تعویض پنجره دو سه جداره - فروش پنجره طرح دار استاندارد طرح دار شیراز, فروش,پنجره,طرح,دار,استاندارد,طرح,دار,شیراز,, فروش پنجره طرح دار استاندارد طرح دار شیراز

فروش پنجره طرح دار استاندارد طرح دار شیراز

چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398
01:56 ب.ظ
بهرام پروهانفروش پنجره طرح دار استاندارد طرح دار شیراز : نکات مهم در خرید پنجره دوجداره این است که امروزه ضرورت استفاده از پنجره دوجداره  طرح دار( Double glazed window ) بجای پنجره های قدیمی بر همگان عیان و بیان شده است . تنها نکته ای که باقی می ماند یکی بحث هزینه آن است ودیگری رعایت اصول معماری در طراحی پنجره دوجداره ای که بجای پنجره قدیمی نصب خواهد شد. 
پنجره دوجداره طرح دار

فروش پنجره طرح دار استاندارد طرح دار شیراز

انواع شیشه های جورجین بارشیشه های تزیینی نقش تاثیرگذاری در زیبایی پنجره های دو جداره طرح دار، معماری های خاص و ساختمان های بلند مرتبه دارد و شامل تنوع متریالی و ظاهری است. یکی از انواع شیشه های دکوراتیو، شیشه دوجداره جورجین بار و ویکتورین بار می باشد.

نحوه ساخت شیشه های دکوراتیو، با قرار دادن شبکه های تزیینی مابین دو شیشه انجام می پذیرد. این نوع شیشه تنها در حالت شیشه دوجداره ساخته می شود و بصورت شیشه تک جداره و یا سه جداره قابل استفاده نیست.

موارد استفاده از شیشه دکوراتیو جورجین بار در پنجره های طرح دار

در تمامی بازشو ها و چارچوب هایی که امکان جایگذاری شیشه وجود دارد می توان از شیشه دوجداره دکوراتیو استفاده کرد. از جمله درب و پنجره های Upvc دوجداره، پنجره آلومینیوم ترمال بریک، پنجره های آهنی و یا چوبی و یا حتی درب های کابینت، درب های ورودی ساختمان، هنگام تعویض پنجره های قدیمی و غیره می توان استفاده کرد.

پنجره  ای را که می خواهید جایگزین پنجره قدیمی خود نمایید ،حتما باید با معماری ساختمان موجود تطبیق داشته باشد .

پنجره طرح دار

این نکته باید در مجتمع های مسکونی کاملا رعایت گردد و پنجره دوجداره مطابق با سایر پنجره های موجود ویا یک طرح کلی ازسوی مدیریت ساختمان ،تولید ونصب گردد از نظر رنگ، طرح و رنگ شیشه حتما باید با سایر پنجره ها ونمای موجود ساختمان مطابقت داشته باشد . پیشنهاد میگردد که جهت رسیدن به یک طرح کلی جهت تعویض پنجره های یک مجتمع مسکونی حتما با یک کارشناس فنی پنجره دوجداره مشورت گردد تا هم طرح از نظر معماری مناسب باشد و هم از نظر فنی.

خوشبختانه پنجره های دوجداره که ازپروفیل های یو پی وی سی تولید می گردند قابلیت این را دارند که در رنگها و طر حهای مختلف اجرا گردند . طرح های هلالی شکل ،چند ضلعی و رنگهای مختلف .نصب پنجره دوجداره امید است با مطالعه این نوشته مصرف کنندگان عزیز پنجره های upvc  بتوانند پنجره های خوبی انتخاب نمایند . در شرکت فاراد پنجره سعی بر این است که تمام استاندارد های ساخت یک پنجره رعایت گردد.

فروش پنجره طرح دار

استفاده از شیشه دوجداره  طر ح دار صنعتی که کاملا بصورت استاندارد  تولید شده باشد و گاز آرگون به میزان لازم در آن تزریق شده باشد و قادر به خروج نباشد. با توجه به اینکه بخش اعظم یک پنجره دوجداره را شیشه دوجداره تشکیل میدهد، پس در انتخاب شیشه باید دفت فراوانی کرد تا کاملا استاندارد و به صورت صنعتی تولید شده باشد.

تولید استاندارد پنجره دوجداره که باید توسط استاد کار متخصص وماشین آلات استاندارد تولید گردد. در غیر این صورت حتی با انتخاب پروفیل، یراق و شیشه دوجداره استاندارد در صورتیکه تولید خوبی نداشته باشید پنجره شما هرگز عایق نخواهد بود وازبین باز شوها اتلاف انرژی صورت می پذیرد. روی تولید خوب و صنعتی همواره تآکید داشته باشید ، تنها راه مطمئن شدن از تولید خوب ، بازدید از پروژه های انجام شده می باشد.

نصب استاندارد پنجره دوجداره که باید مطابق با استاندارد های نصب همراه با پیچ های بولدکس ،چسب های سیلی کون و فوم های پلی ارتان باشد ،اگر نصب به خوبی انجام نگیرد ازبین فریم اصلی پنجره دوجداره ،اتلاف انرژی صورت می پذیرد .