروفیل گالوانیزه تقویت شده می باشد. 

پنجره دوجداره ویستابست – تک ریل کشویی

در طراحی پروفیل تک ریل وینتک، یکی از ریل ها جای خود را به قسمت فیکس می دهد که سبب افزایش عایق بندی نسبت به پنجره UPVCدو ریل کشویی می گردد. سطح مقطع این پروفیل دارای عرض 107 میلیمتری می باشد. نمایی از برش پنجره دوجداره کشویی وینتک در زیر قابل مشاهده می باشد.