تعویض پنجره دو سه جداره - قیمت پنجره برای تراس عایق صدا بو در کرج, قیمت,پنجره,ب,تراس,عایق,صدا,بو,کرج,, قیمت پنجره برای تراس عایق صدا بو در کرج

قیمت پنجره برای تراس عایق صدا بو در کرج

یکشنبه 15 اردیبهشت 1398
02:54 ب.ظ
بهرام پروهانقیمت پنجره برای تراس عایق صدا بو در کرج : پنجره بالکن شیشه ای (یا بالکن شیشه ای، شیشه بالکنی، شیشه سکوریت بالکن، تراس شیشه ای، ایوان شیشه ای، درب بالکنی) در واقع به عنوان پوشش و محافظ بالکن و تراس میباشد همچنین عایق صدا و بو نیز میلاشند و از پرمصرفترین محصولات شرکت پنجره ماندگاراست. در این سیستم یک ریل آلومینیومی در سقف و یک ریل در کف اجرا شده و فضای بازشو تراس به تعدادی پانل شیشه ای متحرک تقسیم می شود.کلیه شیشه ها با ضخامت ۸ میلی متر از نوع سکوریت (نشکن) میباشند. در این پنجره پانلها به ترتیب و کنار هم در مسیر ریل حرکت کرده و در محل درب از مسیر ریل خارج و عمود بر مسیر حرکتی خود در کنار درب قرار می گیرند.

پنجره بالکنقیمت پنجره برای تراس عایق صدا بو در کرج

از مزایای پنجره بالکن یا بالکن شیشه ای یو پی وی سی  به نمای یکدست شیشه ای جهت فضای پروژه به هر طولی که باشد بدون هیچ ستون یا مانع دید میتوان اشاره کرد. تراس بالکنی این امکان را برای بهره بردار مهیا می کند که در فصول مناسب سال سیستم را به راحتی باز کرده و از هوای آزاد بهره مند گردد. به واسطه بسته شدن فضا با شیشه های متحرک جام تراس، مسیر ورود پرندگان، گرد و غبار، حشرات موذی و حتی نزولات جوی به فضای داخلی مسدود می شود. شیشه های جام تراس بالکنی به دلیل متحرک بودن و جمع شدن در یک سمت به راحتی قابل شستشو می باشند.

پنجره دوجداره بالکن

قیمت پنجره برای تراس عایق صدا بو

پنجره بالکن شما را از باد، باران، برف، گرد و غبار و پرندگان دور می کند. همچنین از ساختار درونی بالکن حفاظت می نماید، و در نتیجه فواصل تعمیر و نگهداری از بالکن طولانی تر می شود.

می تواند یک راه راحت برای اضافه کردن فضای اضافه به خانه خود باشد. علاوه بر اتاق نشیمن می توان با مبله و تزئین نمودن بالکن را مورد استفاده قرار داد تا در کنار خانواده و دوستان چای نوشید و از تماشای آسمان نهایت لذت را برد.

یکی از دلایلی که بالکن یا تراس کارایی خود را از دست داده به خاطر این است که گرد و غبار، پرندگان و حشرات ، باد و باران نمی گذارد که ساکنان بتوانند از بالکن کارایی لازم را انتظار داشته باشند . اما این مژده را به شما می دهیم که شرکت پنجره ماندگارمی تواند محصولی را به شما معرفی نماید که شما بتوانید لذت داشتن یک بالکن زیبا و کارا را حس کنید. شیشه بالکن می‌تواند به خوبی این قضیه را حل کند.

پنجره ماندگاربه یک پیشرو در بخش شیشه و پنجره بالکن تبدیل شده است. بخش توسعه محصول به ما اجازه می دهد تا ما بر روی لبه برش توسعه باقی بمانیم، و این در حالی است، راه حل های پوشش شیشه ای در تطابق با الزامات معماری و مشتری خاص یک هنر است