تعویض پنجره دو سه جداره - قیمت پنجره گناباد خلیجی قهوه ای عایق, قیمت,پنجره,گناباد,خلیجی,قهوه,ای,عایق,, قیمت پنجره گناباد خلیجی قهوه ای عایق

قیمت پنجره گناباد خلیجی قهوه ای عایق

سه شنبه 3 اردیبهشت 1398
12:58 ب.ظ
بهرام پروهانقیمت پنجره گناباد خلیجی قهوه ای عایق : شرکت پنجره ماندگار در گناباد دارای پنجره UPVC عایق دارای مزایای بسیاری از جمله دارا بودن خاصیت "عایق حرارت" بودن است. این نوع پنجره به دلیل غیررسانا بودن و دارا بودن حداقل ضریب انتقال حرارتی، کمک چشمگیری به ثبات دمای داخل ساختمان های گناباد می کند. به پنجره UPVC به دلیل دارا بودن همین خاصیت، پنجره سبز نیز اطلاق می شود. از دیگر مزایای این نوع پنجره، سبک بودن در عین مقاوم و ایمن بودن آن است. با این حال، در هنگام خرید پنجره UPVC مانند هر محصول دیگری، باید به کیفیت آن توجه ویژه ای داشت. در انتخاب پنجره UPVC، دقت به پروفیل آن از مهمترین پارامترها است، زیرا در صورت انتخاب پروفیل کم کیفیت، احتمال تغییر شکل آن با گذشت زمان وجود دارد. همچنین به نوع شیشه (دوجداره یا سه جداره بودن شیشه، رنگ و ضخامت آن) به کار رفته در پنجره UPVC نیز باید توجه ویژه داشت.
پنجره دوجداره عایق


قیمت پنجره گناباد خلیجی قهوه ای عایق

پنجره دوجداره خلیجی :

پنجره یو پی وی سی خلیجی نیز در مکان های خاص مورد استفاده قرار میگرد این نوع از پنجره یو پی ویسی با حالت های ترکیبی مورد استفاده قرار میگرد فضایی که در اختیار شما قرار میدهد بسیار زیاد می باشد شما هنگامی که این این نوع پنجره دوجداره استفاده میکنید ممکن است یک ویزگی را مشاهده کنید و آن این است که فضا بیش از اندازه مشاهده خواهد شد از ویژگی های دیگر پنجره خلیجی این است که نوری دهی بسیار بالا تر می باشد و شما بیشتر فضا بیرونی را مشاهده میکنید

مقایسه كاهش آلودگی صوتی در پنجره دو جداره

شدت صدا را با واحد دسی بل اندازه می گیرند. هرچه شدت صدا بیشتر باشد مقدار آن در مقیاس دسی بل بیشتر است. در جوامع مدرن، آلودگی صوتی یكی از معضلات تهدید كننده آرامش و آسایش بشر به شمار می رود.با استفاده از  پنجره دو جداره می توان  آلودگی صوتی را تا حد بسیار زیادی كاهش داد. در جدول زیر كاهش آلودگی صوتی بر حسب نوع شیشه آورده شده است.
پنجره دوجداره عایق

ضریب عبور نور پنجره (Visible Ttansmittance)

ضریب عبور نور به خصوصیات اپتیكی لایه شیشه مورد استفاده در پنجره عایق بستگی دارد و ضریب عبور نور بیشتر در پنجره بیانگر عبور نور مرئی در طول روز می باشد. پنجره های با عبور نور بیشتر به منظور دید بهتر و حداكثر استفاده از روشنایی در طول روز مناسبتر می باشد.

ضریب گرمای ورودی تابش خورشید پنجره (Solar Heat Gain Coefficient)

ضریب گرمای ورودی تابش خورشید (SHGC) بیانگر بخشی از انرژی گرمایی تابش مستقیم خورشید است كه از میان پنجره دوجداره عبور می كند و وارد اتاق می شود و یا در شیشه جذب می شود و سپس به اتاق انتقال می یابد. SHGC كمتر، بیانگر ورود گرمای كمتر خورشید به داخل ساختمان است.