تعویض پنجره دو سه جداره - قیمت انلاین پنجره وین تک کشویی, قیمت,انلاین,پنجره,وین,تک,کشویی,, قیمت انلاین پنجره وین تک کشویی

قیمت انلاین پنجره وین تک کشویی

سه شنبه 14 اسفند 1397
02:22 ب.ظ
بهرام پروهان



قیمت انلاین پنجره وین تک کشویی : همیشه برای مشتریان سوال است که چه نوع برندی برای پنجره کشویی مناسب تر است؟ انتخاب برند در پنجره های کشویی اهمیت بسیار بالایی دارد. زیرا که برخی از انواع پروفیل کشویی دارای قالب های تولیدی تقریبا نامناسبی می باشند که دارای مشکلات زیادی در عایق بندی می باشند، پنجره های کشویی در 2 مدل تک ریل و 2ریل موجود می باشد، لنگه های بازشو در پنجره کشوییِ تک ریل از یک سمت راست یا چپ باز می شود ولی در پنجره کشویی 2ریل ممکن است از دو سمت باز شوند، در مواردی که قصد داریم پنجره ها فضای کمتری را به هنگام باز کردن به خود اختصاص دهند و یا تداخلی برای پرده به هنگام باز کردن ایجاد نکنند ازپنجره ریلی استفاده می کنند پنجره 2جداره کشویی وین تک به دلیل نیاز نداشتن به فضای پشت پنجره و راحت بودن باز و بسته شدن از بهترین حالت های بازشوی در و پنجره 2جداره در پروژهای ساختمانی و یا تعویض پنجره های قدیمیتر با پنجره های 2جداره بدون تخریب می باشند، اما به علت کاهش عایق بندی و آببندی دربرابر گردوغبار و آلودگی صوتی از استقبال کمتری برخوردار است با این حال در برخی از موارد استفاده از پنجره های 2جداره کشویی به سبب موقعیت مکانی اجتناب ناپذیر است. در محصولات وین تک ازدونوع پنجره UPVC کشویی استفاده می شود که از نظر ساختار پروفیل با یک دیگر تفاوت هایی دارند. قیمت های پنجره وین تک کشویی نسبت به جنس و ابعاد متغیر است که در ادامه مطلب توضیحات بیشتری در این باره داده می شود.

پنجره دوجداره

پنجره های 2جداره کشویی با نام سری w260 با شفافیت بالا و دارای چند سال ضمانت می باشند و مانند دیگر پروفیل های وین تک از بهترین متریال متناسب با شرایط اقلیمی ایران یکی از قوی ترین شرکت ها در ساخت و تولید پنجره دوجداره است، ضخامت دیواره های خارجی استاندارد و همچنین استانداردهای روز دنیا( RAL GZ 716/1 – BS EN 12608 – DIN EN 12608- ISIRI : 12291/A) تهیه می شوند. سری کشویی دارای 2 پروفیل پنجره دوجداره تک ریل و 2ریل کشویی  با امکان نصب زوار شیشه با ضخامت 4 و 20 میلی متر می باشند که هر دونوع پنجره 2جداره وین تک کشویی دارای لاستیک های درزبندی و نیز فیلترهای بسیار باریک هستند. همچنین برروی پروفیل کانال هایی تعبیه شده است که آب باران را به راحتی تخلیه کنند.
پنجره دوجداره وین تک کشویی

قیمت انلاین پنجره وین تک کشویی

حال به تفاوت عمده پنجره های کشویی با پنجره های لولایی می پردازیم

پنجره های کشویی با پنجره های لولایی دارای تفاوتهایی می باشند که باعث می شوند استفاده از این پنجره ها به مشتریان پیشنهاد نمی گردد: 

1- پنجره کشویی معمولا پروفیل بازسازی ندارد.

در پنجره های بازسازی، به دلیل این که فریم زیر کار صاف نیست و سطح مقطع 60 میلیمتری پروفیل بر روی سطح صاف فریم انتظار بصورت درست قرار نمی گیرند، از پروفیل های مخصوصی استفاده می شود که شامل لبه می باشند و روی فریمهای قدیمی پنجره ها قابل جایگذاری است. در تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های مدرن ، عایق بندی بالای پنجره مدرن مد نظر است ، پنجره های کشویی از آنجایی که ازعایق بندی کمتری برخورداراند، در پروژه های بازسازی کاربرد بسیار کمتری دارند و پروفیل مخصوص بازسازی برای آنها وجود ندارد.

2- پنجره های لولایی به دلیل وجود لاستیک EPDM فیتینگ و عایق بندی بهتری نسبت به پنجره های کشویی دارند . به این صورتکه در هنگام بسته شدن لنگه پنجره لولایی ، لاستیک های  EPDM که بین لنگه و فریم قرار دارند تحت فشار قرار گرفته و مانع از ورود هوا از فاصله لنگه و فریم می شوند و عایق بندی مناسب صورت می گیرد اما لنگه پنجره کشویی به هنگام بسته شدن فقط در کنار فریم خود قرار می گیرد و لنگه هیچ فشاری در هنگام بسته شدن به فریم نمی آورد و به جای لاستیک  EPDM یک سری پرزگیر و درزگیر میان لنگه و فریم وجود دارد که مانع از ورود گرد و خاک و حشرات به داخل می شوند .

3- در پنجره های کشویی به دلیل ساختار پروفیل ، ضخامت شیشه دو جداره و در نتیجه فاصله بین دوجداره کمتر و در نتیجه میزان گاز آرگون بین شیشه ها کمتر می باشد و همین موضوع در کم شدن عایق بندی تاثیر دارد

4- یکی از دلایل دیگری که در کم شدن عایق بندی پنجره های کشویی تاثیر دارد وجود ریل در زیر لنگه می باشد که فاصله ای بین لنگه و فریم ایجاد می کند ..

5-  تفاوت ظاهری : پروفیل استفاده شده در پنجره کشویی در نوع تک ریل ضخیم تر از پنجره لولایی می باشد  و از لحاظ زیبایی، زیبایی کمتری نسبت به پنجره های لولایی دارد

لنگه های متحرکِ پنجره کشویی نسبت به لنگه های ثابت جلو تر قرار می گیرند و در موازات هم نیستند و حتی در هنگام بسته بودن پنجره نیز این تفاوت سطح وجود دارد که از لحاظ دیداری زیبایی کمتری دارد .

6- نظافت پنجره کشویی :شستشوی پنجره های کشویی، بدلیل اینکه لنگه ها در هنگام باز شدن روی هم قرار می گیرد، سخت تر از پنجره های لولایی می باشد (مخصوصا قسمت بازشو) .

7- در پنجره های لولایی به دلیل اینکه از لولا استفاده می شود ؛ اصطکاک میان لنگه و فریم در هنگام باز و بسته شدن کم است و این پنجره ها نسبت به پنجره های کشویی راحت تر باز می شوند .

اکثر کارشناسان استفاده از پنجره های لولایی دوحالته را به دلیل نداشتن مشکلات پنجره کشویی،  به جای پنجره های کشویی پیشنهاد می دهند

استانداردهای پنجره دوجداره وین تک کشویی: رال آلمان RAL GZ 716/1، BS EN 12608، DIN EN12608 و EN12608

قیمت انلاین پنجره وین تک کشویی

قیمت پنجره دوجداره کشویی ریلی

قیمت پنجره ریلی کشویی دوجداره شامل قیمت پروفیل کشویی وین تک، قیمت یراق کشویی و شیشه دو یا چند جداره می باشد. پروفیل کشویی نسبت به دیگر پروفیل سری 60 و 70 ابعاد بزرگ تری دارد، به همین دلیل قیمت پروفیل ریلی کشویی نسبت به دیگر پنجره های Upvc از قیمت بالاتری برخوردار است.

قیمت پنجره ریلی دوجداره: قیمت پروفیل کشویی + قیمت شیشه دوجداره+ قیمت یراق کشویی

قیمت پروفیل کشویی > قیمت پروفیل معمولی

قیمت یراق دوحالته > قیمت یراق کشویی > قیمت یراق تک حالته

قیمت شیشه دوجداره در تمامی پنجره های دوجداره وینتک یکسان است.