تعویض پنجره دو سه جداره - تعمیر تعویض پنجره دوجداره به 3 جداره, تعمیر,تعویض,پنجره,دوجداره,3,جداره,, تعمیر تعویض پنجره دوجداره به 3 جداره

تعمیر تعویض پنجره دوجداره به 3 جداره

شنبه 21 اردیبهشت 1398
02:01 ب.ظ
بهرام پروهانتعمیر تعویض پنجره دوجداره به 3 جداره : تعویض  در و پنجره  قدیمی با  پنجره های دوجداره و3 جداره از جمله مفیدترین و با ارزش ترین خدمات  شرکت پنجره ماندگار بشمار می آید.از آنجایی که نیمی از تولیدات ما در پروژه ها تعویض و جایگزینی پنجره های دو جداره یو پی وی سی با قدیمی میباشد بر آن شدیم تا اطلاعات دقیق تری از شرایط کاری خود و همچنین نحوه تعویض و جایگزینی پنجره upvc با پنجره های قدیمی را در اختیار شما عزیزان  قرار دهیم. 

تعویض پنجره دوجداره

تعمیر تعویض پنجره دوجداره به 3 جداره

امروزه به دلیل پایان پذیر بودن منابع انرژی ، صرفه جویی در مصرف انواع انرژی ها بشدت مورد توجه برنامه ریزان اقتصادی قرار گرفته است. توسعه صنایع مختلف و شکل گیری فناوری های جدید، همواره با هدف کاهش مصرف انرژی همراه بوده است. در کشور ما نیز هم اکنون که فرآیند توسعه شتاب گرفته است، با عدم توجه به مصرف صحیح منابع ،مشکلات زیادی به همراه داشته و رشد و توسعه کشور را با مسائل بسیاری مواجه خواهد ساخت.
 صنعت ساختمان کشور با سهمی در حدود 40 درصد مصرف سالیانه کل انرژی کشور ، موظف است تا درجهت نیل به کاهش حداکثری مصرف سوخت و بهینه سازی آن تمام تلاش خود را بنماید. همچنین با توجه به افزایش چشمگیره تعرفه گاز و برق و افزایش آلودگی هوا و آلودگی صوتی و…..از مواردی که هم به اقتصاد و هم به آرامش خانوارها کمک میکند  تعویض پنجره های قدیمی تک جداره با پنجره های دوجداره یو پی وی سی یا آلومینیومی است.در غالب موارد نیاز به تخریب ، آهنکشی و آهنگری وجود ندارد .

تعویض پنجره دوجداره
 

تعمیر تعویض پنجره دوجداره به 3 جداره

تعویض پنجره های دوجداره با پنجره های 3جداره جدید با سرعت بسیار بالا حتی کمتر از چند ساعت انجام میشود و هیچ گونه خرابی ساختمان را در پی ندارد و باید توجه کرد که اگر چند واحد ساختمانی در یک مجتمع  با هم در طرح تعویض شرکت کنند روند کار هر واحد سریع تر انجام میشود و در کنار به دست آمدن نمای زیبا ساختمان، مزایای فراوان پنجره دوجداره به خانه شما قدم می گذارد و از سر و صدای کوچه و خیابان و ورود گرد و خاک و قبوض برق و گاز با ارقام سنگین و دمای خانه نامطلوب خبری نخواهد بود.پس از تعویض درب و پنجره ها می توان به جرات می توان گفت میزان  صرفه جویی در انرژی تا ۴۵ درصد افزایش می یابد

لزوم تعویض در و پنجره قدیمی یا دوجداره با  در و پنجره 3 جداره:

  • جلوگیری از اتلاف گرما و سرما
  • زیبایی و تنوع در رنگ
  • عایق صوتی
  • کاهش هزینه های اقتصادی و انرژی
  • افزایش طول عمر  در و پنجره
  • تنوع در انتخاب  در و پنجره و یراق آلات
  • مقاومت در برابر نفوذ آب باران
  • عدم تغییر رنگ و حالت در برابر تابش اشعه خورشید
  • غیر قابل اشتعال در آتش سوزیها و دوام و استحکام بالا
  • وزن کم،قابلیت بازیافت،سهولت در نظافت و سرعت در نصب