تعویض پنجره دو سه جداره - فروش پنجره زنجان کشویی زیبا عایق, فروش,پنجره,زنجان,کشویی,زیبا,عایق,, فروش پنجره زنجان کشویی زیبا عایق

فروش پنجره زنجان کشویی زیبا عایق

سه شنبه 3 اردیبهشت 1398
03:50 ب.ظ
بهرام پروهانفروش پنجره زنجان کشویی زیبا عایق : سری دو ریل از پنجره های کشویی زیبا و عایق در زنجان  رایج ترین نوع از در و پنجره های کشویی می باشد که در مواردی که نیاز به بازشوهای بیشتری در قاب پنجره باشد از این سری استفاده میشود و قابلیت اجرا انواع حالتهای در و پنجره های کشویی را دارا می باشد. پنجره های کشویی مناسب برای محل هایی است که امکان باز شدن پنجره بصورت دورانی و فضای لازم جهت بازشو پنجره موجود نیست.
پنجره کشویی

فروش پنجره زنجان کشویی زیبا عایق

پنجره دوجداره یو پی وی سی کشویی عایق از پنجره های دوجداره پر طرفدار است که بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.
در واقع پنجره کشویی کارآیی بیشتری نسبت به پنجره های لولایی دارد و فضایی را اشغال نمیکند.  این پنجره توسط شباک صنعت، تولید کننده پنجره دوجداره یو پی وی سی با بهترین کیفیت تولید می شود.
در این مقاله ما بیشتر در رابطه با پنجره دوجداره کشویی upvc با شما صحبت خواهیم کرد.
پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره upvc کشویی در دو نوع ساخته می شود:

یک لنگه بازشو : در این نوع پنجره کشویی یو پی وی سی تنها یکی از لنگه های پنجره ، به صورت کشویی باز می شود.
دو لنگه بازشو : در این نوع پنجره کشویی upvc هر دو لنگه ی پنجره قابلیت باز شدن را به صورت کشویی دارند .
توجه داشته باشید که پنجره کشویی upvc دولنگه بازشو بیشتر برای فضاهایی مفید است که به گردش بیشترهوا نیاز است.
این پنجره ها در اتاق هایی که یک پنجره دارند بسیار کاربردی اند. همچنین این پنجره ها را در آشپزخانه نیز بسیار استفاده می کنند

پروفیل پنجره دوجداره upvc کشویی

پروفیل پنجره upvc در تولید یک پنجره نقش مهمی دارد و اصلی ترین ماده تشکیل دهنده یک پنجره است.
لازم است که در هنگام خرید به کیفیت پروفیل استفاده شده دقت کنید. زیرا اگر پروفیل استفاده شده نامرغوب باشد باعث لرزش پنجره کشویی می شود .البته این مشکل بیشتر در پنجره با ابعاد بزرگ پیش می آید.

یراق پنجره upvc کشویی

در این نوع پنجره ها بیشترین وزن شیشه و لنگه بازشو پنجره بر روی غلطکهایی است که در زیر بازشو قرار دارد. وقتی شما به دستگیره نیروی فیزیکی وارد می کنید لنگه بازشو حرکت می کند.
باید دقت کنید که از غلطکهای ضعیف استفاده نشود. اگر از غلطکهای پلاستیک ضعیف استفاده شود درهنگام حرکت پنجره روان نمی باشد و بعد از مدتی غلطکها ممکن است دچار شکستگی شوند.
بهترین غلطکها در این پنجره ها، غلطکهای سرامیکی است زیرا این غلطکها بهترین عملکرد را خواهند داشت و توان تحمل وزن در آنها نسبت به غلطکهای پلاستیکی بیشتر است.