تعویض پنجره دو سه جداره - قیمت پنجره دوجداره ایرانی با کیفیت upvc, قیمت,پنجره,دوجداره,ایرانی,کیفیت,upvc,, قیمت پنجره دوجداره ایرانی با کیفیت upvc

قیمت پنجره دوجداره ایرانی با کیفیت upvc

چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398
03:23 ب.ظ
بهرام پروهانقیمت پنجره دوجداره ایرانی با کیفیت upvc : پنجره دوجداره یو پی وی سی به پنجره هایی گفته میشود که در ساخت قاب آن از پروفیل Upvc استفاده شده باشد. پروفیل upvc از ماده سخت و محکم Upvc ساخته شده است. جنس پروفیل یو پی وی سی و حالت چند محفظه ای آن، باعث جلوگیری از اتلاف انرژی و عبور رطوبت و گرد و غبار و حتی صدا می گردد.

پنجره دوجداره باکیفیت

قیمت پنجره دوجداره ایرانی با کیفیت upvc

در ساخت پنجره های دوجداره ایرانی با پروفیل باکیفیتUPVC ، برای جلوگیری از تغیر شکل یا افتادگی پنجره در برابر عواملی چون دما، فشار، سنگینی پنجره و برای اینکه پروفیل Upvc فرم و پایداری خود را حفظ نماید، هسته ای فلزی بنام پروفیل گالوانیزه درون پروفیل Upvc قرار می گیرد که استفاده از آن در تمامی پنجره دوجداره ضروری است. گوشه های درب ها و پنجره های Upvc به صورت مکانیکی به یکدیگر متصل نمی گردند، بلکه توسط دستگاه های ساخت پنجره به یکدیگر جوش داده شده و باعث می شود در یا پنجره Upvc به صورت یک قالب بهم پیوسته و یک تکه بوده تا عایق بندی آن حفظ گردد.

نکته: متاسفانه برخی از افراد سودطلب در ساخت در و پنجره دوجداره یو پی وی سی، بدلیل عدم اطلاع مشتری یا غیر قابل مشاهده بودن درون پنجره از استفاده پروفیل گالوانیزه خوداری نموده یا فقط در برخی از نقاط پنجره دو جداره از پروفیل گالوانیزه استفاده می نمایند.

قیمت پنجره دوجداره ایرانی با کیفیت

شرایط نگهداری از پنجره دوجداره ایرانی

• کلیه برچسب های محافظ روی پروفیل بلافاصله تا حداکثر طی ۴۵ روز از تاریخ نصب درب و پنجره ها بایستی جدا شود در غیر اینصورت هرگونه تغییر رنگ احتمالی یا عدم جدا شدن محافظ پروفیل شامل گارانتی نخواهد شد.

• استفاده از ابزارآلات تیز و برنده و زبر جهت تمیز کاری شامل گارانتی نمی گردد.

• برای نگهداری صحیح پروفیل upvc استفاده شده در درب و پنجره UPVC باید دقت لازم و کافی انجام گیرد و در آخر هر شش ماه یکبار با آب و صابون نظافت شوند تا از رسوب گرد و غبـار و ذرات معلق موجود درهوا جلوگیری شود.

• هرگونه تغییر رنگ و تغییر حالت پروفیل پنجره دوجداره ایرانی پنجره ماندگار در اثر بکارگیری مواد شیمیایی، تمیزکننده های اسیدی و حلالهای صنعتی که موجب متصاعد شدن گازهای کلر، فسفر و یا گوگرد گردد شامل گارانتــــی پروفیل وینتک نمی باشد.

• پروفیل های UPVC نبایستی تحت شعله مستقیم آتش یا دستگاه های حرارت زا قرار گیرند. چنانچه پروفیل های UPVC در مجاورت شعله مستقیم قرار گرفته و باعث دفرمگی پروفیل گردد شامل گارانتی نمی شود.

پنجره دوجداره ایرانی